Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 2019

Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 2019

Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 51 21.02.2019, 11:08

Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri

Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri

Moda’nın incelikleri

ÜnlümodatasarımcısıKarl Lagerfeldmodanın ince detaylarından bahsediyor! Modanın yaşam kalitesini yükselttiğini dile getiren tasarımcı, bunun yanı sıra zayıflamak için motivasyon aracı olduğunu söylüyor. Ünlü tasarımcıdanmodanın en ince ayrıntılarını hep birlikte öğrenelim isterseniz.

Moda'nın incelikleri

Moda dünyasında sıra dışı tasarımları ile adından sıkça söz ettiren ünlü modacıKarl Lagerfeld‘in kendi karakteristik yapısı da giydiği kıyafetler gibi siyah ve beyaz! Giyim tarzıyla geçmiş yüzyıllardaki aristokratları anımsatanmoda tasarımcısı, tüm lüks markalara yaptığı tasarımların yanı sıra yaratıcı fikir ve tasarımlarıyla da çok büyük kitlelere hitap edebiliyor. Dünyaca ünlü marka olanChanelile çalışan moda tasarımcısıKarl Lagerfeld, daha önceleri deH&Mmarkası için adından sıkça söz ettirdiği koleksiyonlara imza atmıştır.

Ünlü moda tasarımcısının bizlere verdiğimoda inceliklerivestil ipuçlarıKadınlive kadınekibi olarak yakın mercek altına aldık gelin şimdi bustil önerilerini hep birlikte inceleyelim.

karl-lagerfeld-moda-sirri-1

Kıyafeti yakıştığı için satın alın!

karl-lagerfeld-moda-sirri-2

Bir mağazaya gittiğinizde askıda gördüğünüz ve çok beğendiğiniz kıyafeti değil de, kıyafeti giydiğinizde vücudunuza yakıştığı için satın alın. Örneğin çok hoşunuza giden bir pantolon için ayılıp bayıla bilirsiniz ama o pantolon kalça kısımlarını çok büyük gösteriyorsa, uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu moda kuralı sadece pantolon için değil, her giyim parçası için geçerlidir. Üzerinizde güzel duran kıyafetleri tercih edin, size şimdi yakışmayan daha sonrada hiç bir şekilde yakışmayacaktır.

Jean’ın gücünü önemseyin!

karl-lagerfeld-moda-sirri-3

Jean’ler basit bir giyim parçası değildir gücünü önemsemek gerekir, bir tişört, jean ve ceket sizi çok şık gösterebilir. Bu 3’lü kombine her daim şık! Elbise her zaman şık bir seçim olabilir, ama gün içerisindeki koşuşturmaca da sizi rahatsız edicide olabilmekte olduğunu unutmayın. Kot pantolonlarla birlikte bir tişört giyinmeniz daha rahat ve şık bir seçim olacaktır. Sade ve feminen görünebilmek içinde çeşitli aksesuarla da giydiğiniz kıyafetleri oldukça zenginleştirmeniz de mümkün.

Doğal güzelliğinize sahip çıkın!

karl-lagerfeld-moda-sirri-4

Aslında birçok kadın doğal güzelliği ve makyajsız çok harika görünebilmektedir. Eğer sizinde iyi bir cilt yapınız varsa, ona kesinlikle sahip çıkmalısınız! Doğal bir güzelliğiniz varsa, leke yada kırmızılık gibi ciltteki rahatsız edici görüntüleri de kapatacak kozmetik ürünlerine ihtiyacınız yok demektir. Güzel ünlü model Sasha Pivovarova, güzellik sırrı ise ‘az makyaj’ kullanmakta olduğunu dile getiriyor.

Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 2019

Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 2019

Related news

 • Dana Eti Nasıl Yumuşar
 • Doğal gazı yaygınlaştırmak için çalışıyoruz
 • İş görüşmesi: güçlü yönlerini vurgulamak ve zayıf yendi
 • Bez Bebek son bölüm izle
 • 20’li Yaşlar için Cilt Bakımı Önerileri

 • Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 64

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri


  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 85

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 29

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 100

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 89

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 44

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 34

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 36

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 40

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 40

  Karl Lagerfeld’ten moda’nın incelikleri 97