Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 12 04.03.2019, 02:10

"Krpovo" ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni

Her gün argo kelimeler ve ifadeler herşeydaha güvenle popülerlik kazanır. Bu gerçekten Rus dilini bozuyor mu, belki de filologlar boşuna endişeli ve kültürde bir düşüş öngörüyorlar mı? Örneğin, "krpovo" ne demektir, nereden geldi ve neden birçok kişi bunu günlük konuşmada daha sık kullanıyor?

sürünün anlamı nedir

Kelimenin anlamı ve kökeni

Ürpertici İngilizce kelimesi "ürpertici" olarak tercüme edilmiştirAslında çok daha yaygın şekilde kullanılmaktadır. Aslında, ciltte don hissi yaratan bir şeydir. Sadece ürkütücü olmakla kalmaz, aynı zamanda ruhun yakaladığı noktaya iğrenç ya da sadece heyecan verici olabilir. Rusça'da bu kelime "kripi ipliği" ifadesinin bir parçası olarak ortaya çıktı ve bir süre sonra "krpovo" ya dönüştü. Kelimenin anlamı, konuşma parçalarının dönüşümüne bağlı olarak değişmez.

Hemen hemen tüm Russified AnglicismsRus dilinin kurallarına göre isim, fiil, sıfat ve zarflara dönüşen tüm öngörülen özellikleri edinebilirler. Korkunç hikayeleri olan görüntü panolarında ortaya çıktıktan sonra, yeni terim hızla İnternet üzerinden yayılmıştır. Kırmızı el ve tekerleklerdeki tabut hakkındaki klasik çocuk öyküleri, öğrencileri çalkantılı, ürkütücü bir duyguya neden oldu. "Krpovo" ne demektir? Bu, "biraz rahatsız" olduğunda tanımlanan durumu ifade eden, kısa ve geniş bir kelimedir.

krypovo kelimesi ne demektir?

Kullanım alanları

Her şeyden önce, kripipasta korkunç bir şeyBelli bir ruh hali yaratmak için anlatılan bir hikaye. "Makarna", "kopyala yapıştırma" sözcüğünün bir türevidir, yani "kopyala ve yapıştır". Web'deki korkunç mesajların metinler, resimler, fotoğraflar ya da videolarda olduğu gibi, bir başlangıç ​​noktası olan İngiliz tüyler ürpertici bir türev - bir kript ("güzellik" kelimesine benzeyen, yalnızca korkunç olanı gibi) geniş bir tanım var. Birçok açıdan Rus dilinin zenginliği, esnek sözcük oluşumunda yatmaktadır; bu nedenle "krpovo" nun anlamı nedir, kavramın orijinal biçimi nasıl değişti ve nasıl uygulanacağı sorusu ortaya çıkmaktadır.

Başlangıçta İnternette dağıtılan bukelime çok sık kullanılmasa da, hızlı bir şekilde gerçek hayata sıçradı. Bunun yerine, genç argo sözlüğünün kompozisyonunda kullanılır. Otomatik olarak İngilizce'ye geçecek olan Rusça konuşan bir gençin hayal edilmesi pek mümkün değil, bu yüzden "ağla" diye bağırması pek olası değildir. Güçlü bir korkudan. Fakat değiştirilmiş "Ruslaştırılmış" Angliklilerin hızla tanıdık bir kategori haline gelmesi dikkat çekicidir. "Krpovo" sözcüğü ne anlama geldiğini anladık, bazı nüansları açıklığa kavuşturmaya devam ediyor.

çarpık anlamı

Görüntü ve duygusallık

Tüm uygulama örneklerini dikkatle incelersenizBu kavramın kesin bir eşanlamlı bulmak oldukça zor olduğu ortaya çıkıyor. Bir tür korkutucu maddi nesne olduğunu farzedelim - terkedilmiş bir ev, parkın ihmal edilmiş bir köşesi. Hangi duygulara sebep olur? "Eğri" ne daha tanıdık "korkutucu" ile karşılaştırıldığında ne anlama geliyor?

Korku, oldukça farklı olan şeylere ilham veriyortehdit oluşturuyor. Bir varsayımsal terkedilmiş ev çığlıkları çığlık atıyorsa ya da kan çeşmeleri pencerelerden atıyorsa, bu kesinlikle korkutucu. Fakat bunun hiçbir şeyi yoksa ve tüm tehlike, hayal gücünün bilinmeyen ve enerjik çalışmasında yatar, bu “kripi” kavramına çok daha yakındır. Tam eşanlamlılığın "korkutucu" değil "korkutucu" veya "korkutucu" olmayacağı ortaya çıkıyor. Duygunun yalnızca gergin sinirler ve kötü şöhretli goosebumps tarafından ortaya konulduğu bir durum, bu "kript" in ideal tanımıdır.Related news

 • Makarna kar taneleri yapma
 • Nescafeli Kurabiye Yapılışı Videosu
 • Avrupa’nın en yaşlı kadını 116 yaşına öldü
 • Dondurmalı Pudingli Güllaç
 • Diyet Elmalı Kek Videosu
 • Mide ekşimesi: nasıl kurtululur, görünümünün nedenleri

 • Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 50

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni


  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 40

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 84

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 91

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 81

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 26

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 71

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 7

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 92

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 54

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 100

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 4

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 76

  Krpovo ne anlama gelir: sözcüğün anlamı ve kökeni 53