Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirimKilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim


Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim 69 14.01.2019, 11:44

Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim?

Kilo kaybı ile ilgili herhangi bir tavsiye okudunuz mu? Bazı yazarlar, karbonhidratları kısıtlamayı önerirken diğerleri - toplam kalori, üçüncü - neredeyse tamamen yağları temizler. Eğer biyokimya incelemek istemiyorsanız, ancak acilen kurmak için nasıl ilerlemelisiniz? Zayıflama için inci çubuğu olacak mı?

Ağırlık neden uzaklaşıyor?

kilo vermek için inci arpa

Çalışmalar, enerji kaynaklarınınAslında, kilo kaybı önemli değildir (proteinler, yağlar veya karbonhidratlar olsun). Bu mantıklı. Ancak pratikte her şey çok daha karmaşıktır. İnsanlar verdiklerini yiyen sıçanlar değildir. Atkins diyeti nedeniyle etkili, düşük yağ genel prensibi nedeniyle dengeli iştah, düşük kalorili bir düşüşe etkilidir - çünkü alt kalori içeriği. Monodietler genellikle yemek arzusunu, düşük enerji yoğunluğunu ve düşük yağ içeriğini azaltarak çalışır. İnci arısı da öyle. Kilo vermek için kullanabilirsiniz.

Çabuk, nadiren, dikkatle

Etkili Diyet Forumu

Mono diyetler üçten fazla kullanılırsa zararlıdır.günler (hatta en etkili diyetler). Uyum konulu bir forum genellikle bu tür metodolojiyi ayda bir defadan fazla kullanmak isteyen katılımcıları desteklemez. Bu nedenle, stabil ağırlık kaybı beklenemez. Kilo kaybı için Perlova - bu olağanüstü bir seferlik bir yöntemdir.

Tuz dışına çıkmaz!

Klasik tarifi - bir yemek yemeye beş günsadece arpa arpa. Oldukça zor ve dördüncü günde genellikle yıkılıyor. Bu nedenle, bir arıza önlemeniz gerekir - ve bir mono diyeti düşük kalorili bir küvete dönüştürmek için üç günün sonunda. İlk üç gün boyunca kaynattığınız en fazla 200 g (kuru ağırlık) tahıl gazı tüketiyorsunuz. Yağsız ama tuzlu. Bazıları tuzun kullanılamayacağını söylüyor, ancak doğru değil. Eğer onsuz yerseniz, teraziler sizi kandırır - su fazladan kilo değil, gider.

Yetkili olarak ayrılıyoruz

kilo kaybı için etkili diyet ücretsiz

Dördüncü gün haşlanmışfasulye, konserve, ancak katkı maddesi olmadan (haşlanmış ürünün ağırlığının yaklaşık yarısı ila yarısı oranında). Dördüncü günde kahvaltı ve öğle yemeği karıştırılacaktır. Akşam yemeği için, haşlanmış tavuk göğsü bir parça ekleyin, fasulye ile karışık tahıl gevreği yemeye devam edin. Ertesi gün kahvaltı, kuru ot ile sosisli (bir tane) küf içerebilir. Öğle yemeğinde baharatlar, ketçap ve kızartılmış soğanla incir yoğurun. Her zamanki gibi akşam yemeğine sahip olabilirsiniz, ancak iki kez kısımlar halinde bir azalma ile.

Öğrenin ve Öğrenin

Böylece, diyetteki değişim o kadar olmayacakkeskin, klasik önermek gibi. Boşaltma işleminden sonra bir bütün olarak deneyin, böylece ağırlık artmaz, aksi halde kilo kaybı için en etkili beslenme yardımcı olmayacaktır. Ücretsiz, ancak doğru beslenme ile ilgili yönergeleri okumakta fayda var, doktorlar için uygun ders kitaplarını bulabilirsiniz. Çok iyi metabolizma fizyolojisi üzerine ders kitaplarında anlatılmıştır. Bir sürü yağ kaldırmanız gerekiyorsa, o zaman bilimsel eğitim almadan yapamazsınız.

Perlova kilo kaybı için acil bir yöntemdir.onların eksiklikleri. 3 kilodan fazla düşmeniz gerekiyorsa, diğer seçenekleri aramalısınız. Ancak, daha sonra aşağı ağırlığını taşımak için yapılabilir arpa taneleri kullanarak, başka diyet oturan ve Plateau geldi eğer. Ancak bedeninizi dinlemeniz ve sizin tarafınızdan hoşgörülü olan teknikleri seçmeniz gerektiğini unutmayın.

Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirimKilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim

Related news

 • Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler
 • 2019te en az 1730 işçi hayatını kaybetti
 • Dolar olan soyadını değiştirme kararı alan vatandaş: Bugün ne kadarsın diye hakaretlere uğradım

 • Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim 41

  Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim


  Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim 64

  Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim 3

  Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim 56

  Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim 58

  Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim 3

  Kilo kaybı için Perlova: yöntemi doğru bir şekilde nasıl uygulayabilirim 61