Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 2019

Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 2019
26.06.2019

Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 91

Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir

Popüler bir İngiliz aktris ve üst model, halaMarvel Charmer (fotoğraflar on pages) olan Delevin Kara, 12 Ağustos 1992'de Londra'da dünyaya geldi. Moda endüstrisinin en şık temsilcilerinden biri olarak anılıyor. Bu, yetkili bir yayın olan Vogue'nun görüşü. portalının sıralamasında Models.com Cara Delevingne beşinci çizgidir ve Evening Standart tabloid "İlk bin nüfuzlu kişiler" En davet kategorisinde aktris ve üst modeli dahil.

Marvel'in büyüsü

Suç hikayesi

Ancak rolünün en unutulmaz kısmı, Marvel Comics Entertainment'ın himayesinde muhabir David Eyer tarafından hazırlanan "Suicide Squad" ın karakterlerinden biri olan Amora Marvel büyücüsü oldu.

Amora, Astghard'da doğmuş ve bir isim taşımaktadır.Bir suçlu olan Amora Astraga, bıçağın bıçağında uzun zamandır tutuklanıp hapse girene kadar gitti. Suçların toplamı idam cezasına layık ama affedildi.

"Intihar ekibi" nin kiralamaya devam etmesi gerekecek.2016 ve uzatılmış evrene "Superman v. Batman" dan sonra devam edin. Kara - Marvel'ın büyüleyici rolü. "Squad of inticides" - kurgu romanında çekilen klasik bir aksiyon filmi.

Arsa merkezinde hükümet yapıları,küresel ölçekte zorlu ve tehlikeli bir görev yapmak için kötü şöhretlerden oluşan bir süper ekip kurmaları isteniyor. Öyle değilse, o zaman suçlu, intihar rolü de dahil olmak üzere herhangi bir görevi yerine getirmeye hazır olan mahkumlara sunulabilir.

"Marvel charmer" - Kara Delevin bir olaraksihirli karakterlerden 2015 yılını oldukça başarıyla tamamladı. Onun görüntüsü kusursuz bir şekilde yaratılmıştır. Marvel büyüleyici, yüksek derecede yaratıcılık ile çok yönlü bir karakter olduğunu kanıtladı.

Karakterleri Will Smith (ana rol), Ben Affleck (ikinci planın rolü) ve Kara Delevin ile baş ederek, herhangi bir yaratıcı gerilim olmadan kolayca.

Rol çok dramatik değil,karakter hikayedeki ilerleme kolaylığı ile karakterize, bu nedenle Delevin'in oyunculuk becerileri tam olarak talep görmedi. Kara - Enchantress Marvel - karakterin yaratıldığı eşsiz özelliklere sahip tek parçalı, karakteristik bir görüntü.

büyücü hayret Cara Delevingne

biyografi

Kara Delevin ile yakın ilişki içindeİngiliz Mirası Devlet Komisyonu Başkanı Stephens Joslinoma tarafından. Kara'nın annesi mağazaların Selfrigdes zincirinin müdürlüğünde büyük bir müdür, babası bir mimar. Geleceğin Marvel Charm'ı olan Kara Delevin, kuzey Londra'da, en moda bölgelerden biri olan Belgravia'da büyüdü.

Cara için kariyer modeli, Clements Ribeiro Burberry adlı podyumdan on yedi yaşında başladı ve sadece birkaç ay sonra Güz Öncesi Colletion'un gösterilerine katıldı.

Delevin Kara, 2012'den beri, Burberry Beauty marka kozmetik markasıyla karşı karşıya kalmıştır. Bu sayede, Jordan Dunn ve Campbell Ida şirketi tarafından kurulmuştur.

Profesyonellerin görüşleri

Sarah Dukas, ünlü ajans Fırtına sahibinin sahibiModeli, bir kez kim bu kız "daha sonra bu mevcut Herkes .. sormak istiyor arasında eşit olarak dağıtılır kişisel enerjinin payı ile güzel yüzüne, sevimli ve yetenekli erişim ile birleştiğinde büyüleyici kişiliği," Cara Delevingne hakkında söylediği? "

2012 sonbaharında Delevin, "İngiliz model garantörleri" nden "Yılın Modeli" unvanını aldı.

Aynı yılın sonunda, Aralık ayında, aktör DKNY ile bir sözleşme imzaladı ve ilkbahar-yaz sezonu için markanın resmi temsilcisi oldu.

2014 yılında Kara Dellevin, 2014 sonbahar-kış dönemi için tüm reklam kampanyası için TOPSHOP'u da temsil etmeye başladı.

amora Marvel büyüsü

Sinemada Kariyer

Delevin kaldırılmak istedi. İlk test muhteşem bir Alice Lewis Carroll rolüne düştü. Daha sonra Prenses Sorokina'nın rolü için “Anna Karenina” filminde çok başarılı bir şekilde çalıştı.

Altın Gençlik

Daha sonra, 2014 yılında Kara, Londra'nın altın gençliğini anlatan “Enamored Children” filminde rol aldı.

2015'te, Delevine üç filmin çekimlerine katıldı: "Peng", "Kağıt Kasabalar" ve "Lale Ateşi".

2015 yılında ünlü yönetmen Luc Besson,"Valerian ve kentteki binlerce gezegen" filmindeki rol için oyuncuya davet gönderdi. Aynı zamanda Kara, Yeşil Jonathan'ın ürünü olan “Kağıt Kentler” filminin başrolünde oynadı.

enchantress marvel intihar kadrosu

Kişisel hayat

Kara Delevin her zaman bir tanrı olmuştur."kızarmış" haberleri tercih eden muhabirler. Mayıs 2013'te, tüm basımlar çantadan düştüğü karakteristik beyaz renkteki çantalarıyla bir oyuncu ile renkli fotoğraflardan geçti ve o da zorla geri itmeye başladı. Ancak zaten geç kalmıştı - ana şey zaten fotoğraflandı.

Bu olayın arka planına karşı H & M durdumodel ile işbirliği. Şirket sözcüsü Delevin'i düzenli modeller kategorisinden geçici kategoriye aktardı ve sonra “bu bizim dışsal verilerle modelimiz değil, bir günlük bir oturuma davet ettik” dedi. Soruya: "Yıl boyunca şirketin yüzündeki Delevin nasıldı?" - yönetici, modelin bu tür dışsal verileriyle bunun nasıl olabileceğini anlamadığını yanıtladı.

Marvel enchantress fotoğraf

Filmografi

Kariyerinde, Delevine farklı bir türün ondan fazla filminde yer aldı. Aşağıda katılımı ile filmlerin bir listesi:

 • "Anna Karenina" (2012), Prenses Sorokina'nın karakteri;
 • "Playhouse" (2014), Chloe'nin rolü;
 • “Meleğin Yüzü” (2014), Melanie'nin karakteri;
 • "Sevgili terzim" (2015), annesi Chakker'in rolü;
 • "Londra Alanları" (2015), Cat Talent'in karakteri;
 • "Lale Ateşi" (2015), Henrietta'nın rolü;
 • "Enamored Children" (2015), Viola'nın karakteri;
 • "İntihar kadrosu" (2016), rolMarvel Charmers.

Şu anda Kara Delevin sinemada çeşitli projelerde başarılı bir şekilde çalışmakta, podyumda hareket etmekte ve halen ünlü markaların yüzüdür.

Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 2019

Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 2019

Related news

 • Amasya Üniversitesinde soğandan göz yaşartıcı sprey yaptılar
 • Mahkeme, din dersinden muafiyet şartını hukuka aykırı buldu
 • Zeytinyağlı Yaprak Sarma Videosu
 • Roma mitolojisinde sabah şafak tanrıçası
 • Bronzlaşmak Harika, Peki Ya Güneş Lekeleri

 • Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 79

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir


  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 39

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 98

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 87

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 65

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 71

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 91

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 23

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 28

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 56

  Kara Delevin (Marvel cazibesi) moda fantazisi türünün en iyi İngiliz aktrisidir 49