Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 2019

Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 2019

Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 85 18.01.2019, 21:24

Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları

Genel tatiller her zaman harika. Meslektaşlarımız beklenmedik yanlardan açıldı, yeni tanıdıklar kuruldu, dostluk ilişkileri kuruldu, kolektif daha dostane ve birleşti. Ancak bayramlar ve danslar bunun için yeterli değildir, dolayısıyla kurumsal yarışmalar senaryonun vazgeçilmez bir parçasıdır.

Ödüllü şirketler için yarışmalar:

"Bottle trapper"

Katta, boş bir karışımı vetam şişe alkollü ve alkolsüz içecekler. Yarışmaya katılanlar, şişeye 3 metre mesafede bir halka atmalıdırlar. Eğer bir şişeyi "ring" e çeviriyorsanız, ödül olarak kalır. Her katılımcının 3 denemesi var. Atma halkaları çok renkli çok renkli bir kartondan kesilir, halkanın çapı yaklaşık 10 cm'dir.

"Büyük Irk"

Masada doğaçlamalardan iki "parça" inşa edilmiştirmalzemeler - tabaklar, bardaklar, camlar. Elimine edilmesi için iki oyuncuya katılın. Masa tenisi için toplar ve kokteyller için tüpler verilir. Katılımcıların görevi, toplarını olabildiğince çabuk bitirmek, borudan atmaktır. Nihai "yarış" ın galibi ödül ve "akşamın Schumacher" unvanını alır.

Şirketteki masadaki yarışmalar

"Şaka şaka"

Kağıt sayfalarında önceden bilinmeyen kısaltmalar sütunda yazılmıştır. Her birinin aksine, katılımcılar şarkıda herhangi bir atasözü veya satır yazmalıdır.

Herkes ödevi tamamladıktan sonra, ana makine kısaltmaların kod çözülmesini duyurur ve sonuçları yüksek sesle okumak için önerir.

Kısaltmalar daha iyi örneğin tatilde ile gelip, PPG - Yılın ilk Pazartesi, LO - yaz tatili, PIC - çeyrek, LCO için prim - Yılın en iyi çalışanı.

"Yerine-ka"

Masada oturanlar birkaç takıma ayrılmıştır. Yarışmanın genel temasını seçin - rakamlar, hayvanlar, kış vb. Takımlar, temaya karşılık gelen şarkıyı hatırlamak ve yüksek sesle gerçekleştirmek için sırayla adımları atmalıdır. Kim diğerlerinden daha uzun sürecek - kazandı. Kural olarak, en yetenekli kazanma, örneğin, "You Threw Me" şarkısı bile "hayvanlar" temasıyla kendine güvenir.

Kurumsal için komik yarışmalar

"Ben kimim?"

Kartlarda önceden her türlü isim yazılı, değilEn basit (örneğin, "Tank", "Lemur", "dostum", "topuz", "Peri", vb) ve zarf içinde genişletti. Kurşun, bir mühürlü zarfı seçim sunuyor taraf bunu okumak mümkün olmamıştır böylece kart çıkarır ve onun arkasındaki etiketi ekler. Akşam boyunca, katılımcılar birbirlerini yeni "isimleri" ni öğrenerek sorular sorarlar. Sadece "hayır" veya "evet" cevaplanabilir. Asıl önemli olan, "akşamın adı" nın, katılımcıya sonsuza kadar bağlı kalmamasıdır.

"Hamile"

Bu yarışmada sadece erkekler var. "Biraz hamile" hissetmeye ve büyük balonun üzerindeki yapışkan bant yardımıyla karnına sabitlemeye davet edilirler. Her katılımcıdan önce bir kibrit kutusu dağıtılır. Görev, tüm maçları olabildiğince çabuk toplamak ve "hamile karnınızı" patlatmamaktır.

Yılbaşı Kurumsal Yarışmalar

"Masquerade"

Büyük bir kutuda, önceden komik olarak eklemeniz gerekirgardırop öğeleri: "aile" külot, kırmızı palyaço burun, renkli kapaklar, bebek önlükler, folyo peruk, büyük sütyen, vb. Katılımcılar birbirlerini sıraya sokuyor ve müziğe müzik aktarıyorlar. Sunucu periyodik olarak müziği durdurur. Nesneyi çekip yerine koymadan, elinde kutu olan kişi vardı. Ana koşul bir saat içinde bu "kıyafeti" kaldırmak değil.

"Bir kaşık içinde kartopu"

İki katılımcıya bir yemek kaşığı ve pamuk yününden yapılmış bir kartopu verilir. Sinyalde, ağacın etrafında farklı yönlerde çalışırlar. Ev sahibine ilk geri dönen ve kartopu düşürmeyen, kazandı.

Şirket için uygun yarışmalar seçin -iş büyüleyici ve basitleştirilmemiş. Tatilin kapsamı kesinlikle bir şey olabilir - lüks bir restorandan ofisteki bir ofise, önemli değil. En önemli şey, eğlence ve rahatlık atmosferi, çünkü insanları bir araya getiren ve takımın takım ruhunu şekillendiren budur.

Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 2019

Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 2019

Related news

 • Mantarları ve ne kadar lezzetli pişirmelisiniz
 • Stranger Things 3. sezon tarihi belli oldu
 • Rusyanın en karlı işi. Kârlı iş

 • Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 89

  Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları


  Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 91

  Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 38

  Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 10

  Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 89

  Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 47

  Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 46

  Kurumsal - neşeli, mobil, maskaralık yarışmaları 28