Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 2019

Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 2019
19.09.2019

Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 49

Kozelsk - Kaluga'da küçük bir antik kentSadece on altı bin kişilik nüfusu olan bir bölge. Tarihi, 12. yüzyılın ortalarında başladı. Farklı zamanlarda Kozelsk, Chernigov, Karachev princedoms ve Litvanya'nın bir parçası oldu. Şehrin sınırları içinde ve çevresinde Kozelsk'e hacıların çekildiği birkaç antik tapınak ve manastır bulunmaktadır. Şehirdeki oteller farklı konaklama birimleri sağlayabilir. Şu anda Kozelsk'te Stratejik Füze Gücünün bir bölümü var. Bu nedenle, nüfusun çoğu bir şekilde onunla bağlantılı. Kozelsk işletmelerine gönderilen hizmetliler ve iş adamları için konforlu konaklama koşulları da sunulmaktadır.

Kozelsk Otelleri

Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar

Otel Kars (Kozelsk, st. Kolkhoznaya, 19a) trafik kavşağında yer almaktadır. 1800 ruble arasında bir yaşam maliyeti ile farklı kategorilerde 27 oda sunmaktadır. En son otel hizmetleri, tuvaletlerde modern sağlık gereçleri ve terlikler ile bornozlar dahil tüm banyo malzemeleri ile donatılmıştır. 130 koltuk için tasarlanan restoran, çok çeşitli Rus ve Avrupa mutfaklarından yemekler sunmaktadır. Aktif rekreasyon severler için bir park yeri ve evrensel bir spor sahası var.

Otel "Kozelsk" (st. Chkalov, 90) şehir merkezinde yer almaktadır, tüm olanaklara sahip odalar sunmaktadır. Modern konforlu mobilyalarla döşenmiştir. Konaklama fiyatı oda başına 1500 ila 3000 ruble arasındadır. Otelde bir kafe, ücretsiz otopark ve yanında - oto yıkama ve lastik montajı bulunmaktadır.

Otel "Vityaz" (st. Ekim, 2) Savunma Bakanlığı'nın bölüm başkanlığı, askeri kampüste yer almaktadır. Dört katlı bina, üç ve dört yataklı konaklama birimleri ve kattaki olanaklara sahiptir. Yaşama maliyeti kişi başı günlük 500 rubleden.

Mini-hotel "Usadba" (Stenino köyü, st. Merkez, 148) altı konforlu oda ile iki binadan oluşmaktadır. Ziyaretçilerin rahatı için, bir çocuk oyun alanı, geniş bir kapalı çardak, tüm gerekli ekipmana sahip bir barbekü alanı ve park alanları arazide bulunmaktadır.

Kozelsk Otelleri - yorum

Hacılar için misafir evleri

Her yıl yüzlerce hacı Kozelsk'e geliyor. Onlar için şehir otelleri asgari bir ücret karşılığında ascetic hizmetleri sağlar.

Otel "Pilgrim's Shelter" yanındaManastırı Optina Pustyn, iki binadan oluşmaktadır. İlk beş - 15 odada iki ila beş kişi arasında yaşamak, yerdeki olanaklar. İkinci binada özel imkanlara ve banyoya sahip beş oda bulunmaktadır.

Genel hacı konuk evleri, sekiz yataklı konaklama ve kattaki olanaklar ile tek katlı binalarda doğrudan manastırın topraklarında yer almaktadır.

Kozelsk Otelleri

Otel kompleksi "Kars", görüşüne göreZiyaretçiler, iyi bir restoran ve gelişmiş altyapıya sahip bir Avrupa servisi modelidir. Optina Pustyn Manastırı yakınında yer almaktadır. Ve restoranın üzerinde bulunan kafenin yazlık alanından, kiliselerin altın kubbeleri ve çevrenin pitoresk doğası boyunca muhteşem bir manzara açılır.

Kars Otel

Konuk yorumlarına göre otel "Kozelsk"iş gezileri ve iş gezileri için uygun olan şehir merkezinde elverişli bir konumdadır. Aksine, mini otel "Usadba", şehir gürültüsünden uzaktaki doğanın koynunda bütün aile ile rahatlama fırsatı veriyor.

Pilgrim evleri amaçlarını ve statülerini haklı çıkarır. Burada kişi sessizliğe sürüklenir, kendini dua ve tövbe eder.

Antik Kozelsk, oteller ve hac konuk evleri, şehrin cazibe merkezlerini tanımak isteyen tüm konukları samimi bir şekilde karşılayacaktır.

Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 2019

Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 2019

Related news

 • Cevizli Taş Kadayıf Tarifi
 • 1 Kilo Şeker Kaç Bardak – Kaç Litre Eder
 • Okinawa Valisi, ABD askerinin işlediği cinayeti Obamaya soracak
 • Fatih Harbiye 33 Bölüm Fragmanı izle
 • Halsizliğe Ne İyi Gelir: Halsizlik İçin Bitkisel Çözüm

 • Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 86

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar


  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 23

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 69

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 81

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 25

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 49

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 97

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 98

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 89

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 36

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 82

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 38

  Kozelsk: Oteller ve pansiyonlar 74