Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 2019

Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 2019

Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 67 19.01.2019, 20:51

Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder

Kirill Shamalov yakın zamanda 34 yaşındaydı. Bu çağa kadar, çok kısa zamanda finansal başarıya ulaşmayı başardı. Daha kesin olmak gerekirse, şu anki durumu 1,2 milyar dolar, bu miktar Forbes'a verildi. Ancak Kirill'in temsilcileri bu rakam hakkında yorum yapmayı reddetti.

Bir petrokimya şirketinde başarılı bir kariyer

Cyril Shamalov biyografi

Kirill Shamalov 2004 yılında hukuk departmanından mezun olduPetersburg Devlet Üniversitesi Hukuk Fakültesi. Medyada ilk ortaya çıkmadan önce Gazprom ve Gazprombank'ta bir süre çalıştı. Daha sonra, Kirill Shamalov, FSUE Rosoboronexport'ta Batı Avrupa ülkelerinin askeri-teknik işbirliği alanında bölgesel bölüm uzmanı olarak görev yaptı.

Kısa sürede iş dünyasında başarı

Cyril Shamalov

2008'den beri kariyerine Sibur'da başladı. Genç bir girişimcinin kariyerinin hızlı gelişiminde en önemli olan bu an oldu. Geçtiğimiz yılın son ayında, Çin'de Sinopec devlete ait şirketi Sibur petrokimya şirketinde sadece% 10'luk bir hisseyi 1,339 milyar dolar gibi etkileyici bir fiyatla sattı ve bu da finansal pozisyonunda önemli bir artışa neden oldu. Daha kesin olmak gerekirse, ortak sahip bu nedenle bir milyarder oldu. Anlaşmadan önce, Kirill Shamanov şirkette% 21,3 hisseye sahipti. 2015 baharında milyarder, Sibur'daki yönetim faaliyetlerini tamamen durdurdu. Bu karar sadece iş dünyasına girmek için yapılmıştır. Ancak Kirill'in hala bu petrokimya şirketinin yöneticilerinin bir üyesi olduğunu belirtmek gerekir. Varlıklarını kârlı bir şekilde yönetmek ve bunları diğer segmentlere serbestçe yatırmak için, Shamalov "Ladoga Management" ı yarattı. Bu yönetim organizasyonuna petrokimya şirketi Sibur'dan da ayrılan Denis Nikiyenko başkanlık ediyordu.

Avantajlı evlilik

Yaşam arkadaşının seçimine çok ciddiye aldıgenç işadamı Kirill Shamalov. Genç milyarder ve Putin'in kızı düğün fotoğrafları, hayal edeceği kadar tuhaf değil. Kutlama Şubat 2013'te düzenlendi. Gelecek yeni evliler bu neşeli etkinliği Yuri Kovalchuk kayak merkezinde kaydetti. Putin'in tekrar tekrar dinlendiğini söylemek gereksiz değildir. Koşulan atların üçü, Ekaterina Tikhonova ve Kirill Shamalov'a geldi. Genç milyarder biyografisi, girişimcinin finansal pozisyonunun başarılı bir şekilde gelişmesine katkıda bulunan birçok etkinlikle doludur. Ancak, birçok kişi mali durumun büyümesini Putin'in kızıyla evlendirmekle ilişkilendiriyor. Bu önemli olaydan sonra gelirinin hızla artmaya başlamasıyla ilgili güvenilir bilgiler var. Ancak genç bir girişimcinin gerçekten evlilikle ne kadar başarılı olduğu, söylemesi zor.

Doğru çevre

Cyril Shamalov fotoğraf

Kirill Shamalov'un orijinal olarak sahip olduğu gerçeğine ek olarakiyi bağlantıları, babasının etkili arkadaşları tarafından oynanan işin hızlı gelişiminde önemli bir rol. Ayrıca, ağabeyi Yuri, iş dünyasında önemli bir yer tutar. Ancak şimdi, babasının ayak izlerine giderek, yaşlı Shamalov şirketinin tıbbi ekipmanlarının tanıtımına girmeye karar verdi. Babasının ve erkek kardeşinin katılımı ve onların büyük yardımı olmadan, Kirill Shamalov bu başarılara imza attı. Bu genç milyarderlerin biyografisi, bunu açıkça gösteren olaylarla dolu. Cyril'in karısı hakkında konuşursak, başkanın basın sekreteri Catherine'in iş ve siyasetle uğraşmadığını söylüyor. Ayrıca Denis Peskov, genç girişimcinin tüm eylemlerinin Rusya Federasyonu mevzuatına uyduğunu garanti etti.

Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 2019

Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 2019

Related news

 • Mayonezin faydaları
 • Diyarbakırspor farklı kazandı
 • Fern: Tropiklerden zarif ve iddialı bir konuk için bakım
 • Trend Danışmanı, etkileyici kârlar elde etmek için en iyi araçtır

 • Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 12

  Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder


  Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 96

  Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 54

  Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 18

  Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 87

  Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 43

  Kirill Shamalov genç bir işadamı milyarder 10