Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografiKaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi


Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 85 11.03.2019, 13:45

Kaleci "Ural" Zabolotniy Nikolay: biyografi

Yekaterinburg'un kaleci Nikolai Zabolotny"Urallar"? Genç bir adam büyük umutlar verdi ve onun yetenek genellikle efsanevi Lev Yaşin oyun ile karşılaştırılmıştır. Kaleci tamamen kendini gösteremedi, ancak kapının güvenilir bir muhafızı unvanını korudu.

Erken meslek

Zabolotniy Nikolay Archilovich16 Nisan 1990’da Leningrad’da doğdu. 7 yaşındayken yerel okullarda futbol oynamaya başladı - "Shmeznev" ve "Zenith", ancak 15 yaşında "Akademika" da kayıtlı olduğu Moskova'da çalışmalarına devam etmeye karar verdi. 17 yaşındayken, kendi kulüpten - St. Petersburg'daki Zenit'ten bir teklif aldıktan sonra, bir sözleşme imzaladı ve üç sezon boyunca gençlik takımında oynadı. Bu süre zarfında Zabolotniy Nikolay, resmi toplantılarda kapılara 50 kez girdi ve 2009 yılında Rusya'nın gençlik takımları arasında şampiyonu oldu ve başka bir kulübe gitmeye karar verdi.

Spartakovskoe başlangıç

bataklık nicholas

Kaleci için yeni ev Moskova oldu"Spartacus". Zabolotniy Nikolay, hızlı bir şekilde başlangıç ​​dizisinin oyuncusu haline geldi, emin bir sezon geçirdi, yine şampiyonluk altını kazandı, ardından ana takımın oyunlarına dahil olmaya başladı. Genç Rusların resmi başlangıcı 2011 baharında gerçekleşti, "Kuban" a karşı "kırmızı-beyaz" Andrei Dikan'ın ilk sayısının sağlık sorunları nedeniyle kapıları Zabolotnoy'ye emanet edildi. Fakat Nicholas'daki Premier League'deki ilk karşılaşma başarısız oldu - toplantı Krasnodar'ın zaferiyle sona erdi - 3: 1. Sezon boyunca Zabolotniy Nikolay, "Spartak" daki sahada 6 kez daha çıkmıştı ve 24 Nisan'da Nalçik'ten ilk kez bir "kuru" maç düzenledi.

Kiralık Kalkış

İkinci üçüncü kaleci takımı Nicholas'ı yerleştirinmutlu değil, ama koçluk personel ona ana eski sayaçlarını pozisyonunu güvenmiyordu. Ve 2012 yılının maçı uygulama goaltender yaz arayışı içinde ben ödünç "Rostov" gitti. Ama futbolcu düzenli çıkışı yapamadı elde etmek - o sadece iki kez oynadığı Rostov kulübü bir yıl, (2: 0) şampiyonada, saldırıyı, "Mordovya" kuru "sıfırda" savunmuş ve "Astrahan" (üzerine Rusya Kupası'nda zafer stoked 3: 1).

nikolay bataklık kaleci

Bu durumdan memnun olmayan Zabolotny Nikolay, ikinci takımı için bir yıllık kira sözleşmesini kabul ettiği Moskova kulübüne geri döndü - "Spartak-2". FBaşkentin kol-kulesi kaleciye kendini kanıtlama fırsatı verdi, ancak sezon boyunca Nikolai nadiren ortaya çıktı. Sonuç olarak, başlangıç ​​dizisinde 9 maç oynanırken, 13 gol kabul edildi.

"Ural" e varış

Oturma iznini radikal olarak değiştirmeye karar vermek,2014'ün başlangıcı Zabolotniy Nikolay, "Ural" ile 2,5 yıllık bir süre için bir sözleşme imzaladı ve "Spartak" ı serbest transferde bıraktı. Yekaterinburg kulübünde kaleci derhal oynadı - ilk kez bir tişört "bombus içinde" ilk görünümünü 8 Mart'ta yapıldı. Krasnodar'da aynı isimde yer alan yerel takıma karşı yapılan ilk maç, Nikolay için ilk "çatlak" ile sona erdi - 0: 1.

bataklık nikolai archilovich

Kapıdaki kendine güvenen bir oyun Zabolotnoy'a izin verdiTakımda bir numaralı kaleci olmak için sürekli bir yıldan fazla. Fakat 2015/2016 sezonunun başında Rus, neredeyse altı ayını kaçırmak zorunda kaldığı için yaralandı. Her zaman emin bir kaleci oyununun "Ural" in başkentinin "Dinamo" ile bir ev toplantısında bir noktaya gelmesine yardım ettiği gibi, 7 Mart 2016 tarihinde sahaya dönüş - 1: 1. Nicholas'ın varlığındaki "Bumblebee" filminin üç yılı sonunda 65'den fazla resmi toplantı yapıldı, bunlardan 17'si "sıfıra" oynadı. Her sene kalecinin oyunu ilerliyor ve kısa süre sonra Zabolotny'nin en iyi Rus kalecilerinden biri olarak tekrar çağrılmasını bekliyoruz.

Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografiKaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi

Related news

 • Fermuarlı Saç Örgülü Dik Yaka Erkek Yeleği
 • Birini Unutmanın En Kolay Yolu Ayrılık Sonrası Yapmanız Gereken 4 Şey
 • Seyyal Taner Sarkıları Listesi
 • Küçük bir dairenin içi minimalizm. Tek odalı bir dairenin iç
 • Erkeklerde Meme Kanseri Evde Nasıl Teşhis Edilir

 • Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 72

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi


  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 34

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 34

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 16

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 37

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 69

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 3

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 99

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 100

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 99

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 8

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 58

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 26

  Kaleci Ural Zabolotniy Nikolay: biyografi 27