Kumral Saç Rengi 2019

Kumral Saç Rengi 2019 Kumral Saç Rengi

Kumral Saç Rengi

Benzer İçerikler

Yorumlar

1

Kahverenginin sıkıcı olduğunu söyleyen kimse bu canlıkoyu renk tonlarıyla tanışmamıştır. Bal, karamel, espresso – hepsini canımız çekiyor!

AÇIK RENK TEN

Kızıl kahverengi

Gisele’i kıskanmamak için hiçbir nedenimiz yok ama onun sahili anımsatan saç rengi listemizin en başında yer alıyor. “Saç rengi çok doğal görünüyor ve cildine çok iyi gidiyor,” diyor Gisele’in saçını boyayan kuaför Harry Josh. Kuaförünüzden açık bir kahverengi tonu isteyin, hacim kazandırması için de daha açık tonlarda vurguları olsun: “Onun doğal renginden daha öteye gitmiyoruz, böylece bir tazelemeye gerek kalmadan – en fazla yılda üç kere – bu rengi istediği kadar kullanabiliyor,” diyor Josh.

AÇIK RENK TEN

Ombré

Evet, ombré hala ilgimizi çekiyor. Aslında daha çok, JessicaBiel’inombrési. Koyu renkten açık renge doğru değişen tonlar birlikte harmanlanıyor, böylece sert hatlar hiç olmuyor. “Renk aslında yüzünün üst kısmına kadar gidiyor,” diyor Josh, böylece Biel’in açık renkli teninde renk keskin durmuyor. Biel’in görünümünü çalmak isterseniz, kuaförünüzden saç dipleriniz için orta tonda bir kahverengi, uç kısımları boyunca da iki ton daha açık bir aralık isteyin. Josh’un başka bir önerisi de şu: “Dalgalar en iyi ombréyle gidiyor,” diyor. “Düz saçta rengin nasıl uygulandığı belli oluyor.”

AÇIK RENK TEN

Maun

KatieHolmes’un düz, koyu renk tonu gösterişsiz olabilir ama yine de canlı. “Çikolata rengi bir diple başlıyor, az da olsa yakut rengi de var,” diyor Rona O’Connor. Aşırı karanlık tonlar açık renk ciltlerde gotik görünebilir ama az miktardaki kızılın büyük bir etkisi var: “Kalın şeritlerin arasında geliyor ve tonlar birbirine çok yakın olduğu için yumuşak bir görünüm oluşuyor,” diyor O’Connor.

BUĞDAY RENGİ TEN

Ceviz

SandraBullock’un siyah zeytin rengi dipleri, saçının koyu ceviz renginin yoğunluğuyla soluk bir görünüm vermeden başa çıkabiliyor. (Tonda bir damla kızılın yardımcı olduğunu söylüyor Josh.) Ancak rengin yavan görünmemesi için parlak olması gerekiyor. Josh’un çözümü ne mi? Saçınızı boyatırken kuaförünüze saç cilası için bir uğrayın ya da evde yapmayı deneyin. Saçınızın tamamı için böyle düz bir renk seçtiğinizde bakım da önemli oluyor doğal olarak. Bu yüzden kuaförünüzü sık sık ziyaret etmeye hazır olun: Ağarmış saçlarınız varsa beş haftada, yoksa iki ayda bir.

BUĞDAY RENGİ TEN

Bal

“SofiaVergara doğal bir sarışın, bu yüzden onu buna yönlendirdik,” diyor O’Connor. Teknik ise şu: Açık kahverengi bir diple başlayın, sonra tepe boyunca çok ince altın rengi vurgular uygulayın. “Vurgular köklerden birkaç santim sonra başlıyor, şeritler aşağı indikçe koyulaşıyor,” diyor. “Rengin en parlak tonu önde olmalı ve yanaklardan başlamalı.”

BUĞDAY RENGİ TEN

Karamel

JessicaAlba’nın hafif,  modern ombrési tepede koyu ama alt kısımda parlak değil, soluk. Bu görünümü elde etmek için,espresso rengi diplerin üzerine harmanlanmış kumlu kahverengi vurgular isteyin. Sessiz bir ton olabilir ama orta renk ciltleri büyük oranda açıyor. “Rengin ona altın rengi hissi veren çok yumuşak bir geçişi var,” diyor O’Connor.

 

KOYU RENK TEN

Küllü bronz

LeonaLewis’in saç rengi adeta parlıyor – ve bunun sebebi yalnızca kameranın flaşı değil. “Bronz bir teni var, bu yüzden küllü bronz dipler iyi bir başlangıç,” diyor O’Connor. “Yüzünün çevresindeki sessiz altın rengi tonlar iyi bir denge sağlıyor – fazla sarı onun cildini turuncu gösterirdi.” Bu ton kolayca turunculaşabileceği için O’Connor mor şampuan kullanılmasını ve solmanın engellenmesi için saç kremi tavsiye ediyor.

KOYU RENK TEN

Espresso

“Tek bir renk gibi gözükse de aslında kulağın aşağısından itibaren renk açılıyor,” diyor Josh, JoanSmalls’un koyu kahve tonu hakkında. Bu görünümü elde etmek için dip renginizin iki tonundan öteye gitmediğinizden emin olun. Böylece bakımı kolay ve ton da inandırıcı oluyor. Ve kaşları da unutmayın: “Kaşları keskinliği azaltmak için hafif bir şekilde açılmış gibi görünüyor,” diyor Josh. “Hepsi saç tonuyla uyumlu bir şekilde harmanlanıyor.”

KOYU RENK TEN

Kuzgun

“ZoeSaldana, koyu renkli tenin daha açık tarafında ama bu kuzguni kahverengi tonunda çok fazla mavi olmadığı için onun üstünde sert görünmüyor,” diyor O’Connor. Böyle yoğun bir ton kullanacaksanız – ki bu neredeyse siyah – parlaklık çok ama çok önemli. Saçınızın dokusu da öyle: “Eğer kabarık saçlarınız varsa, renklendirmeden önce onu düzleştirin,” diyor O’Connor.

Kumral Saç Rengi 2019

Kumral Saç Rengi 2019

Related news

 • Düz Saç Modelleri 2019
 • Amaranthlı Yemek Tariflerimiz İle Sağlıklı Beslenin
 • Hızlı Zayıflamanın Yolu: Hızlı Kilo Vermenin Yolları
 • Yavaş ısırıklarla hızlı forma girin
 • Hiperpigmentasyon cilt rengi değişimleri nedir neden olur makalemizi okumak için tıklayınız

 • Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi

  Kumral Saç Rengi