Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylemKompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem

22.05.2019

Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 41

Kompleks hazırlık "Kanefron" - öğretim, kompozisyon ve eylem

Kanefron - kombine bir bitkisel preparat,Böbrek ve mesane hastalıkları için kullanılır. Antiseptik ve antienflamatuar özelliklerin yanı sıra diüretik bir etkiye sahiptir. Kanefron (bu konuyla ilgili talimat), antispazmodiktir ve genellikle üriner sistemin hastalıklarıyla birlikte görülen ağrı belirtilerini azaltır. Son olarak, antibiyotiklerle eşzamanlı kullanımı ile, eylemlerini geliştirebilir. Bu nedenle, "Kanefron" adlı ilacın kullanımı - bu talimat vurguluyor - sadece bağımsız bir ilaç olarak değil, aynı zamanda böbrek ve idrar yolları hastalıklarının karmaşık tedavisinde de gösteriliyor. Damla veya damla şeklinde üretilir.

Preparatın bileşimi "Kanefron" talimatıaşağıdaki gibidir: şifalı bitki özlerini içerir (tabletlerin bileşiminde - otlar toz haline toz haline getirilir): kendir ağacı, sevgili, biberiye - eşit miktarda. Kanefron'un damlaları etanol içerir.

Ortak Herringbird otuantik zamanlarda bir ilaç olarak. Resmi tıpta deri hastalıkları, gastrit ve kolesistit, peptik ülser hastalığı, safra kanallarının diskinezi, hepatit, pyelonefrit, ürolitiyaz tedavisinde kullanılır. Yapısına giren maddeler, koleretik, hepatoprotektif, tonik ve güçlendirici etkiye sahiptir. Bileşimi dikkatle seçilen "Kanefron" preparatında otların kullanımı, antienflamatuar ve antiseptik etkisinden kaynaklanmaktadır.

Lubistke medicinal,Diüretik (diüretik) bir etkiye sahip olduğunuz. Buna ek olarak, spazmları zayıflatır ve böylece Kanefron'un hazırlanmasında analjezik bir bileşen oluşturur. Talimat, bu bitkinin ekstraktını almanın bir sonucu olarak ürik asit tuzlarının vücuttan atılımının arttığını ve bunun uygulamanın ürolitiyaz eğilimi ile haklı kıldığını söylüyor. Biberiye bitkisel preparatlarının hazırlanmasında aynı bakım sayesinde şifalı bitki antienflamatuvar etkisi sağlanır. Buna ek olarak, uçucu yağının güçlü antimikrobiyal etkisi vardır. Böylece, Kanefron, sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklara da gösterilir; etkili ve mükemmel derecede zararsız bir bitkisel ilaçtır.

İlaç karmaşık tedavide kullanılırakut ve kronik sistit, piyelonefrit, glomerülonefrit. Kullanımı, interstisyel nefritte, böbrek tübüllerini ve bunların interstisyel dokularını etkileyen iltihaplı bir hastalıkta endikedir. Kanefron'un düzenli kullanımı böbreklerde taş oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve ameliyattan sonra da dahil olmak üzere ürolitiyaz için endikedir.

Kanefron alımının süresi, toplamHastalığın resmi, doz hastanın yaşına bağlıdır. Yetişkinler genellikle günde üç kez 50 damla ya da iki pal atarlar. Beş yaşından büyük çocuklar için doz 25 damla veya günde üç kez 15 tabletten 15 damla bir tabletten yarısı kadardır. Bir yılın altındaki çocuklar, gerekirse on damla, günde üç kez reçete edilir. Kanefron akut üriner sistem hastalıklarının semptomlarının ortadan kaldırılmasından sonra mantıklıdır: optimal tedavi şekli en az dört ila altı hafta arasındadır.

İlaç "Kanefron" neredeyse zararsızdır. Almanın tek kontrendikasyon, bileşenlerine karşı bireysel hoşgörüsüzlük ve tek yan etki, alerjik reaksiyonlardır. Kanefron doz aşımı belirtileri bilinmemektedir, çünkü vakaları açıklanmamıştır.

İlaç hamilelik sırasında kullanılmak üzere onaylanmıştır.

Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylemKompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem

Related news

 • YILDIZ ÇİÇEKLİ ŞAL YAPIMI
 • 1 Ar Kaç Dönüm – Kaç Hektar Yapar
 • Ayın Evreleri
 • Hava Durumu
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma

 • Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 56

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem


  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 20

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 51

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 54

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 91

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 18

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 71

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 74

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 31

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 89

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 16

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 94

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 93

  Kompleks hazırlık Kanefron - öğretim, kompozisyon ve eylem 89