KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlarKUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar

26.05.2019

KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 28

KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarus'taki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar

Hızla gelişen teknolojiler çağındabasılı yayınlar - dergiler, gazeteler, kitaplar - gittikçe popülerliklerini yitirirler ve internet üzerinden yazı işleri müdürlüklerine yol açarak arka plana giderler. World Wide Web'de, bilişsel dergilerden tüm çevrimiçi kütüphanelere kadar, tüm "kağıt literatürü" nin analogları düzenli olarak görünür. Yan sayfaları ve reklam gazetelerini, sayfalardaki reklamlar yavaş yavaş ağdaki sitelere taşınmaktan alıkoymaktan kaçınmadı.

Kufar'da reklam nasıl yapılırİnternetin yayılmasına bağlı olarak,bu tür siteler sürekli artmaktadır. Web kaynaklarının sahipleri, belirli bir izleyici kitlesine yönelik hizmetler üretmektedir. Temel olarak, bir ülke veya şehrin sakinleri için tasarlanmıştır; gayrimenkul, daire satışı; Kayıp eşyaları aramak, diğer kullanıcılarla mal alışverişi yapmak. Belarus'ta popüler olan Kufar mesaj panosu, çeşitli ürünleri satın alıp satabileceğiniz bir yer.

Kufar - Belarus'un ana ticaret platformu

Kufar reklam panosukufar.by, çalışmalarını 10 yıldan daha önce başlattı. Sitedeki ilk mesaj 2004 yılında yayınlandı. Ve o zamandan beri Beyaz Rusya'da "Kufar" için ücretsiz reklamlar düzenli olarak görünür. Bu hizmet hem ihtiyaç duymadığınız herhangi bir ürünü satmanıza, hem de giysiden yapı malzemesine kadar herhangi bir şey satın almanızı sağlar.

Kufar in Bularussia Ücretsiz seri ilanlar

Kufar'ı diğer sitelerden farklı yapan şey nedir?

"Koufar" sitesinin hak ettiği nedenlerden biri detakdir ve popülerlik, müşteriler arasında özel bir hesaplama sistemidir. Dolayısıyla, "Koufar" için kârlı bir şekilde başvuruda bulunmak veya hizmette reklam yayınlamak için satıcının bir yerel banka kartı ile ödeme yaparak satın alınabilen "kufi" ye ihtiyaç duyması gerekir.

Kufar'da ne alıp satabilirim

Sitede Kufar.orada onlarca alt kategoriye ayrılmış 14 kategori mal vardır. Portaldaki ticaret / satışın ana alanları giyim, mobilya, gayrimenkul, makine, nakliye ve çocuk mallarıdır. Ayrıca site Kufar'da, bahçe ve bahçe, turizm ve açık hava etkinlikleri, düğün ekipmanları ve hatta evcil hayvanlar için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi satın alabilirsiniz. Buna ek olarak, bu hizmet, bir iş bulmanıza, bir malı kiramanıza ve hizmetlerinizi "satmanıza" olanak tanır.

kufar mesaj panosu

Kufar web sitesi bir çok reklam yayınladıerkek ve kadın giyim, ayakkabı, aksesuar, kozmetik, parfüm, ev eşyaları, bulaşık ve mutfak aksesuarları, mobilya, ses, fotoğraf ve video donanımı, bilgisayar ve dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve tablet, araba (araba ve tarım makineleri ile biten) satışı hakkında ) ve spor malzemeleri.

Kufar'a üye ol

"Kufar" a reklam vermek için değilçok çaba sarfedecek. Öncelikle, sitede "Hesabım" kayıt olmanız gerekiyor. Bunu yapmak için ana sayfaya gidin, "Giriş" menüsünü ziyaret edin ve görüntülenen pencerede kayıt seçeneğini seçin. Bülten tahtası üzerinde bir profil oluşturmak için, hesap bakım seçeneğini ("İş" veya "Özel") belirlemek, geçerli bir e-posta adresi ve şifre girmek yeterlidir. Bundan sonra, postaneye bir mesaj alacaksınız, ki bu sitede özel bir linke tıklayarak tescil işlemini onaylamanız gerekmektedir.

"Kufar" için nasıl reklam gönderilir?

Hesabınızı etkinleştirdikten sonraReklam yayınlamaya kolayca başlayabilirsiniz. Daha önce benzer hizmetleri kullanmadıysanız, "Kufar" a nasıl reklam gönderileceği ile ilgili küçük talimatları okuyun. İlk önce site başlığında turuncu çapraz tıklayın. Bundan sonra, fotoğraflarını, adını ekleyeceğiniz, bir kategori seçeceğiniz, bir açıklama gireceğiniz, fiyatı tanımlayacağınız ve satıcının iletişim bilgilerini belirleyebileceğiniz bir ürün kartı oluşturma menüsü açılır.

kufar'a nasıl başvurulur

Ürününüzü mümkün olduğunca satmak istiyorsanızDaha hızlı, promosyon hizmetlerini Kufar.by sitesinde kullanın. Bunu yapmak için, ürün kartı penceresinin en altında, reklamın nasıl görünmesini istediğinizi seçin. En etkili seçenek VIP bölümünde 3 gün boyunca reklamları kurar "Turbo", yanı sıra renk bunu geri kalanı arasında öne yapan ve üst pozisyonda yukarı bakar aşağıdaki yedi gün teşvik etmektir.
kufar byAyrıca, site "Kufar" kullanıcıları bir paket kullanılabilir"Yaz Ekspresi" Satın alımında, satıcı, takip eden hafta için 7 günlük reklam asansörü ve renk tahsisi alır. Daha ekonomik bir seçenek, ilanın ilanını 7 gün ve günde 3 kez yükseltmesini sağlayan "Standart" dır.

KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlarKUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar

Related news

 • Pankreatit tedavisi
 • Domates Soslu Patlıcan
 • ABD Senatosu, F-35 için yaptırım kararı aldı
 • Tecavüzcümü Öldürdüm Diyen Nevin Yıldırıma Müebbet Hapis Cezası
 • Mitsubishi L 200 - zarif bir canavar

 • KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 91

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar


  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 12

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 84

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 59

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 60

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 100

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 25

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 54

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 97

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 50

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 25

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 62

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 40

  KUFAR için bir reklam nasıl gönderilir: Belarustaki en büyük ticaret platformuyla çalışmak için talimatlar 70