Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 2019

Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 2019

Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 61 17.01.2019, 21:24

Kendime "VC" de nasıl yazılır? Kendinize mesaj gönderme yolu

Ne kadar havalı olursa olsun, modern insanlar değil.sanal dünyalarında yaşayanlar, normal iletişimden yoksundurlar. Ve sonra "Odnoklassniki", "Facebook", "Twitter" ve elbette "VKontakte" gibi birçok sosyal ağ, kurtarmaya geliyor. Bunlar, pek çok ilginç kişiliği bulabileceğiniz, rekreasyon ve iş için yararlı bilgiler bulabileceğiniz en popüler sitelerdir. Bazen, gelecekte kaydedilecek bazı kayıtların ve bağlantıların kaydedilmesi ve gereksiz bilgi akışı arasında kaybedilmemesi gerekir. Pek çok deneyimsiz sosyal ağ kullanıcısı, "VC" ye nasıl yazılacağına dair basit bir soru soruyor. Bu makalede, iletilerinizdeki ekli belgeleri, kayıtları, bağlantıları, multimedya ve video kayıtlarını kaydetmenin birkaç farklı yolunu ele alacağız.

ne yazabilirim?

Sosyal ağların modern insanların yaşamındaki rolü

Sayısız çalışmalarla gösterildiği gibiİstatistikler, sosyal ağlar 18 yaşından itibaren tüm dünya ülkelerinden çok sayıda çözücü kişiyi kaydetmiştir. Bu nedenle VKontakte, kendi işini başlatan birçok kişi için böyle değerli bir web sitesi haline geliyor. Sosyal ağlarda kendi web sitenizi tanıtmak için yeterince kolaydır. Sonuçta, bağlantınızı bırakırsanız veya belirli bir grup oluşturursanız, insanlar çalışmalarınızla tanışabilir. Çoğu zaman mesajlarınızda bir fikir bulundurmanız gerekir. Bilgi kaybetmemek için sosyal ağlardaki yeni kullanıcılar, sabit disklerinde ilginç bağlantılar, videolar, ses ve diğer formatları nasıl tutacağını öğrenmeye çalışıyorlar. Ancak yardımcı programlar olmadan, bu uygulamak oldukça zordur. "VC" de kendime yazmayı öğrenmek ve tüm gerekli materyalleri çevrimiçi ortamda tutmak daha kolay değil mi?

Yapı ve kullanılabilirlik "VKontakte": bloklar, menü yönetimi, öğeler

bir wk yazmak ne kadar güzel

Ne hakkında bir açıklama yapmadan önce"VC" yazabilir ya da nasıl yapılacağını, web sitesinin yapısını dikkate almanız gerekir. "VKontakte" bir logo, arama ve hızlı düğmeler, çalışma alanı ve sitenin geliştiricisini belirten bir mahzeni, dilini başka herhangi bir şekilde değiştirme ve ortaklar ve diğer kullanıcılar için ek düğmeler içeren bir başlık içerir.

Bizim için asıl amaç,"VKontakte" sitesinin çalışma bölümünün yapısı. "İçeriğim" adlı bir öğenin, ana içeriğin bir bloğunun ve daha kesin olarak haberlerin, kayıtların, multimedyaların yerleştirildiği duvarların bulunduğu bir menüden oluşur.

"VKontakte", kullanıcılar için en basit ve kullanışlı sitelerden biri olarak kabul edilir. Yakın zamanda kayıtlı kullanıcılar bile yapısında ve tüm inceliklerinde anlayacaklar.

Kendinize "VKontakte" mesajı nasıl yazılır?

Kendinize "VC" de basit bir metin mesajı göndermek için önce giriş yapmanız gerekir. Bunu yapmak için giriş ve şifrenizi hesabınızdan girmelisiniz.

boş mesaj nasıl yazılır

Site otomatik olarak sizi yönlendirirhaberler ve güncellemeler sayfası. Sitenin çalışma alanında solda bulunan kontrol menüsünde "Mesajlarım" maddesine gidiyoruz. Diyalog pencereleri açmadan önce. Örneğin, boş bir iletiyi "VK" yazmayı düşünün.

kendinize bir mesaj yazmak nasıl

Daha derin bir anlayış için, hangi önlemlerin alınması gerektiğini düşünelim:

 1. İlk defa kendinize bir mesaj göndermek için, ilk ve son adınızı, hesapta belirtildiği gibi, iletişim kutularında açılan pencerenin arama kutusuna girmelisiniz.
 2. Aşağıda, arama sonuçlarında, adınızın ve soyadınızın imzasıyla avatarınızın küçük resmini göreceksiniz. Hesabı tıklayın ve kendinizle diyaloga gidin.
 3. Şimdi kendinize kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Gönderilerinize bir giriş göndermenin yolu

"Beyaz" yönteminin geliştirilmesinin başlangıcından berisitelerin tanıtımı, sosyal ağ "VKontakte" birçok kullanıcı kendi gruplarını oluşturmaya başladı, çeşitli haberler, promosyonlar, ilginç materyaller, yayınlar ve kayıtlar onlara ekledi. Ama arkadaşlarınıza böyle bir kayıt nasıl gönderilir ya da bu tür yararlı materyalleri kaybetmemek için "VC" ye nasıl yazılır? Her kayıt altında iki simge vardır: bir not ve bir kalp. Mesajda kendinize bir mesaj göndermek için, görüntülenen pencerede hoparlör simgesini tıklatmanız, seyirciyi seçmeniz gerekir, bu durumda "Özel mesaj gönder" in yanındaki kutuyu işaretleyin ve adınızı arama kutusuna girin. Kendinizi alıcı olarak seçtikten sonra, girişi güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Ancak unutmayın, yönetici bu haberi grubundan silmek istiyorsa, tüm bilgiler de mesajınızdan silinecektir.

Seçili mesajları yönet

VC'de kendime nasıl yazılır

Bazen göndermek için bir ihtiyaç varBelirli bir kişi ile önemli bir yazışmaların bir parçası. Ve sonra soru "VC" ye nasıl yazılacağın sorusu ortaya çıkıyor ve mümkün mü? Evet, her şey mümkün. Bunu yapmak için gerekli sohbete gidin, önemli mesajlara tıklayın ve sonra "İleri" düğmesine tıklayın. Ardından, arama kutusuna adınızı girin veya daha önce kendinize mesaj gönderdiyseniz, sizinle bir diyalog seçin. Açıldığında, metin alanına eklenmiş iletiler görürsünüz. Klavyede "Enter" tuşuna bastıktan sonra, mesajlarınızda tüm seçilen yazışmalar görünecektir. Bu işleve ek olarak, mesajları vurgulayarak bunları silebilir, spam olarak işaretleyebilir ve önemli olanları işaretleyebilirsiniz.

Ekli dosyayı mesajlarınıza gönderme

Word belgesi, arşiv veyakendi çevrimiçi mesajların içine multimedya, sen bir iletişim kutusu açmak kendisi ile sohbet girmek gerekir ve lütfen "Ekle" üzerine ifade ve boş metin dizesi hover göndermek için bir sonraki düğmeleri. İstenen öğeyi seçmek için açılır menüde, bunu bir belge, ses, video, harita veya fotoğrafı olabilir. Ek penceresi açılır. Sayfadaki önceden yüklenmiş malzemeleri seçmek veya bilgisayarınızdan yeni dosya indirebilirsiniz.

Sadece sosyal ağa hayran kalacak"VKontakte" ve herkese kolay, kullanışlı ve güzel dekore edilmiş olduğunu söyle! "VC" yi kendinize yazın, ilk bakışta göründüğü kadar zor değil.

Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 2019

Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 2019

Related news

 • Clarins BB Krem incelemesi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Özlü: Yerli otomobil piyasaya 5 modelle çıkacak
 • Türk Malı 6.Bölüm Sezon Finali Fragmanı izle

 • Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 84

  Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu


  Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 91

  Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 28

  Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 18

  Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 25

  Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 3

  Kendime VC de nasıl yazılır Kendinize mesaj gönderme yolu 69