Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlarKirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar

24.05.2019

Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 11

Kirillovka, "Su Dünyası". Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar

Azak Denizi çok derin değil ve öyle değilSiyah kadar büyük ama sıcak ve güzel. Kumlu plajlarında, en popüler olanı Kirillovka köyünde bulunan harika tatil alanları vardır. Yeni, modern, güzel ve konforlu rekreasyon merkezi "Water World", mayıs ayından ekim ayına kadar herkes için kapıları açıyor.

Yer nasıl gidilir?

Kirillovka köyü Ukrayna'nın güneyinde yer alır ve Zaporozhye bölgesinin bir parçasıdır.Kirillovka Su DünyasıSimferopol karayolu üzerinde kolayca alın. Akimovka'daki çatala gitmeniz gerekiyor (dönüm noktası gümüş geyik anıtıdır). Dahası, yol yine bir çatala yol açar. Sol tarafta Peresyp var. Sağa dönerek Fedotova Spit yol açar. Üzerinde hemen hemen, "Su Dünyası" üssü bulunur. Kirillovka iyi altyapıya sahip oldukça kompakt bir köydür. Mağazalar, bir süpermarket, büyük bir market, iki eğlence parkı, bir su parkı, restoranlar, bir kafe, bir ayakta tedavi kliniği ve bir otobüs istasyonu bulunmaktadır. İşte Zaporozhye, Dnepropetrovsk, Melitopol, Kharkov düzenli otobüs ve minibüsler geliyor. Uzak bölgelerden, trenle yukarıda bahsedilen şehirlerden birine gidebilir ve sonra bir minibüse dönüşebilir. Melitopol en uygunudur, Kirillovka'ya diğerlerinden daha yakındır ve minibüsler direkt olarak tren istasyonu bölgesinden geçer.

tanım

Mükemmel plajlar Kirillovka ile ünlüdür. "Su Dünyası", sahilcilerden kelimenin tam anlamıyla, tatilcilerin tüm kategorileri için çok uygun olan yolun tam karşısında. Taban, rahat iki ve üç katlı binaları olan bir komplekstir. Bölgede, helisel bir su kaydırağı bulunan ve bir çocuk bölümü bulunan yetişkinler için geniş ve temiz bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Etrafta çok sayıda şezlong var.Baz Su Dünya KirillovkaIsıtma ve jakuzi ile ikinci bir havuz var. Buna ek olarak, üssün topraklarında güvenli bir ücretsiz otopark, bar, restoran, kafe, yemek odası, dükkanlar, sinema, eczane, çocuk oyun alanı ve çocukların oynadığı ve oynadığı bir mini kulüp bulunmaktadır. Temiz havalarda, çiçek ve yeşillikler arasında rahatlatıcı bir tatil geçirmek için çardaklar ve banklar vardır. Çocukların eğlenmesi için bisiklet, araba ve diğer ekipmanların kiralanması vardır. Çitin hemen ötesinde, eğlence parkı ve Texas gece kulübü ve biraz daha - dolphinarium ve su parkı "Treasure Island".

Odalar ve fiyatlar

Tüm turist kategorileri için Kirillovka uygundur. "Su Dünyası" her zevke ve çantaya oda sağlar. Sınıflandırma aşağıdaki gibidir:

1. Standart. Bu odalar 25 m'ye kadar boyuttadır.2. Gerekli tüm mobilya, klima, TV, küçük buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı sağlarlar. Kolaylıklar katta yer almaktadır.

2. Standart blok. Her ünite için ayrı ayrı, standartlardaki standart "standart" ile fark.Kirillovka dinlenme Su Dünyası

3. Tek odalı süit. 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik olmak üzere, bölgede (25 ila 60 m arası)2) ve bir dizi mobilya. Genel olarak, "suit" klima, TV, yirmiden fazla kanal, buzdolabı, mikrodalga fırın, elektrikli su ısıtıcısı, bir dizi mutfak mobilyası, bir balkon, duşlu bir banyo, bir kazan ve tuvalet ile donatılmıştır.

4. İki odalı süit. 4, 5, 6 ve 7 kişilik odalar. 60-80 metrekare alanı. m, yapılandırma tek odalı "süitler" ile aynıdır, sadece mobilya setleri daha genişletilmiş.

Kolaylık sağlamak için Kirillovka ("Su Dünyası") tarafından sunulan fiyatlar tablolanmıştır.

2014 fiyatları
Oda tipi Maliyet, ruble / gün
yaz ayları 28 Ağustos'tan sonra
"Standart" 1750 1050
"Standart blok" 1930 1230
"Tek Odalı Süit" 2630-3500 1400-2100
"İki odalı süit" 3850-4550 2500-2800

Yiyecek ve hizmetler

Belirtilen fiyatlar,Kendin almalısın. "Su Dünyası" temelinde bir yemek odası, kafe ve çeşitli yemeklerin hazırlandığı bir restoran bulunmaktadır. Onların değeri bireysel tercihlere bağlıdır.Kirillovka rekreasyon merkezi Su DünyasıBuna ek olarak, üs yakınında bir canlı ticaret varYerel halk tarafından günlük olarak getirilen ev yapımı yiyecekler (vareniki, patates, lahana ruloları ve diğerleri). Barda her türlü içki ve kokteyl servis edilir. Eğlence açısından da Kirillovka sunmak için çok şey var. Rekreasyon "Su Dünyası" çeşitli sağlar. Birkaç adım ötede katamaran ve jet ski kiralayabileceğiniz, muz ve tabletlere binebileceğiniz geniş bir kumsal vardır. Artık köyde dalış bölümleri açılmaya başlıyor, ancak denizdeki su çok şeffaf değil, sualtı dünyasına bakmak isteyenleri de hesaba katmalı. Üsse yakın bir yunus akvaryumu ve su parkı var - tesisin en eğlenceli ve popüler yeri. Kirillovka'nın merkezinde birkaç ofis Askaniya Nova'ya ve eşsiz tarihi, jeolojik ve mistik bir rezervi olan Taş Mezar'a geziler sunuyor.

"Su Dünyası", Kirillovka. yorumlar

Bu tesiste, üsler her birinde bulunurtoprakların serbest yama. Her biri kendi şartlarını ve fiyatlarını sunuyor. Plajlar, özellikle mevsimde, ziyaretçileri ve yerel tatilcileri ile dolu, pek çok kafe ve kulüpten gün boyu birçok müzik ve yemek, hediyelik eşya ve diğer ürünler gerçekleştiriliyor. İşte bu Kirillovka. "Su Dünyası", turistlerin sayısız incelemesine göre, komşu bazlardan rahat yaşam koşulları, iyi hizmet ve elverişli konumu ile avantajlı bir şekilde farklıdır. Eksileri daha yüksek fiyatlardan, yakındaki bir gece kulübünden gelen gürültüden, zayıf animasyondan bahsetmektedir.

Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlarKirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar

Related news

 • Maya krepleri pişirme yöntemi
 • Moonshine temizlik için kömür sütunu ne kadar etkilidir
 • Candida balanoposthiti: nedenler, semptomlar ve tedavi yöntemleri
 • Kanlı: Dokunaklı bir melodramın aktörleri
 • Teflon Tava Nasıl Temizlenir

 • Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 87

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar


  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 76

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 92

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 3

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 28

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 99

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 39

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 42

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 33

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 80

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 63

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 11

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 16

  Kirillovka, Su Dünyası. Konaklama koşulları, yorumlar, fiyatlar 84