Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2

Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2


Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 88 07.03.2019, 18:37

Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: "DotA 2"

DotA'daki her oyuncu bu projede biliyorÇok fazla topladığınız ürünlere bağlı olabilir. Tabii ki, karakterinizi nasıl pompalayacağınız da çok önemli bir rol oynar, ama bazen yetenek oluşturma yeterli değildir - mükemmelliği elde etmek için, ürünlerin kaliteli ve etkili bir şekilde toplanabilmesi gerekir. Dahası, pek çok konuda hücreler bulunduğuna dikkat etmelisiniz - bunlar şeylere veya karakterlere belirli yetenekler kazandıran ve aynı zamanda mevcut özellikleri ve diğer parametreleri güçlendiren mücevherler içindir. Fakat kinetik mücevherler özel ilgiyi hak ediyor. "DotA 2", sadece büyüleyici oyun nedeniyle değil, aynı zamanda güzel grafik bileşeninden dolayı size çok eğlenceli olacak çok güzel bir oyundur. Ve bu faktör üzerinde çalışabilirsiniz, ama, tabii ki, çok küçük bir ölçüde. Ve bu, bu makalede ele alınacak olan kinetik taşların yardımıyla yapılır.

Nasıl alınır?

Nokta 2 kinetik taşlar

Her şeyden önce, nasıl yapabileceğinizi öğrenmelisiniz.Kinetik mücevherler olsun. "DotA 2" nadiren nadiren rastladığınız bir oyun, bu yüzden çok çalışmak zorundasınız. Yani, oyun sırasında bir hazine sandığı düşebilir ve türü uygunsa, o zaman, özel bir anahtarla açarak, orada taşlar bulabilirsiniz. Çok farklılar ama bu yazıda kinetik hakkında konuşacağız. Her sandığda üç mücevher var, bu yüzden en çok istediğinizi elde etmek için iyi bir şansınız var. Ancak, şimdilik, kinetik taşların size ne verdiğini bile bilmiyorsunuz. "DotA 2" oldukça kapsamlı bir projedir, bu nedenle bu tür bir taşın size tam olarak ne sunduğunu öğrendiğinizde şaşırmayın.

Kinetik taşlar ve etkileri

Nokta 2 kinetik mücevher listesi

Yani, ne yaptıklarını öğrenmenin zamanı geldi.kinetik taşlar. "DotA 2" - Zaten tartışıldı bu konuları taşlar üzerinde bir hücrede sokulabilen bir oyun. bunun için kinetik taşlar gelirse Ancak, bu karakterin performansı, onlar etkilenmeyecektir dikkati çekiyor. Sonra tamamen mantıklı bir soru ortaya çıkıyor - neden ihtiyaç duyuyorlar? Kullanım açısından gerekli değildir, ancak bakış estetik açıdan - bu gerçek bul. Eğer karakter olan konu hücrede, böyle bir taş eklediğinizde, o zaman eylem herhangi birinin animasyonu değiştirir. Bu hareket, ve büyü ve kendi simgeleri becerileri ve çok daha fazlası uygulamasının etkisinin olabilir. Genel olarak, oyunda karakterin görüntülenmesini özelleştirebilirsiniz ve kiminle oynayacak, sadece, ancak tüm oyunculara göreceksiniz. "Dota 2" aynı anda onları çok derece uzmanlaşmış grup ayırır - Söylemeye gerek yok, kinetik taşlar listesi ne kadar uzun olduğunu.

Her kahramana - onların mücevherleri

Dotka 2 Kunka'nın kinetik taşları

Kinetik taşları (DotA 2) nasıl bölerler? Kunka bir çeşit taş taşı alabilir, Klokwerk - tamamen farklı ve Doom gibi. Buna göre, her karakterin kahramanın ve canlandırmanın üzerinde farklı etkileri olan kendi kinetik mücevherleri olduğu sonucuna varabiliriz. Örneğin, Juggernaut, her biri becerilerinin etkisini değiştiren, ayrıca otomatik saldırı, hareket ve hatta ekipman gösteren dört farklı mücevher bulabilir. Bazı karakterler ona uyan sadece bir gem var.

öncelik

Bu gerçeğe dikkat etmek de önemlidirAynı zamanda, kahraman birkaç mücevher kullanabilir ve burada öncelik kodu oyun kodunda yazılır. Bazı taşlar ve etkileri diğerlerinden daha güçlüdür, bu yüzden ilk önce gösterilecektir.

Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2

Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2

Related news

 • Bahar Aylarında Estetik Trendleri Neler
 • Karnabahar Kızartması Yapımı Videosu
 • 2 Renkli Yakalı Yandan Yırtmaçlı Yelek Nasıl Örülür. 5 . 6 yaş
 • ELMALI MİLFÖY TATLISI
 • Kadın 47.Bölüm HD izle Fox
 • Anne-kızdan muhteşem başarı

 • Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 17

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2


  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 78

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 63

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 8

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 46

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 14

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 64

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 65

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 99

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 23

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 11

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 88

  Kinetik taşları nasıl edinir ve kullanırız: DotA 2 97