fotograflar galeriler Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi
Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi 41 03.02.2019, 16:08

Kas ve eklemlerde ağrıdan jel "Dip Rölyefi"

Dip Rölyef jeli etkili bir ilaçtır.Kas, bağ ve eklem ağrı sendromunu ortadan kaldırmak için kullanılır. Bu ilaç, hızlı bir şekilde rahatsızlık ve ağrıdan kurtulmanızı sağladığı için, modern tıpta yaygın olarak kullanılmaktadır.

Dip Rölyef jeli: bileşim ve farmakolojik özellikler

dip alıntı

Bu ilaç net olarak kullanılabilirHafif ve hoş bir mentol kokusu ile jelleştirin. Gözle görülür analjezik, soğutma ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Her şeyden önce, ilacın, sadece birbirinin etkisini artıran iki aktif bileşen içerdiğine dikkat edilmelidir.

İbuprofen çok etkilinonsteroid kökenli antiinflamatuar madde. Bu bileşen, bazı reseptörlerin irritanlara duyarlılığını azaltan prostaglandinlerin sentezini inhibe eder - böylece ağrı azalır. Ayrıca ibuprofen, enflamasyonu hızlı bir şekilde giderir.

Dip Rölyef jelinin bir başka aktif maddesidikkat dağıtıcı ve tahriş edici bir etki ile karakterize olan levomenthol. Deriye uygulandıktan sonra, bu mentol izomeri sinir uçlarını tahriş eder, vazodilatasyonu uyarır ve ağrıyı azaltır.

İlaç "Dip Rölyef" iyi emilir ve cilt ve dokuların en derin katmanlarına nüfuz eder. Bir maddenin sadece küçük bir miktarı dolaşım sistemine girer.

Dip Rölyef Jeli: kullanım endikasyonları

dip yorumları

Daha önce belirtildiği gibi, bu ajankas ağrılarını ve eklemlerdeki rahatsızlığı azaltmak için tasarlanmıştır. Güçlü analjezik özelliklerinden dolayı jelin kullanım spektrumu çok geniştir. Her şeyden önce, travma sonucu ortaya çıkan yumuşak doku ve eklem iltihabı için reçete edilir. Ayrıca, ağrı sendromunun nedenleri tam olarak anlaşılmasa bile, bu ilaç şiddetli sırt ağrısı için vazgeçilmezdir.

Jel romatizma, artrit hastaları için reçete edilirRadikülit, osteokondroz ve eklem ve kemiklerin diğer lezyonları. Ayrıca siyatik, lumbago, tendovaginit, bursit ve yumuşak dokuların ve kas-iskelet sisteminin diğer hastalıklarında da etkilidir.

Dip Giderici Jel: kullanım talimatları

Ilacı kullanma tekniği oldukça basittir. jel küçük bir miktarı, etkilenen bölgede, cilt üzerine tatbik edilir ve araç tamamen emilir değildir kadar ovmak hassas hareketler ışık olmalıdır. İlacın tek sefere miktarı etkilenen alan bağlıdır. Bununla birlikte, jel şeridi kullanarak bir zaman uzunluğu olan beş santimetre daha azdır.

İlaç "Dip Rölyef" 2-3 kullanmak için tavsiye edilirgünde bir kez. Tedavinin gidişatı 10 günü geçmemelidir. Bu bandaj altında uygulanmamalıdır veya açık mukoza zarlarının etrafındaki deri ile tedavi edilmelidir.

Dip Rölyef Jel: kontrendikasyonlar ve yan etkiler

kullanım için kabartma talimatı Birincisi, ilacın yapamayacağı unutulmamalıdır.Hamilelik sırasında ve 14 yaşındayken bileşenlerine artan hassasiyet ile kullanın. Hiçbir durumda, özellikle açık yaralar, ülser ve çizikler yerine, hasarlı cilde uygulanmamalıdır.

Bu ilaç hastalar tarafından iyi tolere edilir. Sadece ara sıra deride kaşıntı, kızarıklık ve kızarıklık ile kendini gösteren alerjik reaksiyonlar vardır.

Jel "Derin Kabartma": yorumlar

Bu çare yüksek kullanıyortalep ediyoruz. Ve neredeyse tüm yorumlar olumlu. Hastalar, uygulamadan birkaç dakika sonra ağrının azaldığını veya tamamen kaybolduğunu bildirmektedir.

Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip RölyefiFotograf resim fotograflar

Related news

 • Adele: Rihannanın nefes kesici güzelliği vardı
 • Okul Öncesi Çocukların Yeni Arkadaşı: Oyun Ablası Oyun Ağabeyi
 • Yorgun yüzler için makyaj nasıl yapılır

 • Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi 45

  Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi


  Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi 57

  Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi 89

  Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi 93

  Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi 35

  Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi 93

  Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi 98

  Kas ve eklemlerde ağrıdan jel Dip Rölyefi 64