Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklamaKulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama


Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama 98 04.02.2019, 04:02

Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama

Bu yazıda, kulakları üzerinde püsküllü kedileri ele alacağız. Farklı ırklar var. Şimdi onları tarif edeceğiz.

Norveç Ormanı

Kulaklardaki püsküllü kedi nedir? Cinsine Norveç ormanı denir. Temsilciler çok güzeller. Kulaklardaki fırçalar var, ancak güçlü bir şekilde telaffuz edilmiyor. Temsilcilerin anayasası büyüktür. Yün iki katlı, yoğun, uzun. Pençeler büyüktür. Razkosye badem şeklinde gözler - cinsin ayırt edici özelliği. Temsilcilerin ağırlığı yedi kilograma ulaşıyor. Bu türün kedileri genellikle tiftiklidir, bu yüzden kat için özel bakım gerekir. Kedi zarif, haysiyetli davranıyor. Birileri rahatsız olsa bile, intikam almaz, sadece ölecektir. Diğer hayvanlarla birlikte mükemmel bir şekilde bir arada yaşar. Çocuklarla mükemmel. Kulakları üzerinde püsküllü çok ilginç bir kedi.

Chauzy cinsi

Cins, geçişin sonucuydu.ev kedisi ve kamış. Kaslı vücut, hareketlilik ve tuhaf zarafet, chausi'yi diğer purr'lerden ayırır. Bu cins kedilerin kısa saçları, kulakları düz, geniş, gözle görülür fırçalar var. Modifiye bir kama şeklinde temsilciliklere başkanlık edin. Kuyruk nispeten kısa. Kedilerdeki yün yoğun, kısa, yoğun bir astar var.

Kulaklarında püsküllü güzel kediler. Cins, fotoğraf ve açıklama

Bu ırka Sibirya denir. Temsilcilerdeki fırçalar güçlü bir şekilde telaffuz edilebilir veya hiç görünmeyebilir. Kedilerin yapısı büyük, uzuvlar yeterince geniş.

kedilerin cinsleri kulaklardaki püsküller

Orta uzunlukta kuyruk, geniş, çok kabardı. Uzun bıyıklara ve kaşlara Sibirya kedisine özel bir cazibe eklenir. Temsilcilerin gözleri büyük, etkileyici, yeşil veya sarı olabilirler. Renk farklı olabilir. Örneğin, kahverengi, sarımsı veya siyah dokulu gri. Yüne bakmak, haftada bir kaç kez (üç-dört) maliyet alır veya durur. Cinsin karakteri oldukça tuhaf. Bu kediler çocukları sever, oyunları da severler.

kulaklardaki püsküllü kediler doğum yapıyor

Pixie Bob

Kulaklarda püsküller olan başka bir kedi olabilir mi? Cinsi Pixie-Bob'dır. Bu oldukça nadir bir türün. Dışarıda, bu kedi minik bir vaşak benzemektedir. Cins temsilcileri kısa kuyruklu, uzun, kuvvetli pençeler ve büyük bir vücuda sahiptir. Kat kısa veya uzun olabilir. Ama her zaman yumuşaktır. Kedinin geniş yüzünde kalın yünlerin yetiştiği bir çene vardır. Cinsin doğası köpekle çok benzerdir. Bu kediler kolayca eğitilir, bir tasma üzerinde yürüyebilirler. Bu arada, sadece yürüyüşlere bayılırlar.

ırkın kulaklarına püsküller ile kedi

Irk temsilcileri hala sohbet kutuları, bu nedenle sık sık çayırlık için hazırlanın. Bir kişi ile yakın temasa ihtiyaçları vardır, bunun olmadan vahşileşebilirler.

Maine Coon

Kulaklarında püsküllü bir kedi başka ne var? Bu cins yarı-uzun saçlı. Maine Coon kulaklarında püsküllü olan kedilerin en ünlü cinsidir. Temsilciler oynak, aşk çocukları, dostça bir karaktere sahip, sudan korkma. Kediler dayanıklıdır. Yetişkin temsilcisi on iki ila on beş kilogram ağırlığındadır. Bu kediler oynak, avlanmaktan hoşlanıyorlar. Temsilcilerin sesi hoş, sahibi ile "konuşmak" ister. Bu kedilerin kuyruğu sadece şık, çok uzun, kabarık. Cins temsilcilerinin başı büyüktür, bacaklar güçlüdür, genişler. Yetişkin kedilerin yerlerine ihtiyacı vardır, bu yüzden emekli olma fırsatına sahip olacakları bir ev sahibi olmaları gerekir. Cinsin temsilcileri kuru mamullerin yanı sıra doğal gıdalar (et, süt ürünleri vb.) Ile beslenebilir.

Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklamaKulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama

Related news

 • Hürriyet yazarı: Gülün esrarengiz iki ziyaretçisi
 • Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem
 • Victoria Beckham’ın Bebeksi Cildinin Sırrı

 • Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama 33

  Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama


  Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama 35

  Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama 38

  Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama 8

  Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama 22

  Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama 94

  Kulaklarında püsküllü bir kedi. Cins, açıklama 44