Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 2019

Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 2019

Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 50 26.02.2019, 08:18

Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler

Birçokları için, yüksek öğrenim almaksadece yeni bilgi edinmek için değil aynı zamanda çocukluğunuzu 4 veya 5 yıl uzatmak için bir fırsat. Bu nedenle bu dönem en unutulmaz halini alıyor. Gençliğinizin en iyi yıllarını tarımda geçirebilirsiniz. Kostroma'daki akademi. Burada, öğrenciler nitelikli eğitim alıyor, emek piyasasında talep gören kalifiye profesyoneller oluyorlar. Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi nedir? Ne fakülte var?

Üniversitenin Kısa Tarihi

XIX. Yüzyılın başlarında Kostroma bölgesi,tarımsal personel yetersizliği. Durumu 1920'de düzeltmek için girişimde bulunuldu - ilgili uzmanların eğitimi için Kostroma'da bir enstitü açıldı. Bununla birlikte, hikayesi uzun sürmedi. Kostroma'da şu an maddi ve teknik bir taban, öğretim elemanı yoktu, bu nedenle enstitü açıldıktan 3 yıl sonra başka bir şehre transfer oldu.

Yeniden açılabilmesi için gerekli koşullarSavaş sonrası yıllarda eğitim kurumu ortaya çıktı. Tarım enstitüsünün açılışı 1949'da gerçekleşti. Yüksek süt verimi olan sığır yetiştiriciliği ile ünlü homonymous köyünde yaratılmış olduğu için "Karaevo" adı verildi. Gelecekte bu eğitim kurumundan Kostroma Tarımsal Akademisi çıktı. Sahip olduğu fakülteler her zaman dikkate alınmaya değer çünkü yılda bir kez başvuranlar bir tercihte bulunur ve bazen zorluklarla karşılaşırlar. Yani, akademinin böylesi 6 yapısal bölünme vardır:

 • elektrik gücü;
 • ekonomik;
 • mühendislik ve teknolojik;
 • zootekni ve veterinerlik tıbbı;
 • mimari ve inşaat;
 • tarım.

Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi

Elektrik Bölümü

Bu fakültenin tarihi 1981'de başladı. Enstitü Rektörü, yapısal alt bölümlerden birine dayanarak bir elektrifikasyon şubesinin kurulmasını emretti. 3 yıl çalıştı, sonra bağımsız bir fakülte oldu. 2016'da adı değiştirildi. Elektrifikasyon fakültesi, enerji mühendisliği fakültesi oldu.

Günümüzde Kostroma DevletiLisans de girenler, eğitim sadece 2 alanları sunabilir bu yapısal birimin karşısında Tarım Akademisi - "elektrik mühendisliği ve elektrik üretim" "ziraat mühendisi" ve Birincisi öğrenciler, çeşitli makina ve teçhizatın bakım, onarım, bakım ve onarım çalışmalarına hazırlanırken, ikincisinde ise elektrik enerjisinin üretimde taşınması, kullanılması ve dağıtımı yapılmaktadır.

İktisat Fakültesi

Kostroma Devleti TarımıAkademi, 1963'ten beri tarım için ekonomist yetiştiriyor. O zaman, bu uzmanlara çok ihtiyaç vardı. Şimdi durum değişmedi. Ekonomik eğitime sahip uzmanlar, işgücü piyasasında hala talep görmektedir. Akademi çeşitli alanlarda eğitim vermektedir:

 • "Ekonomik";
 • "Yönetim".

Her yönün üzerinde birkaç profil var. Vergi ve vergilendirmeyle ilişkili, buh. muhasebe, analiz ve denetim, küçük işletme yönetimi, vb. Sadece tam zamanlı eğitim için fakülteye başvurabilirsiniz. Kostroma Tarım Akademisi ayrıca bir yazışma departmanına sahiptir. Ayrıca, tüm uzmanlık alanlarında uzaktan eğitim görme fırsatı olduğunu düşünmeye değer.

kostroma tarım akademisi yazışmalar bölümü

Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi

Bu yapısal alt bölüm varbirkaç düzine yıl. Kostroma Tarım Enstitüsü'nün kurulması sırasında kuruldu. Daha önce bölüm, Tarım Mekanizması Fakültesi olarak adlandırıldı. 2011 yılında yeniden adlandırmayla ilgili olarak Mühendislik ve Teknoloji Bölümü ortaya çıktı.

Yapısal alt bölüm eğitim düzenlerLisans eğitiminde 2 alanda çalışma. Bu fakülteye başvuranlar ya "tarım mühendisliği" veya "ulaşım-teknoloji kompleksleri ve makinelerinin işletilmesini" seçerler. Mezun olduktan sonra, araştırma ve tasarım enstitülerinde, tasarım organizasyonlarında, tarım-sanayi kompleksinin çeşitli işletmeleri için mezunlar düzenlenir.

Kostroma Tarım Akademisi fakültesi

Zootechny ve veterinerlik fakültesi

Kostroma'daki Tarım Akademisi yarattıBu 1949 yılında bir yapısal birimdir. Bugün "zootechny" yönünde bekarlar hazırlar. Katılımcılar iki seçeneğe sahiptir: verimsiz hayvan yetiştiriciliği ile ilişkili bir profili (örneğin, üreme) seçmek veya hayvancılık ürünlerinin üretim teknolojisi ile ilişkili profile dikkat etmek.

Bir uzmanlık girmek isteyen insanlar için, Akademi "veterinerlik" alanında bir uzmanlık var. Birkaç profile ayrılmıştır:

 • "Hayvan hastalıkları";
 • "Veteriner eczane";
 • "Veterinerlik ve sağlık muayenesi".

Kostroma Tarım Akademisi geçer notu

Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği

Bu yapısal birimin ortaya çıkışıUzmanlık "tarımsal inşaat" eğitim kurumunda açılış ile bağlantılıdır. Bu olay 1975'te meydana geldi. Uzmanlık ile birlikte aynı dalda ortaya çıktı. Fakülte daha sonra oluşturuldu. Kuruluş tarihi 1978'dir. Fakültenin amacı, inşaatçıları eğitmekti.

Modern yapısal alt bölüm teklifleribirkaç yön. Bu "mimari" ve "inşaat" dır. Eğitim süreci için yeterli malzeme ve teknik taban vardır. Kostroma Eyaleti Tarım Akademisi, laboratuvarları, bilgisayar sınıflarını, mimari atölyeleri donanımlı bir şekilde donatmıştır.

Tarım işletmeciliği fakültesi

Okulun tarihi bunu gösteriyorTarım fakültesi 1949 yılında ortaya çıktı. Yaratılış anında, agronomik olarak adlandırıldı. Birkaç yıl sonra, agroteknolojik oldu ve geçen yüzyılın sonunda Tarım İşletmeciliği seçildi.

Kostroma'da Tarım Akademisi

Yapısal birim başvuru sahiplerine"agronomi" gibi bir yön. Öğrenciler bitki yetiştirmeyi öğrenir, ekin üretiminin kalitesini inceler. Mezun olduktan sonra tarımsal hammaddelerin, bilimsel araştırma kuruluşlarının işlenmesinde faaliyet gösteren işletmeler, tarım şirketlerinde düzenlenir.

Sonuç olarak, üniversite teklifleri dikkat çekiyor.Çok çeşitli fakültelere, eğitim alanlarına ve uzmanlık alanlarına giriş. Birçoğu Kostroma Tarım Akademisi bütçe yerler onayladı. Ücretsiz eğitim için geçiş puanları kabul bürosunda belirtilmelidir. Tüm istatistiksel bilgileri, geçmiş yıllardaki kabul kampanyalarının sonuçlarını saklar.

Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 2019

Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 2019

Related news

 • Bal kabağı maskesi nasıl yapılır Cilde faydası nedir
 • Karadeniz Kitap Fuarı Başlıyor
 • Ayakta hiçbir gerçek yoktur: deyimin anlamı, kökeni
 • Tatar Çorbası
 • Gebelik sırasında kolostrum bebeğin geleceği için en değerli üründür

 • Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 75

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler


  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 73

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 92

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 70

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 26

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 8

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 73

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 21

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 7

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 53

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 28

  Kostroma Devlet Tarımsal Akademisi: fakülteler 58