Fotograf Goruntuler Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar
Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar 1 15.01.2019, 10:12

Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar

Hiçbir iç güzel olmadan hayal edilemezvazolar. Her şeyden önce, sadece çiçeklerin depolanması için bir tekne değil, aynı zamanda dekorun ayrılmaz bir unsuru. Bir vazonun yardımıyla doğru vurguları yapabilir veya istediğiniz ruh halini yaratabilirsiniz.

Günümüzde her tat için bir vazo satın alabilirsin. Büyük veya küçük, monofonik veya boyalı, plastik veya cam olabilirler. Ancak kendi ellerinizle de vazolar yapabilirsiniz.

Dekoratif vazolarBaşlangıç ​​olarak, bir kapasite seçmeniz gerekir. Bu, konvansiyonel bir ampul, cam kavanoz veya birkaç çok renkli teneke kutu olabilir. Ancak dikkatli ol, yaratıcı vazonun iç mekan için ideal bir şekilde kullanılması gereklidir. Her şey uyumlu ve uygun olmalıdır.

Herhangi bir iç mekanda zemin vazosu iyi görünüyor. Tekli bir zemini süsleyebilir veya birkaç kavanoz kullanarak ellerinizle kendiniz yapabilirsiniz.

Vazoyu kendi ellerinizle süslemeye başlıyoruz. Bunu yapmak için, istediğiniz herhangi bir şey: karton, kağıt, kumaş, dallar, şeritler, kabuklar, eski boncuklar, şarap mantarları ve hatta makarna. Bu arada, çok güzel bir dekoratif vazo bir şarap şişesinden çıkar. Makas, renksiz yapıştırıcı ve boyalar hazırlayın (vitray veya teneke kutu içinde olanlar).

Kendi elleriyle vazolarVazo dekorasyonu için ilginç bir seçenekKendi elleri "kıyafetler". Küçük bir çanta dikip "teneke veya cam kavanoz" koyabilirsiniz. Etki kullanılan dokuya bağlıdır. Örneğin, yarı saydam bir organze veya parlak bir saten olabilir. Bu vazo bir oturma odası veya yatak odası için uygundur. Ancak mutfakta dokulu örgülü ipliklerle doğal kumaşlar kullanarak dekoratif vazolar yapabilirsiniz. Kumaş üzerindeki renk ve desen masa örtüsü, perde veya mutfak havluları ile uyumlu olmalıdır.

Kendi ellerinizle vazo örtüsü yapabilirsiniz.renkli kağıt. Vazoyu güzelleştirmek ve zarif hale getirmek için, dokusu ve ilginç tasarımı olan yüksek kaliteli kağıtları seçin. Orijinal yapısıyla kendinden yapışkanlı duvar kağıdı da kullanabilirsiniz.

Zemin VazosuEğer sanatçının yetenek sahibiyseniz,vazo yapmayı deneyin. Bu uzun sürebilir. Esas olarak, herhangi bir cam şeffaf vazo veya kavanoz alabilir. Vitray boyaları ve bir ön planör (boya düzeltici) alın. Önce, çalışma yüzeyini yağdan çıkarın. Beğendiğiniz çizimi seçin ve kabın yüzeyine uygulayın (örneğin, bir kalem-cam ile). Anahatları anahatla işaretleyin. Bundan sonra, bir fırça veya bir sünger kullanarak hafifçe boya uygulayabilirsiniz. Kuruduğunda deseni vernikle düzeltin. Şimdi orijinal vazonuz hazır!

Dekorun başka bir yolu üniformadırİplik, ip veya ip ile gelecekteki yaratımı sarmak. Bir melanj ipliği kullanıyorsanız, özellikle etkileyici olan vazolardır. Kapasite, bükülme ve çarpma olmadan doğru şekli almak daha iyidir. İpliği sabitlemek için yapıştırıcı veya çift taraflı yapışkan bant kullanın.

Dekor için birçok fikir var. Önerilen yöntemleri ve yaratıcı hayal gücünüzü kullanarak, orijinal özel vazo sahibi olacaksınız. Tüm olasılıklarınız sadece hayal gücü ile sınırlıdır.

Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılarfotograflar Goruntuler resim

Related news

 • Ahmet Maranki’nin doğal taşlar hakkındaki yorumları
 • Çikolatalı Buzlukta Kurabiye Tarifi
 • Çoraptan el işleri Ellerimizle eski giysilerin ömrünü uzatırız
 • Künye, Oyuncuları, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar, Özet, Haberler, Müzikler, Yazılar, Sosyal Ağlar

 • Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar 76

  Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar


  Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar 23

  Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar 43

  Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar 43

  Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar 57

  Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar 24

  Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar 41

  Kendi ellerinizle birlikte vazolar - iç mekanınızdaki özel ayrıntılar 43