Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 2019

Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 2019

Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 28 17.02.2019, 21:42

Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz

Bir kişi bir dacha sahibi olduğundasite, gerçekten mutlu denilebilir. Bunun nedeni, sebze ve meyvelerin kendiliğinden yetiştirilmesinin yanı sıra birkaç yüz dönümlük başka avantajlara sahip olmasıdır. Örneğin, kendi ellerinizle güzel çiçekler yatağı yapabilir ve komşunun gıpta ettiğini ve gurur duyduğunun bir nesnesi olabilirsiniz. Burada, kullanılmayan eski renklerin tavan arası, garaj veya kilerden nasıl dönüştürüleceğini inceleyeceğiz.

Kendi elleriyle çiçek tarhlarıBu tıkanıklıkların yapılmasından sonraKonular incelendiğinde, ilginç görünecek bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Örneğin, eski araba lastikleri uzun süre bahçıvanların gözde bir öğesidir. Şişeler, arabalar, çürümüş tahtalar - bunlar bizim için yararlı olabilir. Bununla birlikte, elbette orijinal biçiminde seçtiğimiz malzemeleri kullanmak, buna değmez. Kural olarak, kendi elleriyle çiçek tarhı yaparlarken, eski lastikler kullanıldığında boyanırlar. Herhangi bir palet seçebilirsiniz. Doğal bir doku tercih ederseniz, daha sonra yeşil veya grimsi renkle, daha nadiren - kahverengi ile kaplanır. Görünüşe göre çimlerin bir devamı, bir taş veya ahşap çit. Şişeler genellikle çiçek yatak sınırlarını belirleyecek düşük çit yapımında baş aşağı zemine bırakılır. Ve sepetten tekerleklerle çalışmak zor olacak. Bunlar metal veya ahşap plakalarla birbirine bağlanır; üstünde bir kutu monte edilir. Bundan sonra çiçekler ekilecek. Doğal olarak, bu malzemelerin kullanımı daha fazla emek gerektirir, ancak böyle bir çiçek bahçesi diğerlerinden daha iyi görünecektir.çiçek yatak çeşitleri

Çiçek yatakları kendi elleriyle oluşturulduğunda,sadece kendi tercihlerinize odaklanmalısınız, çünkü onlara hayran olmanız en az üç aydır. Malzemeler hazırlandıktan sonra, tohum seçmeye başlamalıyız. Çiçek bahçemizin zemininde yüksek bitkiler bulunmalıdır. Çiçek tarhı bir duvara, çitin veya dekoratif bir çitin üzerine yaslanmışsa, merkezde büyük çiçekler dikilmelidir. Çiçek yatağının sonuna doğru hareket ederken, bitkilerin boyutu azaltılmalıdır. Bu, tüm renklerin güzelliğini ortaya çıkaracaktır. Seçilen bitkilerin rengine dikkat edin - tek değilse çok daha iyi görünüyor.

Renk seçimi konusunda bir fikriniz olduğunu söyledigama, çiçek yatak tipleri uzmanlaşmış yayınlarda izlenebilir. Başyapıtlarının fotoğraflarını yalnızca profesyonel peyzaj tasarımcıları değil, halk zanaatkârı olarak yayınlıyorlar ve hangilerinin daha iyi olduğu bilinmiyor. Her çiçek bahçesinin çimlerden biraz yükseldiğini lütfen unutmayın. Bu, onu vurgulamanıza, hemen dikkat çekmenize olanak tanır.

hepsi kendi dacha içinDaha rahat çalışabilmek için,ek araçlar edinmelidir. Fırçalar, skalar, tırmıklar, kaplar, genel olarak, ülke için her şey. Elleri ile güzel şeyler yaratmak çok daha hoş ve çiçek bahçesi olmak zorunda değildir. Çitler, çitler, yan binalar veya dekoratif binalar yapabilir ve sadece iç mekan ile tutarlı değil, özel bir konudur. İnan bana, atacağınız her şey faydalı ve güzel olabiliyor. Sadece hayal gücü ve hayal gücü kullanmak gerekiyor.

Kendi elleriyle çiçek tarhları yaratmak, bizistemeden güzelliğin dünyasına daldı. Bu yaratıcı süreç bir şeyle karşılaştırmak imkansız. Ve yankıları kendi başyapıtlarından oluşan bir formda uzun bir zaman geçirecek.

Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 2019

Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 2019

Related news

 • Kasımpatı çiçeği. Evde bakım
 • Folik Asit İçeren Yiyecekler
 • Sanatı Uzaktan Sevmek Aşkların En Güzeli Dedirten 10 Durum
 • Seyahat için ilk yardım çantası: koleksiyon özellikleri

 • Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 32

  Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz


  Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 60

  Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 51

  Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 74

  Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 35

  Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 67

  Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 10

  Kendi elimizle çiçek tarhları: gereksiz şeyler için güzel bir uygulama buluyoruz 9