Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 2019

Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 2019
17.07.2019

Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 56

Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı

Kalsedonun özellikleri insanlık tarafından bilinmektedirçok uzun zaman önce. Eski çağlardan beri insanlar, şeytanlardan ve diğer olumsuz enerjiden korunmak için bu taştan tılsım ve tılsım kullanmışlardır. İkinci adı da ay taşı. Bu nedenle astrologlar ve medyumlar onu kadınsı prensiple tanımlarlar (ay kadınların himayesi altındadır ve güneş erkekler içindir). Yani mücevher, koruyan ve yeni bir hayat veren, özünü taşır.

Kalsedon taşının özellikleriTaş kalsedon sihirli özellikleri çoğunlukla kızlara yöneliktir. Onların aşktaki belli başarılara ulaşmalarına, karşı cinsten dikkat çekmesine yardımcı olduğuna inanılıyor. tılsım veya muska bu taşın sahibi hızlı evlendi ve evliliği başarılı fazla oldu durumlar vardır. Bununla birlikte, yalnızca kadınlar için değil, başka yetenekleri de vardır. Kendi yeteneklerine güven verir, yeni bir yaşam enerjisiyle "boş kasede" doldurur. Eğer bazı problemler veya yan etkiye maruz varsa dikkate taş altında ürünler yeni isteklerini öğrenmek yardımcı olacaktır oysa Dolayısıyla, bir teşvik alırlar.

siyah kale ağacıBu yetenekle bitmeyin;Kaleiçi taşına sahiptir. Sihirli özellikler aynı zamanda maddi refaha yöneliktir. Mücevherin her zaman sahibini arızalardan ve arızalardan koruduğu düşünülüyordu. Bununla birlikte, Moğollar, kalsedondan tılizlerin ve tılların diğerlerinden daha fazla olduğuna inanmaktadır. Ve mavi ve mavi tonlarına dikkat ediyorlardı. Bunun nedeni, bu tür renklerin sevinç ve neşe kaynağı olmasıydı. Kendilerini saldırganlıktan ve öfkenin patlamasından korudular. Bir insanın kendisiyle uyum içinde olması halinde, göklerin kendisi, kendisi için zenginliği - iç ve materyali - açığa çıkaracağı düşünülüyordu. Diğer şeylerin yanı sıra, mücevher, doğal felaketler veya kazalar gibi çevrenin olumsuz etkilerinden koruma sağlamıştır.

taş kalsiyum sihirli özellikleriKalsedonun bilinen ve terapötik özellikleri. Geleneksel olmayan tıpta oldukça sık bulunur. Kural olarak, kan basıncını normalleştirmek için kullanılır. Kalsedoninin kalbin aktivitesini harekete geçirdiğine inanılıyor. Buna ek olarak, sinir sistemini olumlu şekilde etkiler, çeşitli hastalıklardan kaçınmaya yardımcı olur. Kalsedon taşının iyileştirici özellikleri renklerle bölünmüştür. Örneğin, mavi bir mücevher, kalbi çalışması için düşünülmüştür. Yeşil bir kaleosu sinir sistemini yatıştırır. Eski şifacılar, taşın eter ve hava içerdiğini uzun zamandır biliyorlardı. Bu nedenle mineral, hastayı sakinleştirmek, onu dengeli bir dengeye getirmek için kullanılıyordu.

Diğer tonlar arasında en gizemlisiyah kalsedondur. Hiçbir sihirbaz veya bilim adamı, böyle bir mücevherin sahip olduğu tüm özellikleri bulmakta başarısız olmuştur. Bazıları, sadece karanlık büyücüler veya cadıların elinde olması gerektiğine inanıyor. Gerisi siyah rengin bu maddenin tüm olumlu özelliklerini arttırdığına inanıyor. Bu nedenle, etki bütünlüğünü sağlamak için, karanlık mineral oluşumlarına dikkat etmek gerekir.

Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 2019

Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 2019

Related news

 • Bakımlı kadınların dikkat etmesi gereken 7 madde
 • Mac ’N’ Cheeseballs
 • Bir oyuncumuz kimdi Nasıl gerçek bir oyuncu olursunuz
 • Fırında Rulo Köfte Tarifi Videosu
 • Süslü Bebek Yeleği Nasıl Örülür

 • Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 29

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı


  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 44

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 58

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 46

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 86

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 63

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 34

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 24

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 58

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 53

  Kalsedon taşının özellikleri: sihirbazınız ve evinizin şifacısı 49