Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar 2019

Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar 2019 Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

Laminat "Kindle": açıklama ve yorumlar

Kiandl Döşeme Avusturyalı bir endişe,geçmişi 1897’de başlıyor. Daha sonra şirket sadece çok küçük bir kereste fabrikası ve tedarik kuruluşu idi. Bugün bu marka, çeşitli amaçlar için uygun olan sunta ve MDF'den uluslararası pazarda yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Şirketin en son yeniliği, lamine "Kindle" aşınmaya karşı dayanıklı olduğu kadar güçlüdür. Avusturya'nın bu endişe kaynağı olan her şey, tüm güvenlik ve kalite standartlarına tam olarak uymaktadır.

Bu ürün en çok bulunabilirAvrupa'daki ofis binalarının yanı sıra restoranlar veya kafeler. Bu laminat, estetik ve çok dayanıklı bir zeminin donatılması gerektiğinde satın alınır ve döşenir. Farklı koleksiyonların geniş bir seçimi, en uygun modelin hassas bir şekilde seçilmesini mümkün kılar.

Kindle Laminat

Üretici ve ürünler hakkında bazı ilginç gerçekler

Daha önce de belirtildiği gibi, bu şirket daha fazla kuruldu100 yıl önce ve bugün lamine paneller üreten herkesin tanınmış lideridir. Bu marka ile ilişkili birkaç ilginç gerçek var.

Tamamen ilk olan bitkiLaminat üretmek için "Kindle", sadece 2008 yılında açıldı. Bundan önce, tüm panellerin koleksiyonları mobilya ürünlerinin üretimi için tasarlanmış atölyelerde üretildi.

2009 yılında, bu ürünün hacmi 60 milyon metrekareden fazla oldu. Bu yıldan itibaren hacimler sürekli artmaktadır.

Bundan ilk lamine panelmarka 1989 yılında ortaya çıktı. Fabrikalardan birinde, tüm makineleri ve diğer ekipmanları tamamen yok eden korkunç bir yangın meydana geldi. Bundan sonra yönetim kendini yeni ürün türlerine yeniden yöneltmeye karar verdi.

Bu Avusturya markalı ürünlerin fiyatlarınispeten düşük - Belçikalılar da dahil olmak üzere Avrupa'dan birçok üretici ürünlerini daha pahalı bir şekilde sunuyor. Bu durumda, uygun fiyata rağmen, malların kalitesi yüksektir. Şirket sürekli olarak üretim miktarlarını artırıyor ve bayi ağını genişletiyor.

Laminat Kindle yorum

Kaindle laminatın özellikleri

Şirketin inşaatta çalıştığı bilinmektedir100 yıldan fazla pazar. Oldukça uzun süreli başarılı bir faaliyet, Kaindle'de talebi dikkatle inceleyen ve çeşitli malzemelerin üretiminde sadece en ileri teknolojileri ve çözümleri kullanmasıyla kolayca açıklanabilir. Yani, 2000'den beri, üretici ürünlerini daha da güvenli hale getirdi. Ve şimdi laminat "Kindle" neredeyse tamamen çevre dostu olmuştur. Kompozisyonunda, formaldehit içeriği minimum seviyeye indirilir.

Yüksek çevre güvenliği

Çevre güvenliği hakkında konuşursak, o zamanBirçok Avrupa hem de yüksek kalitede Belçika ürünler dahil yerli üreticileri, sadece ilk sınıfa karşılık ise marka ürünlerinden bazılarını koleksiyonları, insana zararlı çeşitli maddelerin emisyon sıfır sınıf var.

Lamine panellerin üretim sürecindeKendi ormanlarında yetişen sadece özel bir dağ ağacı kullanılmıştır. Ayrıca bazı modellerde, Alp ladin hammadde olarak kullanılmaktadır. Her panel iyi bir gösterge olan% 95'e kadar doğal ahşap içerir.

laminat, 37530 cindlle

karakteristikleri

Laminat "Kindle" birçok avantajı vardır. Yüksek teknik özelliklere sahiptir.

Maksimum dayanıklılık

Herhangi bir koleksiyondan herhangi bir model olağanüstüdayanıklı. Şirket modele 20 ila 30 yıl arasında bir garanti veriyor. Diğer bir deyişle, "Kindle", paneller düzgün bir şekilde serildiyse ve normal koşullarda kullanıldığında mükemmel teknik özelliklerini ve estetik özelliklerini kaybetmeyeceğinden emin. Bu kelimeler bir reklam hareketi veya pazarlama değildir. Bu laminat "Kindle" koydu olanlar tarafından kanıtlanmıştır. Bu ürünü 90'larda satın alan kişilerin yorumları olumlu. Yeni olarak kapak.

Çeşitli etkilere karşı direnç

Ürünler son derece dayanıklıdırneme Üretim sürecinde özel emprenye, teknoloji ve ekipman kullanımı, ıslak odalar için benzersiz özelliklere sahip panellerin elde edilmesini sağlar.

Kaindl laminat ("Kindle") çeşitli dirençlimekanik yükler. Panelin her tabakası, komşu katmanlarla dikkatlice bastırılır. Ürün çok amaçlı bir tahtadır, ki bu da amaca zarar vermese bile zarar vermesi kolay değildir.

Lamine zemin "Kindle" ultraviyole ve çeşitli agresif ortamlara dayanıklıdır. Güneş tüm gün bu panellerde parlasa bile renkler solmaz.

laminat kaindle cindle

Şirket, 1000'den fazla laminat ismi sunmaktadır. Ürünlerin muazzam kütlesi arasında aşağıdakiler göze çarpabilir.

Kaindl One - ürünler çok güzeldesen, doğal ahşap dokusunu taklit eder. Laminat sınıfı 32'dir. Bu özellik dört taraftan bir pah oluşturmaktadır. Bu serinin temsilcilerinden biri "Kindle 37530" laminattır.

Windle Walzer'ın koleksiyonu, alıcıyı zarif bir tasarımla şaşırtacak. Bu serinin modelleri en yüksek, 33 sınıf gücüne sahip. Bu, birçok insanın sürekli yürüyüş yaptığı odalar için mükemmel bir seçimdir.laminat, cindle, meşe, duvarcılık

Üç en doğal, dayanıklı ve neme dayanıklı ürünlerdir. Desen çeşitli fayans simüle eder. Bu kaplama mutfaklar ve banyolar için idealdir.

Şirketten gelen yenilikler arasında - Natural Touch serisi. Bu ürünler en doğal görünüme sahiptir. Doğal ahşaptan "Kindle 4360" laminatını ayırt etmek çok zor. Koleksiyon Classic Touch - kelimenin tam anlamıyla klasik bir ürün.

Gerçek bilenler için Advance serisi uygundur. Bu, doğal ağaç çeşitlerinin çok doğru bir şekilde taklit edilmesi ve E0 sınıfı ile tam çevre güvenliği.

Kaindl ürünleri çok zenginçeşitli renkler ve dokular. Mevcut renkler arasında bir laminat "Kindle-Oak Fremont" var. Hammadde olarak meşe, akçaağaç, kestane, kayın ağacı kullanılır. Bu nedenle, ürün çeşitli tonlarda olabilir.

cindl 4360 laminat

Kaindl markası, diğer üreticiler arasında gerçek bir lider olarak kabul edilebilir. Tüm koleksiyonlar çok güzel. Üretim sürekli gelişiyor ve bu laminattan hoşlananlar her yerde bulunabilir.

Ayrıca, bu ürünlerin kalite ve çevre güvenliği maksimum seviyede.

Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar 2019

Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar 2019

Related news

 • Çocuğun gururundaki kırmızı lekeler - ne olabilir ve nasıl tedavi edilir
 • Ivan Bunin’in çalışmalarındaki aşk teması
 • İrem Sak Güldür Güldürden ayrıldı
 • Ateşin rüyası olsaydı mutlu olurdun
 • Bol Malzemos Pizza Tarifi Videosu

 • Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar


  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar

  Laminat Kindle: açıklama ve yorumlar