Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 1 30.01.2019, 19:23

Kurumsal parti "Umorina!" Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019'da adanılmıştır.

Bir şirket partisineyeme salata ve pet bir sıradan dönüştü likör zapivanie ve sonra yavaş yavaş bir hesaplaşmaya dönüştü değil bayram ve birbirlerine söyleyerek "gözünün içine gerçeği," Onun planlaması üzerinde çalışmak için önceden gerekir. Bu durumda, bir şirket partisinin senaryosunu önceden hazırlamak gereksiz olmayacak.
Nisan Şakası Günü zaten kendi başınamizahi bir yönünü hayal edin, bunu firmanın veya kurumun başının ironik "ciddi" konuşmasıyla başlatabilirsiniz. Ve Ogurtsov'un "Yılbaşı Gecesi" filmindeki konuşması gibi biraz olsun.

İtirazlara tahammül etmeyen sesin başı,herkesin eğlenceli bir şakaya sahip olması, şaka ve güldürme tehdidi altında 15 nolu siparişin 15'inci maddesinin yerine getirilmesi tehdidi altında ve isimlerini listeden beş odalı ücretsiz bir daire almak için bekleme listelerinden siliyor. Ve şirket partilerinde yarışmalara aldırış etmeyenler, başlarına göre, cezalandırılmayı bekliyorlar - tatile gitme konusunda koşulsuz bir yasak olan efsanevi Kolyma'nın sonsuz genişliklerine!

Dahası, dünyadaki her şeyi karıştıran konuşmacı,Bir kez meslektaşlarını Mayıs Günü ve hatta Yeni Yıl ile kutlar. Korkunç sekreter, onun arkasında duran ve patronunun her kelimesini dikkatle yazarak, Noel Baba kostümünü ve sloganları içeren afişleri aramak için acele ediyor.

Ama bu kez patronun konuşması "yukarıdan" bir çağrıyla kesintiye uğradı. Kalbini tutuyor ve herkesi bilgilendiriyor:
- Beyler! En tatsız haberler şu anda bize gelecektir ... tek başına! Daha ziyade, eğlenmeye başlayın! Tanrım, kurumsal partinin senaryosunu bile onaylamadık! Korku, ben öldüm!

İşte köşedeki sahnede mütevazi görünürbazı kutularda sekreter, ve birisinin salonundan çağrılmaya başlar, bir elbiseye dönüşüp tatil yapmanın gerekli olacağını göstermek için el hareketi. Elbette, hepsi reddeder. Ama bir yabancı beklenmedik bir şekilde hemfikir, İyi örgütsel ve sanatsal yetenekleri olan özel olarak davet edilmiş bir kişi olabilir.

Sonuçta, kutu en çokçeşitli takımlardan farklı bölümler: boş bir göz yuvasında siyah bir bandaj ve bir korsan kostümün soyulmuş tüyleri olan bir şapka ve bir sakal, burun ve kürk ceket - Noel Baba kıyafeti "; Snow Maiden'ın kostümünden bezler ve kürk paltolar var ve düz saçma şapka yaşlı kadın Shapoklyak'tan bir "hediye".

kız (tabii ki, kukla) lider rolü izleyici seçilen, ayrılmaz bir takım Snegur-Shapoklyak koyar, ancak soluk mavi ceket altından açıkça görülebilir kot pantolon ve spor ayakkabı, kaldırmaz.

Şenlikli akşam boyunca,olduğu gibi, kostümlerinin rütbesiyle sıralanan bölümlerinin konuşması üzerindeki etki nedeniyle kafa karışıklığı. Örneğin, Peder Frost şöyle diyor: "Ormanda yürüdüm, tarlada yürüdüm, karlı enkazla ... Ne kadar katledim, kaç tane kesim! Ve bugün sana bir çanta hediye getirdim! Bu nedir çocuklar? Ha-ha-ha! Ölü bir adamın göğsü ve av-ho'su ve bir şişe rom var! "

Yani kurumsal senaryotaraflar, eğer şirket başkanı ve sekreteri iyi bir mizah anlayışı olan insanlarsa. Aksi takdirde, eğlence organizasyonu inisiyatif grubu tarafından yapılmalıdır.
Mizahi bir akşamın mizahi bir incisiŞirket partisinin senaryosunda yer alan katılımcıların hazırlanması olmadan minyatür bir KVN olacaktır. KVN için bazı yarışmalar Alexander Maslyakov'dan ödünç alınabilir. İlginç ve eğlenceli yarışma "Timsah" dır. Senarist “Umorins” in bir çocukla aynı oyunu oynaması gerekmiyorsa, terimlerini görsel olarak “Timsah” adı verilen telgrafı görüntüleyerek görebilirsiniz.

Kurumsal partinin senaryosunda dayerel yeteneklerin yer aldığı küçük bir konserin de dahil edilmesi gerekiyor: parodistler, komik ayetlerin sanatçıları, mizahi şarkılar taşıyan koğuşlar.

Ve tatilin sonunda,yarışma - en komik katılımcının seçimi, "Umorin Kralı", ardından onun taç giyme ve ödüllendirilmesi. Oy kendi putun adı bugün yaprak sarkık, ziyaretçiler bu partiyi mizah ve kahkaha kral seçimi konuda "kendi sür" hangi "kara kutu", kullanılarak yapılabilir.

Makaleden de görülebileceği gibi, bir şirket partisi için bir senaryo bulmak hiç de zor değil, eğer bunun hakkında düşünürseniz, sıkı çalışın, bir mizah anlayışı takın ve ruhunuzun biraz içine koyun.Related news

 • Enflasyon yüzde 18e ulaştı, Merkez Bankası ne yapacak
 • Mezuniyet gecesi için Moskovada bir motorlu gemi kirala
 • Zehnder (radyatörler): genel bakış, tanım, tür, özellikler ve yorumlar
 • Mars Grup
 • 50 İlk Öpücük – 50 First Dates
 • Gökkuşağı Bebek Yelek Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 90

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır


  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 24

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 62

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 7

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 52

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 12

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 69

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 57

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 23

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 60

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 49

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 86

  Kurumsal parti Umorina Için senaryo nasıl hazırlayacağınıza dair pratik tavsiyeler, 1 Nisan 2019da adanılmıştır 12