Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of KagrumezKagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez

22.05.2019

Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 50

Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi "Test of Kagrumez"

Taş-rezonatör Kagrumese - Görevi öğesiDragonborn takviyesinin yan hattı. Solstheim'da tamamen beş eser gizlidir ve yalnızca hepsini bulduktan sonra "Kagrumez Testi" görevini yerine getirebilirsiniz. Bu küçük kılavuzda, size her taş-rezonatörün Kagrumez'in nerede gizlendiğini ve ayrıca Skyrim oyununun geçiş sırlarını paylaşacağımızı söyleyeceğiz.

değerli taş rezonatörü

Görev başlangıcı

Bu misyonu başlatmak için,"Kagrumez" isimli Dwemer harabelerine gidin. Bunları, Crow Rocks'ın doğusunda, Solstheim Adası'nın orta kesiminde bulabilirsiniz. Ve burası Kagrumes'in rezonatör taşlarına ihtiyaç duyuyor. Harabelerin girişini nereden bulabilirim? Merdivenden aşağıya inin ve küçük bir kulede kaybolan şehre giden bir asansör bulacaksınız.

skyrim taş rezonatör kaprumesa

İçinde küçük bir koridor ve bir çift bulacaksınızDwemer örümceklerinin koruyucusu. Ana salona ulaşıncaya kadar düz git. Orada üç oldukça güçlü soyguncuyla tanışacaksınız, bu yüzden savaşa hazırlamayı unutmayın. Bu arayış oyunu "Skyrim" geçişi anahtarı olacaktır çünkü zafer sonra, odanın ortasında garip kaide keşfedebilirsiniz.

Stone-resonator Kagrumesa: bir eser için arama

Daha fazla ilerlemeden önce, zaman aramasını azaltmak için gerekli tüm öğeleri bulmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Taş rezonatör Kagrumez bu tür yerlerde bulunabilir:

 • Nchrdaka'nın su kemeri. Bu yerde, "Bilgi Yolu" ana görev dizisine ulaşacaksınız. Eser, son küpün sol tarafındaki masada yatıyor.
 • Falbatarz kalıntıları. Eseri masadaki geniş bir salonda bulabilirsiniz.
 • Satıcı Revus Servani. Bu karakter Tel Mithrin yakınında yaşıyor.

Tüm eserleri topladığınızda Kagrumez'e dön.

taşlar rezonatörler kaprumesa nerede bulmak

Oyunun yeni sırları "Skyrim"

Taş rezonatör Kagrumez, içeri sokulduKaide, doğru pozisyonda, sonraki odaya giriş yapabilecek. Bu nedenle hepsini bu görev için bulmak çok önemlidir. Bu odada öldürdüğünüz haydutların liderinden aldığınız ilk iki eser. Şimdi kaide üzerine gidin ve taşlardan birini sol sıranın orta deliğine, ikincisini de sağ alt deliğine yerleştirin. Bundan sonra, ilk test aktive edilir ve üç Dwemer ballista oyuncusunun yenmek zorunda kalacaksınız - oldukça güçlü rakipler, zırhı delmeye ve sihrinizin tüm rezervini yok etmeye muktedir. Savaştan sonra açılan kapıya gidin. Odada başka bir taş rezonatör Kagrumez'e ihtiyacınız olan bu arayışın yeni bir sırrını bulacaksınız. Kapalı kapının üstünde, aşağıdaki eserin nasıl ekleneceğini gösteren bir ipucu var. taş rezonatör kagrumeza kodu

Sol duvarda küçük bir oda açacağınız bir manivela vardır. İçeride Dwemer örümcek bekçisi. Onu öldürmeyin, çünkü senin evcil hayvanın olabilir.

Son görev

Ana salona geri dön ve git.kaide. Eşyaları, kapının üzerinde asılı resimde gösterilen şekilde yerleştirmeniz gerekir. Bundan sonra tuzaklar aktive edilir ve yeni düşmanlar ortaya çıkar. Dövüşten sonra, kapıya geri dönün - açık olacak. Bir sonraki odada başka bir kaldıraç var. Bunun için çekerek yeni bir evcil hayvan - Dwemer küre ile küçük bir oda açacaksınız.

Bir sonraki kapalı geçidin üzerinde bir levha,Taşların bir kombinasyonu belirtilir. Ana salona geri dönün ve bu çizimi kopyalayın, ardından son geçiş açılacaktır. İçeride oda su ile dolu ve içine düştüğünde elektrik hasarı alacaksınız. Bunu önlemek için, platforma atlayın veya "Hızlı spurt" ağlamasını kullanın. Bir sonraki odada centurion ile savaşmak zorunda kalacaksınız. Savaştan sonra göğüsten bir eser alın - "Dwemer siyah soğan kaderi". Bu görev tamamlandı ve yeni maceraların peşinden gidebilirsin.

değerli taş rezonatörü

nüansları

Sık sık bu görevi yaparken, oyunculareserler bulma problemleriyle karşı karşıyadır. Örneğin, bir tüccar Revus Servani bir fani karakterdir ve bir kerede bir taş satın almazsanız, belki daha sonra bunu yapamazsınız. Bu durumda nasıl bir taş-rezonatör Kagrumesa almak için? Kod bu konuda yardımcı olacaktır. Benzer bir sorunla karşılaşırsanız, oyun konsolunu kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, "" tuşuna basın ve açılan satırda aşağıdaki bileşimi yazın: player.additem XX02145A (miktar). Bu durumda XX, Dragonborn eklentisinin sıra numarasıdır (02 veya 03). Bundan sonra, envanterinize taşlar eklenecektir.

Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of KagrumezKagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez

Related news

 • Yürüyüşe hazırlanıyor veya bebek taramaya başladığında
 • Çok İzlenen Videolar
 • Herbalife ürünleri: doktorların ve tüketicilerin yorumları
 • Kilo almak için ne yapılmalı Sağlıklı kilo almak için önemli 10 yiyecek
 • Sev Yeter 10.Bölüm 29 Haziran 2019-2020-2020 izle

 • Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 31

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez


  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 55

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 54

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 94

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 60

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 8

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 88

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 78

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 88

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 65

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 78

  Kagrumesa rezonatör taşı nasıl bulunur. Görevin geçişi Test of Kagrumez 76