Konut kompleksi Birch AlleyKonut kompleksi Birch Alley


Konut kompleksi Birch Alley 13 27.01.2019, 21:42

Konut kompleksi "Birch Alley"

Moskova'nın pitoresk Ostankino bölgesindekonut kompleksi (LC) "Birch Alley" inşa ediliyor. Rahat daireler çeyrek doğal park "Yauza Nehri Vadisi", Sviblovo arazi ve Yaroslavl ve Altufevskoe karayolu arasında Rus Bilimler Akademisi ana botanik bahçesi yakınında yer almaktadır.

Kompleksin büyük bir avantajı modern konsepttir - "araçsız bahçe." Onlar için yeraltı zeminler inşa ediliyor.

"Birch Alley"

Birazcık geçmiş

2015 yılında, LCD "Birch Alley" geliştiricisidairelerini satmak için üçüncü taraf bir şirkete güveniyordu. Ancak 2019 baharında daireleri kendi başlarına satmaya karar verildi. Daha önce, kompleks "Bereza Alley'de Efsanevi Mahallesi" olarak yeniden adlandırıldı.

Her bina seçildi. Ve ünlü sporcunun adıydı (ve şimdi hayatta).

İnşaat aşamaları

Belgelere göre, sadece iki tane var. İlk olarak, 18 polo oyuncusu Yevgeny Grishin adıyla on sekiz katlı binanın teslim edilmesi olacak. Yerleşimi 2019 kışının sonunda başlayacak.

"Birch Alley" kompleksinin yapımının ikinci aşaması Eylül 2019'a kadar tamamlanmalıdır. Bu zamana kadar 18 katlı ve bir on yedi katlı üç bina inşa edilecek.

teknoloji

Evler modern monolitik olarak inşa edilmiştir.teknolojisi. Cepheler havalandırmalı, üst katlarda panoramik camlar bulunmaktadır. Binaların ön duvarlarında, bölünmüş sistemlerin dış blokları için kutular tasarlandı.

Her birliğin modern ile donatılması planlanıyorişi otomatik bir modda gerçekleştirilecek olan, ancak dağıtım servisinin kontrolü altında olan mühendislik sistemi. Her dairede internet, televizyon ve telefon çalışması yapılması gerekiyor. Kiracıların özel araçları için yeraltı otoparkı tahsis edilir.

LCD "Birch Alley"

Gözlem, Berezovaya Sokağı'nın zorunlu bir özelliğidir. Kompleks sakinleri için gerekli güvenlik seviyesini sağlayacak saat yuvarlak olacak.

Avlu için ilginç ve sıra dışı peyzaj fikirleri çoktan düşünülmüştü. Parçaların hem yaya hem de bisikletle yapılması planlanmaktadır.

Konut sorunu

Belgelere göre, yeni binalarda dairelerHer bölümdeki "Birch Alley", 13 ile 22 arasında planlanmıştır. Girişler birbirinden bir duvarla ayrılmaz, bu yüzden koridor sonsuz görünebilir. Her binada üç asansör salonu tasarlanmıştır.

Daireleri almak için sadece maliyet ve çekimlerle değil. Geliştirici diğer çekici parametreleri sunar. Örneğin, stüdyo daireler küçük bir alan olarak tasarlanmıştır (32 m2) ve oldukça anlamlı (51 m2). Üç odalı daireler başarılı bir düzenden yararlanır.

Sosyal alan

"Botanik Bahçesi" metro istasyonuna, en yakınkarmaşık, sadece 10-12 dakika telaşsız kursu. Bu alanda da kolay bir metro var. VDNKh istasyonuna gidiyor. İlk binanın devreye alınması da Moskova Demiryolu Küçük Halka İstasyonu'nun inşasını bitirmek için planlanıyor. Tek taşıma ve transfer merkezi olarak planlanmıştır. Okul, anaokulu ve çeşitli zincir mağazalar da yürüme mesafesinde yer almaktadır. Küresel alımlara ihtiyaç varsa, "Altın Babil" merkezini ziyaret edebilirsiniz. Ondan önce 10 dakikadan fazla sürmeyin.

"Birch Alley", yeni bina

Konut kompleksi "Berezovaya Alleya" nın birinci ve ikinci katlarında spor salonları, kafeler, kuaförler, alışveriş merkezleri vb.

LCD ekranın 2019 yaz sonunda kapanması planlanıyorfitness center. Ama çeyrek damgasını Aquatics Centre olacaktır. Bu bir çocuk ve gençlere yönelik bölümlerin çokluğu, hem de okul spor sutopu kulübü "Dinamo", büyük bir yüzme havuzu ve dünya standartlarında rekabet için bir arena olacak.

Merkezin Organizatörleri çocuklara nişan almayı teklif ediyorİlk yıl bir ücret ödemeden, ancak daha iyi faydalar sadece olağanüstü sonuçlar gösteren genç sporcular için verilecektir. Gerisi derslerin tam ücretini ödemek zorunda kalacak.

Berezovaya Sokağı'nın topraklarının kapalı olması planlanıyor, bu yüzden elektronik bir sistem düzenlenecek.

Konut kompleksi Birch AlleyKonut kompleksi Birch Alley

Related news

 • Köfte Patates Yemeği Yapılışı Videosu
 • Fırında Tavuk Yemeği Tarifi
 • Japon bıldırcın: cins, fotoğraf, üreme ve içerik açıklaması
 • Ünlülerin Muhteşem Giyinme Odaları
 • Küçük olanlar için ayakkabı ve bot

 • Konut kompleksi Birch Alley 14

  Konut kompleksi Birch Alley


  Konut kompleksi Birch Alley 100

  Konut kompleksi Birch Alley 92

  Konut kompleksi Birch Alley 42

  Konut kompleksi Birch Alley 13

  Konut kompleksi Birch Alley 97

  Konut kompleksi Birch Alley 78

  Konut kompleksi Birch Alley 69

  Konut kompleksi Birch Alley 80

  Konut kompleksi Birch Alley 19

  Konut kompleksi Birch Alley 84

  Konut kompleksi Birch Alley 59