Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 2019

Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 2019

Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 37 28.01.2019, 00:58

Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık

Bugün sana kim Krasnitsky olduğunu söyleyeceğizEugene. Biyografisi daha sonra ayrıntılı olarak tartışılacaktır. Bu Rus bilim kurgu yazarı yanı sıra, politika hakkında. İlk konuşmanın Devlet Duması'nın yardımcısıydı. Komünist Partinin bir parçasıydı. Leningrad Kent Konseyi Bilgi Politikası Komitesi üyesiydi.

krasnitsky evgeny

biyografi

Yani, bugünün kahramanımız Krasnitsky Evgeny. Bu adamın doğum tarihi 31 Ocak 1951 idi. Leningrad'da doğdu. Leningrad Denizcilik Okulu'nda ve Kuzey Batı Personel Merkezinde Kamu Hizmeti Enstitüsü'nde eğitim gördü. 1972-1990 yıllarında Leningrad limanında bir radyo tamircisi olarak çalıştı. 1990 yılında bir milletvekili oldu. Sürekli iletişim ve bilişim komisyonunun sekreteriydi.

etkinlik

1991 yılında Krasnitsky Evgeny Komünistler tarafından oluşturulan Komite'ye başkanlık etti. Örgüt, Leningrad kentinin yeniden adlandırılmasına karşı çıktı. Şehir meclisinde idi. Komünist grubun bir parçasıydı. Yapının çöküşünden sonra St. Petersburg Sovyeti'nde. 1991 yılında Komünistlerin yenilenen fraksiyonunu düzenledi. Organizasyonun eş başkanlığına seçildi. CPSU çözüldükten sonra sol partinin oluşturulması için inisiyatif grubunun bir üyesi oldu. Sonuç olarak, SPT oluşturuldu. 1991 yılında yeni partinin yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Petersburg SPT örgütünün eş başkanı oldu. 2008 yılında yazar "İsimsiz Kılıç" ödülüne layık görüldü. Böylece, onun kitabı "The Boy. Centurion'un torunu. "

krasnitsky evgeny biyografi

kaynakça

Krasnitsky Eugene, kitaplarının ilk serisini seçti"Oğlan". 2008'de "Centurion'un torunu", "Mad tilkisi", "Forsaken gücü", "İç çember" gibi eserleri içeriyordu. 2009 yılında "Yol ve Yer" kitabı yazılmıştır. 2019 yılında, "Tanrılar - Tanrı, İnsan - İnsan" çalışması çıktı. Ayrıca bu dizide "Kadın silahları" ve "Kadınların saflarda savaşmaması" kitaplarına yer verilmiştir. Yazarın aşağıdaki çalışmaları "Sotnik" grubunda birleştirilmiştir. 2012'de bu dizide "Her şeyi kendim alıyorum." 2013 yılında, "Siparişe göre değil" başlığı altında başka bir çalışma yayınlandı.

görünüm

Krasnitsky Eugene, fantezisi yazmadığını ve kitaplarının sayfalarında meydana gelen "mucizelerin" bir noktada bir açıklama yaptığını söyledi.

Bir yazar haline nasıl geldi, bizim kahramanımızHem basit hem de çok zor olarak kabul edilir. Krasnitsky Yevgeny, kalp krizi sonrası zevklerin ve eğlenceler listesinin azaldığını, aynı zamanda parmaklarının ucunda bir bilgisayar olduğunu kaydetti. Eğlenmek için ilk kitabını yazdı. Bir buçuk yıl sonra onu unuttu. Daha sonra bir arkadaşımız bu çalışmayı internette yayınlamaya ikna etti. Sonuç olarak, yayınevlerinden birinden bir teklif alındı.

krasnitsky evgeny doğum tarihi

Yazar, kitaplarının önemli olduğunu kaydetti.derece kendi deneyimlediği şeylere dayanır. Biyografisi oldukça dolambaçlı. Her kıvrım ve kaderin dönüşü, eşsiz bir yaşam deneyimi verdi. "Gençlik" de, yazar kabul etti, çok kişisel var. Örneğin, parlayan zırh ve askeri istismarlar ile birlikte yaşlı adamların ürkütücü ve yönetim teorisine dayanan sorunları tedavi etme alışkanlığı hakkında çocuksu fanteziler.

Pek çok açıdan kitaplardan birinin kahramanı biyografisiyazarın tahammül etmek zorunda kaldığıyla örtüşüyor. O bir denizci, asker ve milletvekili idi. Ayrıca, aynı yaştalar. Yazar, karakterlerinin karakterlerinde kişisel özelliklerini, genellikle kendi başına beklenmedik bir şekilde ortaya çıkardığını itiraf etti. Ruhunun bir kısmını centurion Korney, Voyevoda Alexei ve hatta babası Mikhail'e transfer ettiğini vurguladı.

Kitaplarda arkadaş portreleri ile de tanışabilirsiniz.yazar. Ayrıca gerçek karakterler var. Özellikle Nastyona ve Nineya'nın gerçek prototipleri var. Yazar, kitap üzerinde çalışmaya başladığında, karakterlere ne olacağını biliyordu, ama romanı yaratırken, sürprizler vardı. Örneğin, "Yol ve Yer" adlı kitap, planlanmamış olan çıktı.

Ne yazık ki, yazarın kalbi 25 Şubat 2013 atma durdu.

Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 2019

Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • Erciyes Eğitim Sömestr Kayak Kampı 2016
 • İki Renkli Bebek Yelekleri
 • Çok İzlenen Videolar
 • Kış İçin Sağlıklı Yemek Tarifleri

 • Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 75

  Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık


  Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 10

  Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 78

  Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 99

  Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 56

  Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 29

  Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 22

  Krasnitsky Eugene - biyografi ve yaratıcılık 92