Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayatKardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat

24.05.2019

Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 44

Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat

Olga Buzova'nın kızkardeşi hem karakter hem de görünüş açısından tam zıddı. Bu kızdan daha fazla şey bilmek ister misin? Sonra makalenin içeriğini okumalısınız.Olga Buzov'un kızkardeşi

Biyografi: aile

Anna Buzova Temmuz 1988'de doğdu. Başkenti St. Petersburg'dur. Saygın ve akıllı bir aileye yetiştirildi. Annesi Irina Alexandrovna yıllarca diş hekimi olarak çalışmaktadır. Ve babası Igor Buzov daha yüksek bir teknik eğitim almıştı.

Ani'nin doğumundan birkaç yıl sonra ebeveyn boşandı. Kızlar her iki ebeveyn de eşit derecede sevmeyi sürdürdü. Anneleri tarafından büyütüldü. Ve sadece hafta sonları ve bayramlarda babasıyla buluştular.

Kahramanımız her zaman abisini taklit etmeye çalıştı. Ayrıca bir İngiliz önyargı ile bir okul katıldı, moda kıyafetler giydi.

kardeş olga buzovy

"Dom-2"

20 Ocak 2006'da ünlü televizyon projesibir kızkardeş Olga Buzovoy vardı. saptırıcı şekil ve radyant gülümseme ile uzun bacaklı esmer hemen birçok erkek sakinleri yatak odası çekti. Taraftarları arasında Lesha Mikhailova, Andrei Alexandrov ve Moskova takma adları tespit edilebilir.

Stepan Menshchikov, karanlık saçlı güzelliğe dikkat çekti. Öyle görünüyor ki, böyle bir şey var mı? Ancak o sırada Aygun Hasanova ile ilişki içindeydi.

Olga Buzova kız kardeşi bir sıçrama yapacağını beklemiyorduk. Ünlü sarışın dikkatin merkezi olmak için kullanılır. Sonra oda ayarlamak zorunda kaldı.Anna Buzova

"House-2" kızkardeşi Olga'da kaldığı süre boyuncaBuzovoy ve ciddi bir ilişki kuramadı. 17 Şubat 2006'da istifasını ilan etti. Kararı adamları üzdü ve kızları şaşırttı. Ani, ruh eşini "Dom-2" projesinde bulmak için her şansa sahipti. Buna ek olarak, bu güzel kız birçok görüntüleyeni sevdi. Ama onun kararı buydu. Olga Buzova kızkardeşini projeden ayrılmaya ikna etmiş olabilir. Ne de olsa, bu sarışın kadın yatak odasında bir numaraya geldi.

Kişisel hayat

Küçük yaşlardan itibaren Anya hayranlarla çevriliydi. Ancak, ihtiyatsızlık için suçlanamaz. Birkaç yıl boyunca genç bir erkekle tanıştı. Bir düğüntü. Ama bir sebepten dolayı, çift ayrıldı.

Anna Buzov'un kocası

"Dom-2" projesinin pek çok hayranı bilmek istiyor,Anechka'nın kalbi özgürdür. Onları hayal kırıklığına uğratmamız gerekecek - birkaç yıl önce onun ruh eşiyle tanıştı. Anna Buzovoy'un sivil kocası, adı Constantine olan bir işadamı. Aşıklar, birlikte istediğimiz gibi değil, ama Kostya ve Ani'nin sıkı çalışma programı nedeniyle birlikte çok zaman harcıyorlar. Petersburg'da yaşıyorlar, Moskova sadece iş konularına giriyor. Çiftin planları - büyük bir kır evi almak ve iki çocuğu var.

bu

Daha yakın zamanda Olya ve Anya Buzovs kalktıortak iş. Her şey küçük bir tasarım mücevher mağazasının açılmasıyla başladı. Yakında işlerini kar etmeye başladı. Şimdiye kadar, kızlar zaten böyle bir mağaza ağı var. Bizim eroin sözleşmeler ve belgelerden tamamen sorumludur.

Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayatKardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat

Related news

 • Maltepede korkunç infaz
 • Bilecik Mantısı
 • Altın fiyatlarında son durum Çeyrek bugün
 • Bir arkadaşınız hakkında bir makale nasıl yazılır: bir kişinin resminin mektubun doğru düzenlenmesi
 • Steril bir masanın doğru yerleştirilmesi

 • Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 25

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat


  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 94

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 5

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 92

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 86

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 79

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 9

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 70

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 79

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 25

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 62

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 94

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 28

  Kardeş Olga Buzovoy: biyografi ve kişisel hayat 28