Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 2019

Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 2019

Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 54 28.02.2019, 06:51

Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri

İlk olarak, ne olduğunu öğreneceğizrulo kaset jaluzileri. Bu, doğrudan pencere çerçevesine monte edilen istenmeyen güneş ışığının nüfuz etmesine karşı özel bir koruma türüdür. Bu tip jaluzi daha uyumlu binaların iç kısmına mükemmel uyum pencere açıklığı, tamamlayıcı ve bir organik fonksiyonel bileşimi oluşturmak.

Kaset jaluzi

Kaset panjurları sadece gerçeği değil,Nüfusun büyük bir kesimi tarafından aranan modanın trendlerini takip etmek. Bu tür güneş ışığına karşı koruma mükemmel kalite özelliklerine sahiptir. Günümüzde kaset jaluzileri, oturma odalarında en rahat ve etkili kullanım içindir.

Yapısal olarak plastik kasetler için perdelerpencereler neredeyse direkt olarak cama sabitlenir; bu da pencerenin serbest alanını büyük ölçüde arttırır. Pencerenin her kanadı için, kaset körlerinin yerleştirildiği bir ayar mekanizması ve bir bölme kurulmuştur. Bu, her kaset biriminin ayrı ayrı ayarlanmasını sağlar. Bu eşsiz özerklik, jaluzilerin önemli bir avantajıdır. Şekil ve boyut çeşitliliği göz önüne alındığında bile, uygulamanın evrenselliğini kanıtlayan herhangi bir pencereye panjur takabilirsiniz. Her yerde kullanılabilir: ofisler, yatak odaları, banyolar, oturma odaları vs.

Plastik pencere kasetten storu

Kaset jaluzileri eşsiz bir unsursadece güneş ışığından değil aynı zamanda meraklı gözlerden de korur. Kaset panjurlarının bezleri, üzerine çeşitli desenler ve süsler uygulayabileceğiniz çeşitli malzemelerden yapılmıştır. Bu sayede panjurlar eşsiz stil ve kişiliği vurgulayarak iç mekana sorunsuz uyacak.

Rulo kaset jaluzilerin özelligi:çünkü sadece gerekirse pencerelerde değil, aynı zamanda kapıda da kurulabilirler. Kapı, bazen meraklı gözlerden kapalı olması gereken bir cam elemanla donatılmışsa ihtiyaç duyulabilir. Örneğin, yatak odasında cam unsurları olan plastik bir kapının bulunduğu balkona geçiş var. Bu durumda, kapı kanadı üzerine kurulan jaluziler tarafından sağlanabilecek gizlilik gerçekten gerekli hale gelir. Buna ek olarak, daha önce de belirtildiği gibi, çeşitli çizimler gerekli ruh halini verecek ve istenilen renk aksanlarının odaya yerleştirilmesine yardımcı olacaktır.

Rulo kör kaset

Ancak panjurlar sadece yerleşim alanlarında değilalanları. Bu, ofis alanının şiddetini vurgulayacak, alanı görsel olarak bölecek ve önemli olayları yabancıların gözünden doğru anlarda gizleyebilecek mükemmel bir seçenektir.

Kaset perdeleri, güneş ışığının kör edici etkilerini korumak ve her odada ayrı bir seviyede aydınlatma sağlamak için çeşitli eğitim kurumlarına yerleştirilir.

Böylece, kaset panjur olağan perdeler ve perdelerin başarılı yedek vardır, hem de onları benzerleri ile karşılaştırıldığında kazanmak sağlayan önemli bir estetik yükü taşırlar.

Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 2019

Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 2019

Related news

 • Yasak Elma Yeni gelen oyuncu
 • Cilt lekelerini gideren en doğal yöntem
 • Keten tohumu yağı: yarar ve zarar
 • Yağmur nasıl oluşur
 • Sonbahar Zuhair Murad 2017 Gelinlik Modelleri
 • Muzlu Kurabiye Yapılışı Videosu

 • Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 47

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri


  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 7

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 60

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 63

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 36

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 80

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 76

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 86

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 22

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 65

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 72

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 51

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 77

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 4

  Kaset jalüzileri: uygulama özellikleri 42