Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 2019

Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 2019

Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 12 30.01.2019, 16:50

Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi "Dostluk"

Bir tatil seçerken önemli bir faktörÇocuklar suya yakındır. Deniz, nehir veya küçük bir gölet olsun. Birçoğumuz büyük mega şehirlerde yaşıyoruz ve hafta sonları gazlı havanın dışına çıkmaya istekliyiz. Bir aile tatili için en iyi çözüm bir ülke kompleksi olacaktır.

Yurtdışında bir gezi için para harcamamak veUzun uçuş, bir Rus şehri, örneğin, Krasnoyarsk bir otel veya üssü alabilirsiniz. Şehir içinde ve ötesinde, konforlu otellere sahip birçok muhteşem köşe vardır. Popüler komplekslerin değerlendirmesi, eski bir öncü kamp olan "Dostluk" rekreasyon merkezini içerir.

tatil üssü dostluğu

Medeniyetin nimetlerine yakın,Esaulovo pitoresk köyü. Yanında yeşillikler ve uzun çam ağaçları ile çevrili Yenisey Nehri akmaktadır. Tabanın çevresi saatlerce korunur, bu da önemli bir avantajdır. Bu cennet köşesinde çocuklarla, arkadaşlarla, meslektaşlarla birlikte gelir. Bu arada, bu kendi plajı, yüzme havuzu, spa merkezi ile küçük bir ülke beldesidir.

yerleştirme

Resimli pitoresk doğal manzaraların arka planıiki katlı evler ve açık teraslı rahat evler. Konut stoğunun yakınındaki alan peyzajlı olup yeşil çimler ve araba yollarıyla dekore edilmiştir. Konaklama seçiminden bağımsız olarak, tüm odalar mükemmel teknik durumdadır.

rekreasyon merkezi dostluk Krasnoyarsk

Odalarda internet erişimi ücretsizdir. Yönetim ve şehir ile iletişim için özel bir telefon hattı (ödeme gerektiren) vardır. Konukların kişisel kullanımında banyo olanaklarına sahip bir banyo olacaktır. Kablo TV, tabaklar, elektrikli su ısıtıcısı ve saç kurutma makinesi mevcuttur. Her oda ücretsiz alkolsüz içecekler içeren bir minibar ile donatılmıştır.

Günlük temizlik yapılmaktadır. Talep üzerine, yiyecek doğrudan odaya (ödeme gerektiren) teslim edilir. 12 yaşın altındaki çocuklara ücretsiz konaklama (ilave yatak olmadan), dinlenme merkezi "Druzhba" (Krasnoyarsk) sağlanmaktadır. Fiyatlar seçilen kategoriye göre değişir ve 3500-8000 ruble içinde dalgalanır. günlük

İkram servis hizmetleri

tatil üssü arkadaşlık krasnoyarsk fiyatları

Bir geceleme ile komplekse gelen konuklar,iki kez yemek (özel) alırsınız. Mutfak Avrupa ve ulusaldır. Taze ürünlerden hazırlanan yemekler her zaman farklıdır. Çocuklar için mükemmel bir yemek seçeneği. Turistler garsonlar tarafından servis edilir. Ayrıca, "Dostluk" rekreasyon merkezi herkesi restoranları ziyaret etmeye davet ediyor. Aralarında iki tane var. Zengin çeşitte alkollü ürünlere sahip bir kafeterya var.

Eğlence programı

Kompleksin altyapısı çok çeşitlidir. Her yaştan insanlar için sınıflar olacak. Rekreasyon merkezi "Friendship", ateşin yakınında dostça toplantılar sunuyor. Kötü hava koşullarını önlemek için barbekü ve barbekü olanakları içeren verandalar vardır. Samimi konuşmalarıyla sıkılanlar bilardo, dama, satranç, masa tenisi oynayabilecekler.

rekreasyon merkezi dostluk krasnoyarsk fotoğraf

Yaz açıldığı zaman özel bir zamandıryüzme mevsimi. Yenisey kıyısında, nargile terasları inşa edilmiştir, plaj olanakları sağlanmaktadır. Konuklar için buzlu su ve bir yazı ile dolu havuzlu bir buhar odası vardır. Yurttaşlarımız için gerçek bir egzotik, açık havada sıcak bir jakuzide yıkanacak. Soğuk günlerde bu gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Özellikle adil seks içinGençleştirici, temizleyici ve kozmetik prosedürler sunan bir SPA merkezi bulunmaktadır. Hizmetler arasında çikolata, tüm vücut peelingi, selülit önleyici seanslar dahil olmak üzere sarımlar yer almaktadır. Özellikle farklı masaj türleri.

Genç turistler için eğlence

En genç konuklar heyecan verici aktiviteler bekliyorve eğlence. Çocuklar için ayrı olarak, yetişkinlerin yanında, ebeveynlerin çocuklarını kontrol edebilmesi için sığ bir havuz inşa edilmiştir. Su ultraviyole radyasyon ile arındırılır - tüm tehlikeli bakterileri yok eder.

 rekreasyon merkezi dostluk krasnoyarsk yorumlar

Ülke rekreasyon merkezi "Druzhba" (Krasnoyarsk),Malzemede sunulan fotoğraf, aktif çalışmalar için geniş bir alan tahsis etti. Genç turistler labirentler, atlı karıncalar, slaytlar, yatay çubuklarla sevinecekler. Geniş bir alanda kovalanabilen kiralık bisikletler, reklamlar, scooterlar. Kış patenlerinde cheesecakes, kızaklar, kayaklar sunulmaktadır.

Yaratıcılık tezahürü için açıkmini okulu. Sınıflar profesyonel öğretmenler tarafından yürütülmektedir. Çocuğunuz çizim yapmayı, şekillendirmeyi, kesmeyi öğrenecektir. Bebekler çizgi gösterir. Kulübün farklı yaştaki çocuklar için masaüstü geliştirme oyunları olan birçok oyuncağı var.

Etkinlik Hizmetleri

Rekreasyon merkezi "Druzhba" arasında yaygın olarak biliniriş yolcuları, kurumsal müşteriler. Burada ciddi olaylar, yıldönümleri, düğünler, partiler düzenli olarak yapılmaktadır. Her müşteri için ayrı bir program ve menü seçilir.

tatil üssü dostluğu

Masalar geniş bir odada döşenmiştirRestoran veya açık terasta - misafirlerin isteği üzerine. İş konularında çalışan iş adamları, 80 kişilik bir konferans salonunda sunumlar, görüşmeler ve toplantılar yapabilecekler.

Misafirlerden hangi ünlemler rekreasyon merkezi "Dostluk" (Krasnoyarsk)?

Turistlerin çoğundan olumlu yorumlartuşuna basın. Kesinlikle herkese toprak bölgesi ve büyülenmiş kıyıların varlığı ile memnun oldu. Çalışanlar düzenli olarak zararlı kontrolünü gerçekleştirdikleri için, çam ormanının varlığına rağmen keneler ve sivrisinekler burada değil.

Her yerde temizlik ve coziness saltanatı. Hemen hemen tüm bölgesel rekreasyon merkezleri hoş bir eğlence için mükemmel koşullar yaratır. "Dostluk" (Krasnoyarsk) çocuk eğlenceleri üzerinde büyük bir aksan yaratır, bu da sevinemez ancak sevinemez. Adamların mutlu yüzleri bir onay.

Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 2019

Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 2019

Related news

 • Palamut Buğulama Videosu
 • Çin, açık denizlerde yol alabilen nükleer santral yapacak
 • Sakarya Üniversitesi 2018 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

 • Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 45

  Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk


  Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 92

  Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 40

  Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 66

  Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 81

  Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 66

  Krasnoyarsk Country rekreasyon merkezi Dostluk 4