19.06.2019

Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 98

Kilise neden rüya görüyor? Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması

Ayrıntıları, ayrıntıları, durumu hatırlarsanız, kilisenin hayal ettiklerini anlarsanız, bu çok zor değildir.

Sıradan yaşamda, bizim için "tapınak" ve "kilise" kelimeleriAynı şeyi kastediyorlar, ama aralarında farklar var, ve rüya sahipleri bu farkı görüyorlar. Dışarıdan, tapınağın kilisesi kubbe sayısı ile ayırt edilebilir - üçten az varsa, o zaman bir kilise hayal ettiniz, eğer Rabbinin Evi üzerinden 3, 5, 7 veya daha fazla haç varsa, o zaman tapınağı gördünüz. Kilisenin neyle ilgili hayal ettiğini doğru bir şekilde açıklayın, hangisinin olduğunu belirtebilirsiniz. Bir rüyada tek kubbeli, mütevazı bir kiliseyi - ölüme ve görkemli tapınağı görmeye - iyi haberlere bakmak. Gece vizyonlarında, inanç, kutsal bir yer, bir ışık adamı için bir sığınak, bir inanç sembolize eder. Bir inatçı ya da kayıp bir inanç için - bu yasakların ve dogmanın bir sembolü olacaktır.

Uyku küçük bir ölümdür. Uyanıklık döneminde kendimizden ve kendimizden dikkatlice sakladığımız her şey, bir rüyada kendisini tam anlamıyla, ama alegorik bir biçimde, semboller biçiminde tezahür eder. Bu nedenle, kapıların ya da kalenin asılı olduğu boş bir kilise, kişinin keder ve umutsuzluktan sıkıldığını ve onun huzurunun orada olmadığını gösterir. Ancak, tahrip edilmiş tapınaktaki şamdana mum koymaya değer - ve hemen anlam değişiyor. Daha yüksek güçler, doğru yolda, gerçek hayatta, tüm eylemlerinin ruhsal bir yeniden doğmayı hedeflediğini öne sürmektedir.

Kilise neden herşeye sahip bir adam hakkında rüya yapıyor?orada mı Ruhlarımıza bakmak için zamanımız yok. Bu dünyada bazılarının kendi hedeflerine değil, hedeflerine değil, bazen birinin "yıkıldığı" ve "başlarına geçtiği" farkına varmadık. Ama dönüp, yardım etmemize yardım edecek zamanımız yok. Durman gereken bir zaman geliyor, ama daha sık değil, onu özlüyoruz. Ve sonra tapınak bir rüyada görünür - ruhumuzun umutsuzluğunun bir sembolü olarak, tövbe etme gerekliliğinin bir kanıtı, ruhsal arınma. Uyku, ölümsüz ruhumuzu hatırlamamızı sağlar.

Ve kilise neyin bir erkeğe rüyasındahapiste mi? Çıkıyor - hızlı serbest bırakma. Bir kişi sürekli olarak özgürlüğü düşünür, onun hakkında rüyalar, dua eder. Rab'bin evi, umutlarının ve arzularının teyidi olarak bir rüyada gelir.

Ne kadar sıklıkla iç sinyalleri kaçırırızsesler ve bazı işler yapmaya devam etse de, bir sebepten dolayı ruh ona yalan söylemez. Öyleyse, eğer bir rüyadaki kilisenin net ana hatları yoksa, o zaman gerçekleşen olaylar sadece hayal kırıklığına uğrayacaktır ve parlak zamanları beklemek çok uzun zaman alacaktır. Kilise güzelse, güvenliğinizi sembolize eder, süslü kilise yaklaşan eğlenceyi anlatır.

Bazen sadece rüya gören bir tapınak binası değil,içindeki olaylar. Yani, eğer bir kişi basitçe kiliseye girerse, başkalarının etrafını koyan sıradan bir egoist olduğu ya da yakın gelecekte çok kötü haberler alması gerektiği anlamına gelir. Ancak sunakta hizmette bir rüyada durmak - sizi çevreleyenlerin takdirine güvenebilirsiniz.

Rüyaların yorumunda her detay önemlidir. Böylece, katedraldeki giysilerin beyaz rengi yas tutuyor ve siyah renk düğünün köşede olduğunu gösteriyor.

En gizemli şey mumtur. Onları yakarsın - yeni arkadaşlar için, izlenimler. Karşılıklı anlayış ve mutluluğun kanıtı olarak, saf bir alevle yanan mumlara bakabilirsiniz. Ve eğer öderlerse, tam tersine, hiçbir şey gerçekleşmeyecek ve umutlar haklı çıkmayacaktır. Mumlar yanıp sönüyor - kişi keder bekliyor, ve eğer parlıyorlarsa, mutlu zamanlar gelecek. Bir rüyada mumları üflemeye değmez, üzgün ve çok tatsız bir şeyin bir kişinin hayatına sürüklendiğinin kanıtıdır, sadece onu değiştiremez. Zaten yanmış ya da soyu tükenmiş mumları görmek için - iyi için, başarı ve zenginlik yolunun açık olduğu anlamına gelir.

Farklı kombinasyonlarda ve durumlarda aynıfenomenler ve nesneler farklı anlamlar kazanır. Bir rüya kitabında yutuyorsanız - kilise, gece vizyonlarındaki mumlar ruh halinin kendine özgü yansımalarıdır. Rüyalarda inanabileceğinizi ve inanamayacağınızı, ancak bunları bir mesaj, uyarı veya hatırlatma olarak almak daha iyidir.Related news

 • Kedi İle Köpek Arkadaş Olabilir Mi
 • Anne Poğaçası Tarifi
 • Kalça eklemlerinde majör yaralanmalar
 • Biri tarihi iki Real Madrid zaferi, CSKA Moskovaya gruptan çıkmak için yetmedi
 • Kremalı Ispanak Çorbası

 • Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 87

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması


  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 93

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 65

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 7

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 4

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 7

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 72

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 33

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 1

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 44

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 94

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 60

  Kilise neden rüya görüyor Derin İnanlılar ve Ateistler İçin Rüyaların Yorumlanması 24