Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 2019

Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 2019


Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 14 13.01.2019, 10:41

Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık

Kiraz ile Charlotte - dosyalama için harikaçay veya kahve, lezzetli, kokulu ve her zaman başka bir dilim yemek istiyorum. Her metresin bu yemeği pişirmek için kendi sırları vardır, biri tarçın gibi kokulu katkı maddeleri kullanır ve birisi sadece taze meyve veya çilek almayı tercih eder. Bazı ilginç tarifleri düşünelim.

Charlotte fırında kiraz ilekiraz ile charlotte

İhtiyacınız olan iki bardak çilek lazım.taşı kaldır. Dondurulmuş meyveler kullanırsanız, önceden alırlar ve kevgir üzerinde süzülürler. Yavaş yavaş bir bardak şeker ekleyerek, küçük yumurtalar üç yumurta yendi. Ardından, bir bardak un ve bir kaşık dolusu nişasta girin. parşömen altındaki koymak formda, kiraz, test dökün koydu. Ya da meyveyi karışıma ekleyin ve sadece kabı doldurun. Bazıları kek tabakaları yapar veya bisküvinin meyvelerini ve meyvelerini süsler. istediğiniz seçeneği seçtikten sonra, 30 dakika kürdan istekli denemek ve sıcak bir yerde başka bir 10 dakika bekletin emin olun oluşturmak üzere fırında gönderin. Bu zamanda lezzetli bir tatlı için çay hazırlayabilirsiniz.

Charlotte multivark içinde kiraz ilemultivark içinde kiraz ile charlotteDört yumurtadan, köpükler oluşana kadar proteinleri çırpın.bir bardak şeker ve sarısı ekleyin, karıştırıcıyla iyice karıştırın. Unu vanilin ile tanıştırıyoruz, hamuru karıştırıyoruz. Meyveleri eritin ve bir kaşık dolusu nişasta serpin. Şimdi kasenin tabanını bisküvilerle örtmeniz ve karışımı dökmeniz gerekir, kirazları içine bastırınız. "Pişirme" modunu seçiyoruz, 30-40 dakika için yeterli olacak. Ses sinyalinden sonra gücü kapatın ve 10-15 dakika bekleyin, böylece kek yerleşmeyecek, ardından buharlı için bir kap kullanarak bisküviyi yavaşça çıkarın. Soğuduktan sonra, pudra serpebilir ve servis yapabilirsiniz.

Kiraz ve elma ile Charlottekiraz ve elma ile charlotteBir karıştırıcıdan önce beş yumurta yumurtası ve bir bardak şeker yedirin.dik zirveler (eğer parmağınızı biraz karıştırırsanız yayılmamalıdır). Unu, toplam 200-250 gram ile dikkatlice yerleştirin. Bundan sonra, karışımın ayrı bir parçası ve kakao ile birleştirin. Ne kadar çok alırsan, o kadar kahverengi tozu almalısın. Üçüncü kısım yeterli kaşıktır. Daha sonra, bisküvi formunu bitkisel yağla yağlayın ve küçük bir kırıntıları serpin, bir kaşık üzerine (koyu ve açık) hamuru yayın, periyodik olarak elma parçalarını (daha ince ince tabaklar) ve çukurları çukursuz olarak bildirin. İstenirse top haşhaş tohumu serpilir. 30-40 dakika 180 derece bir sıcaklıkta pişirin.

Charlotte multivark içinde kiraz ile

Yukarıda özetlenen tarifler şu şekilde yapılabilir:harika bir cihaz. Testin hazırlanması ilkesi aynıdır. Cihazın kasesine koydu ve 45 dakika "pişirme" modunu seçti. Teknik belirtilen programla donatılmamışsa, "süt lapası" modunu kullanın. Bu işlev, daha az lezzetli ve lezzetli kek almanıza izin verir. Bu arada, çok kızarmamışsa, "Crust" programını seçin ve 10-15 dakika bekleyin. Hemen bisküvi çekerek gerekli değildir, yerleşmemelidir: 20 dakika sonra, bir çift kazan formunu kullanarak, pasta zarar vermeden kolayca ve kolayca elde edilebilir. İsterseniz tozu kullanabilirsiniz.

Sonuç

Kiraz ile Charlotte, pişirme lezzetli bir çeşididir, yetişkinler ve çocuklar tarafından sevilen ve kolay ve hızlı bir şekilde hazırlandığından, beklenmedik misafirler inanılmaz bir tatlı ile çay içebilirsiniz.

Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 2019

Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 2019

Related news

 • Zencefil. Zencefil ile tedavi
 • Midilli atlar - küçük ama sağlam hayvan
 • RENKLİ TAŞ BONCUK OYASI YAPIMI

 • Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 17

  Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık


  Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 7

  Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 17

  Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 91

  Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 38

  Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 86

  Kiraz ile Charlotte: lezzetli bisküvi hızlı hazırlık 61