Kadınlar için orgazmın faydaları

Kadınlar için orgazmın faydaları

Herkes seks getirdiğini biliyorbüyük zevk ve zevk. Fakat kadın bedeni için orgazmın faydaları yadsınamaz. Bu olmadan, normal metabolizma ve sağlıklı bir yaşam tarzı mümkün değildir. İnsanlığın zayıf yarısının eğlenmesi neden bu kadar önemli?

Geliştirilmiş ruh hali

orgazm iyi ve kötü

Bir orgazm getiren iyi bir seksten sonra,Kadınlar her zaman daha iyi bir ruh halinde. Ve onun yokluğu bile ciddi bir depresyona yol açabilir. Gerçek şu ki, cinsel ilişki sırasında, kucaklama hormonu olan oksitosin, kana girer. Anksiyete ve korku hissini azaltmanın yanı sıra tatmin olmanızı sağlar. Oksitosin, sırayla vücuttaki endorfinlerin, mutluluk hormonlarının gelişmesine yardımcı olur. Bu sayede bir kişi sakinleşir, sessizce ve uzun bir süre uyur. Ek olarak, kadınlar için orgazmın yararı, seks hormonlarını düzenleyen, böylelikle kötü ruh halini, uykusuzluğu ve sinir bozukluklarını önleyen, hormon prostaglandinin kanındaki görünüşten kaynaklanır.

Güçlendirilmesi bağışıklık

Tıbbi istatistiklere ve sayıca göreAraştırma, düzenli olarak ecstasy deneyimi yaşayan kızların, soğuk algınlığı ve grip gibi çeşitli viral hastalıklardan muzdarip olma olasılıklarının çok daha düşük olduğunu göstermektedir. Bu, orgazm sırasında büyük miktarlarda ortaya çıkan antibakteriyel maddelerin kanındaki ve tükürüğündeki içerikle açıklanır. Ayrıca enfeksiyonlara ve patojenik bakterilere karşı koruma olasılığını yaklaşık yüzde otuz artırırlar.

klitoral orgazm faydası

Virüslere karşı iyi dirençli ve orgazmın büyük bir avantajıdır. Klitoral veya vajinal olacak - önemli değil. Sonuç eşit derecede etkili olacaktır.

Ağrı azaltılması

Sağ tarafından seks en eğlenceli ve aranabilirAcıya karşı çok etkili bir hap ve bu bir abartma değil. Orgazm sırasında ve kandaki en cinsel hareket, anestezi etkisi olan birçok hormona neden olur. Örneğin oksitosinin etkisi altında morfine benzer hormonlar üretilir. Ama doğaldırlar, bu yüzden tamamen zararsızdırlar. Ve morfin, bildiğiniz gibi, acıyı iyi giderir.

Bu nedenle kadın orgazmın bu faydası alınmalıdır.hesaba katmak başın ağrır dahaki sefere migren başlar, ya da adet öncesi sendrom, bir partnerle seks ve zararlı hapları bir avuç yutmak reddetme olmamalıdır.

Organ hastalıklarının önlenmesi

Her şeyden önce, bu derslere dikkat edilmelidirSeks mükemmel kalp kas ve kan damarlarını eğitmek. Kızı ecstasy'ye getirmek sadece etkinliği arttırır. Haftada dört kez bir partnerle kalifiye bir yakınlığa sahipseniz, inme, kalp krizi, kan pıhtılaşması ve damar tıkanıklığı olasılığı yarıya düşer.

Kadınlar için orgazm faydaları

Iç için orgazm yararı nediryetkililer? Cinsel ilişki sırasında kan, vücudun tüm hücrelerine akar, oksijen ile doyurulur ve gereksiz atıklardan arındırılır. Bu nedenle düzenli olarak taburcu olan kadınlar meme ve genital kanser insidansını% 15, Alzheimer sendromunu% 19, inme% 10 ve enfarktüsünü% 13 oranında azaltır.

Dişlerin güçlendirilmesi

Garip gelebilir ama düzenliorgazmlar dişlerin durumu üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Eylemleri, emaye yok eden mikropların girişini engelleyen özel bir bariyerle karşılaştırılabilir.

Ayrıca, erkek sperm iyi bir kaynaktırdişler için besinler. Seminal sıvı, emayeyi güçlendirmek için gerekli olan kalsiyum, çinko ve diğer kimyasal elementleri içerir. Birisi diş çürümesinden orgazm kullanımına gülerse, ona ağır argümanlar vermek faydalı olacaktır. İstatistikler bile, düzenli olarak yataktan zevk alan kadınların daha sağlıklı dişlere sahip olduklarını göstermektedir.

klitoral orgazm iyidir

Gelecekteki çocuğu geliştirmek

Bilim adamları yaptıkları araştırmalarla seks yaptılar.doğrudan hamile vücudu en olumlu şekilde etkiler. Orgazm sadece durumdaki bir kadın için değil, aynı zamanda fetüsü için de iyidir. Hamilelik sırasında samimi yakınlık, çocuğa gerekli oksijen ve besinleri veren plasentada bile kan dolaşımını artırır. Ayrıca bir bebek için bekleyen bir kız için orgazm (klitoral veya vajinal) yararı, ecstasy'de uterusun hafif bir daralması olduğu gerçeği ile açıklanır. Bu, hafif bir masaj gibi, gelecekteki bebek üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir.

Yaşlanmayı yavaşlatmak

İçeriğinde östrojen artmaktadırcinsel zaman, aynı zamanda güzellik bir hormondur. Solgun cildin gençleştirilmesinden doğrudan sorumludur. Fakat akranlarından daha iyi görünmek için, orgazm haftada en az üç kez deneyimlenmelidir.

Ayrıca samimi yakınlık ile kadın bedeniEpidermisi elastik yapan bir protein alır. Muhtemelen herkes, kozmetologlardan gelen kremlerdeki mucizevi kollajeni duydu mu? Fakat derideki kusurlar, orgazm sırasında da üretilen progesterona bağlı olarak kaybolur.

Cinsiyetin faydası, kızların bedeninin feromonlara maruz kalmasıdır. Onlar karşı cinsin gözünde ve bir kadını gerçek tanrıça, şehvetli ve çekici hale getiriyorlar.

orgazm yararı

Verimliliğin artırılması

İş kadını tarafından sevgiyle sık sık istihdam edilmesi önerilir.yöneticiler, sporcular, değişim işçileri ve iyi bir sebepten dolayı. Mesele, cinsiyetin sorumlu bir olay ya da toplantıdan önce mükemmel bir dope olarak davrandığı, benlik saygısını artırdığı, kişinin iddialı ve maksatlı hale getirdiği yönündedir.

Ayrıca orgazm, bilgi algısını geliştirirve belleği güçlendirir. Ve hepsi yararlı hormonlar ve oksijenle zenginleştirilmiş kanın hipotalamusta beyne ulaşması gerçeğiyle. Bu nedenle, kadınlar için orgazmın faydaları, sınavlar veya işteki önemli projelerden önce paha biçilmez olacaktır.

Kilogramdan kurtulmak

Genellikle samimiyet arttıkçabir kişinin fiziksel aktivitesi. Bu tür bir yük ile de enerji boşa harcanır ve kayda değerdir. Sadece on beş dakikalık aktif cinsiyet, bir kadının yirmi dakikalık bir koşuda olduğu gibi aynı kaloriyi yitirmesine yardımcı olacaktır. Ekstra kilo ve santimetre kaybına ek olarak, kemikler, kollar, göğüs, bacak ve leğen kemikleri güçlendirilir, bu da tüm vücudu olumlu etkiler. Buna ek olarak, yatakta "boşalma", iştahı baskılayan hormon fenilelamininin üretimine katkıda bulunur. Bu nedenle ince bir figürü korumak için orgazm almak çok yararlıdır.

kadın orgazm yararları

Orgazmdan zarar var mı?

Orgazmın zararı, bunun yanı sıra yararı da gerçekleşir. Güçlü bir ecstasy sonra, kadınlar o kadar çok zayıflar ki iyileşmek için zamana ihtiyaç duyarlar. İşte bu yüzden insanlığın zayıf yarısı çoğunlukla seks sonrası uykuya dalar. Fakat bu, zarardan ziyade bir dezavantajdır.

Daha fazla sorun kızlar için imkansız hale getiriyorön sevişme uyarısı. Bu en güçlü orgazmları yaşayabilen kadınlarda bulunur. Bu bireylerde, kesişimsel memnuniyetin vajinal tatminden daha zayıf olduğu da gözlenmektedir.

Orgazmları, onları asla deneyimlemekten daha faydalı hale getirmek daha yararlıdır. Sonuçta, bu genital organlarda kan durgunluğu ve ciddi hastalıkların ortaya çıkması ile doludur.Related news

 • Cevizli Elmalı Kek
 • Anna Morozova ve bebekleri
 • Bira restoranı Burgomaster: açıklama, menü ve yorumlar
 • Süt İçtikten Kaç Saat Sonra Balık Yenir
 • Tac Yatak Odasi Uyku Seti

 • Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları


  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları

  Kadınlar için orgazmın faydaları