Kidspark 2019

Kidspark 2019 Kidspark

Kidspark

Markaların Kentinde Marka Çocuklar Kidspark’ta

Ankara’da böyle bir şey görülmedi! Çocuklara özel muhteşem bir dünyaKentpark AVM’dekuruluyor. Küçüklerin Büyük Dünyası Kidspark’ta çocukların da ebeveynlerin de alışkanlıkları değişiyor, çocuklar hem alışveriş yapıyor hem de eğleniyor!

Çocuklar İçin Yepyeni Bir Alışveriş Deneyimi

Kentpark içerisinde 4.000 m2’lik alana inşa edilen Kidspark içerisinde şimdiden önemli çocuk markaları yerini aldı. Capretto, Kidycity, stride Rite, MotherCare, B&G Store, Carters, Jujube gibi markaların yer aldığı Kidspark, çocuk markaları için inanılmaz bir cazibe merkezi haline geliyor.

Ankara’da Çocukların Hayalleri Gerçek Oluyor

Başkentin yenilikçi Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kentpark, markaların kenti olmanın yanı sıra gönüllerin de merkezi olma iddiasını sürdürüyor. Gerçekleştirdiği etkinlik ve organizasyonlar, aldığı ödüllerle başarısını her geçen gün yenileyen Kentpark AVM, çıtayı bir kez daha yükseltiyor. Çocuklara özel markaları, eğlence noktaları ve dahasıyla Kidspark hem çocukları hem de ebeveynleri mutlu ediyor.

Eğlence Temaları Kidspark’ta

Masal konseptiyle kurgulanan eğlenceli ve bir o kadar sürprizli bir alışveriş sokağında orman, uzay ve gökkuşağı temalı alanlarda çocuklar eğlenirken öğreniyor. Come Alive sistemiyle çocuklar, teknolojinin eğlencesini keşfediyor, kendilerine özel markalardan gönüllerince alışveriş yapıyor.

Kidspark 2019

Kidspark 2019

Related news

 • Bakire Kızar Hamile Olur mu
 • Bebeğinizin Duyma Problemi Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız
 • Arap Tavası Tarifi
 • Rıdvan Dilmenden Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor maçı yorumu
 • Siyah Üzüm Reçeli Tarifi Resimli Anlatım

 • Kidspark

  Kidspark


  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark

  Kidspark