Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 2019

Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 2019
15.05.2019

Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 5

Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler

Güney Venezuela'nın tropikal ormanlarının vahşilerinde, arasındaiki eğimli kayadan oluşan Kasikyare suyunun akışı ortaya çıkar. Nehir tropikal bir türe sahip. Güney Amerika'nın dev göletinden - Orinoco'dan dalıyor ve daha az büyük ve ünlü akıma - Amazon'a akıyor. Bu ana özelliğidir. Dünyadaki havzayı aşan ve en büyük sistemleri birbirine bağlayan tek doğal kanal. Kasikjare Nehri 326 km uzanır ve genişliği ağza daha yakın olup 533 m'ye kadar ulaşır Mevcut hız, sezon ve yere bağlı olarak 0,3 m / s ile 3,6 m / s arasındadır.Caciar Nehri

Nehrin açılışı

Nehrin keşfinin ve geçmişimizin geçmişi çok gizliyorkarışıklık ve uyuşmazlıklar yüz yıldan fazla süredir devam ediyor. İlk kez bu İspanyol göleti, altın damarı aramak için bu yerlerde yağmalayan İspanyol misyonerler tarafından başlatıldı. 16. yüzyılın 40'ında İspanyol rahip Acuña da akarsular arasındaki bağlantı kanalı üzerinde bilgi verdi, ancak hiç kimse sözlerini ciddiye almadı. Takip eden on yıllarda, Kasikjare Nehri çok sayıda seferle açıldı, ancak herhangi bir araştırma yapılmadı. Ve XIX yüzyılın başında yalnızca nehirlerin doğal bir kanalla bağlantısını kanıtlayan Alexander von Humboldt ve botanikçi Aime Bonplan'ın önderliğinde büyük ölçekli on günlük bir keşif gezisi gerçekleştirildi. Şimdiye kadar, Güney Amerika'nın en büyük akarsuları arasındaki su köprüsünün doğal köken olmadığı konusunda bir görüş var. Bunun, bu bölgenin en yaşlı sakinlerinin çabalarının bir sonucu olduğu bir versiyon var.turist için caciar nehri

Manoa Efsanesi

Çoğu turist bu yerlere gelirnehirlerin bifurkasyon yerini ziyaret etmek. Ayrıca dünya çapında ünlü efsaneler, maceralar ve ormanlar tarafından çekilmektedir. Birçoğu, kutsanmış ülkeleri ararken, fethedicilere her yoldan gitmeyi kabul ediyor.

En ünlü ve en saygın efsane Manoa'yla ilgili. Tarihsel bilgiye göre, mücevherlerin ve altınların nehrin bulunduğu yerde bulunabileceği söylenebilir. Onlardan dolayı Kasikyare çok sayıda kabile ve medeniyet için bir mezarlık olduğunu.

Çevremizdeki dünya

Kasikyare Nehri büyük miktardamineral bileşenleri ve besin maddeleri içeren, kirli sarı bir renk verir. Bu tip rezervuarlara beyaz denir. Onlar kelimenin tam anlamıyla çeşitli böcekler ve su sakinleriyle doludurlar. Irganın tropik kıyılarında geniş yapraklı ve alaküzlü maymun, sürtük, anteaters, kedi ailesinden bazı predatörler, kirpi, zehirli yılanlar ve kertenkele görebilirsiniz. Çoğu Kasikyar'da timsahlar sıklıkla bulunur.cacique nehri

Nehirde dinlenin

Kasikjare Nehri'nin tüm parametrelere sahip olmasıspor ve amatör balık avı. Orinoco'nun sularında bulunan omurgalıların yanı sıra, dalında da dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul ediliyor. Çok sayıda balık türü hem özel balıkçıları hem de sanayicileri kendine çekiyor.

Kasıkyare çok sayıda turisti kendine çekiyorteklik, sonsuz efsaneler ve hazine avcılarının romantizm. Efsaneler, ritüellerinden birinde, Güneş tanrısı için kurban edilen, Amazon'a yakın göllerde altın ve diğer değerli eşyalarını atan eski bir şamandan bahseder.

Nehirdeki turist işi her biri ile gelişir.bankalar üzerindeki tüm yeni rekreasyon üslerinin inşasına yansıyan yıl. Bu nedenle turistler için Kasıkjare Nehri dünyanın en iyi yeridir. Bir gemideki pitoresk kanal boyunca seyahat edebilir ve nehirlerin bifürkasyonunu bir yükseklikten görmek için yakındaki dağ zirvelerine tırmanabilirsiniz.

Geçilmez tropikal orman sayesinde,Binlerce farklı bitki türüyle doymuş, su akışının kıyısında bulunan manzara unutulmaz. Egzotik kauçuk ağaçları, Inga bitkiler, papaya, palmiye ağaçları - tüm bunların kayıtsız kalması olası değildir.

Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 2019

Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 2019

Related news

 • Güzel Görünmek İçin Günde Sadece 1 Dakika
 • Ceviz Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır
 • Adını Sen Koy 314. Bölüm Detaylı Özeti Fragmanı 30 Martta Neler Oldu
 • Bir kestane için ne yararlıdır Nasıl kullanılır
 • Betadine merhem - uygulama özellikleri

 • Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 7

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler


  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 77

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 4

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 48

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 66

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 81

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 31

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 69

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 56

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 29

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 19

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 81

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 16

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 89

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 76

  Kasikyare Nehri - açıklamalar, açıklama, efsaneler 52