17.06.2019

Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 100

Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar

Lazer liposuction yenilikçi bir tekniktir,yağlı tortuları sadece kalçaları, bel ve kalçaları değil aynı zamanda geleneksel liposuction yardımı ile düzeltilemeyen yerlerde de etkili bir şekilde rahatlatır. Bu alan, diz üstünde ve yüzün üst kısmının altına içerir ve vücut yağı ve diğer faktörlere şiddetine bağlıdır çünkü diğerleri., Bir lazer ile karın ya da diğer vücut parçaları liposuction maliyet her durumda ayrı ayrı ele alınmıştır.

Yağın bulunduğu geleneksel liposuctionoldukça vakumlu bir işlem olan bir vakum tüpü (kanül) ile cildin altından alınır. Genellikle genel anestezi altında yapılır ve çürükler, usulsüzlükler ve yaralar oluşturduktan sonra. Buna ek olarak, vakum liposuction özel hoş olmayan sonuçları derisinin sarkması ve kendi alanlarının hissizleşmesidir. Bu teknolojinin aksine, lazer liposuction (gözden geçirme teyidi) daha az travmatiktir. Bu prosedüre şiddetli ağrı eşlik etmez ve lokal anestezi altında yapılır.

Lazerle liposuction, incelemeleri kanıtladı.yüksek verimliliği, 1 - 2 mm çapında minyatür iğneler-kanül yardımı ile gerçekleştirilir. İğnede kanaldan geçen lazer ışını, yağ dokusunu tahrip eder. Subkutan yağ daha sonra sıvı bir halde eritilir. Yağ hücreleri yok edildiğinde, lazer ışını aynı anda damarları "sızdırmaz hale getirir"; böylece kanama olasılığı ve geniş hematom oluşumu azaltılır. Lazer liposuction, incelemeler oldukça tutumlu olduğu onaylanmıştırbu işlemin deriye ve deri altı yağ dokusu üzerindeki etkisi, böylece hastanın rehabilitasyon süresini önemli ölçüde azaltır. Evde aynı gün ayrılıp iki gün sonra işbaşı yapabilir. Aynı oturum iki ila üç saat boyunca yapılır.

Vücudun lazerle liposuction'a genellikle denir."Heykel plastikliği": Bu ince teknik, normal liposuction sonrasında ortaya çıkan küçük usulsüzlükleri düzeltmenize izin verir. Bu teknolojinin en önemli avantajı, yağ hücrelerinin cildin içerden sıkıştırılmasına ve sarkmasının önüne geçilmesine yardımcı olmaktır. Bu nedenle, otuzbeş yaşın üzerindeki hastalar için lazer liposuction (incelemelerin uygulamanın mükemmel sonuçlar verdiğini gösterir) özellikle belirtilir: bu yaştaki deri zaten esneklik kaybetmeye başlar ve vücut hacimleri azaltıldıktan sonra figür üzerinde "yukarı çıkması" zor olacaktır. Özellikle, kalça ve ellerin iç yüzeyi olan ve geleneksel liposuction sonrası cildin daha sık asılı olduğu alanlarla ilgilidir.

Diğer teknikler gibi, lazer liposuctionkullanım için kontrendikasyonları vardır. Bunlar öncelikle hamilelik ve emzirme, endokrin hastalıkları, akut bulaşıcı hastalıklar, alerjik döküntü veya dermatittir. Davranışının yaş sınırı vardır: örneğin, 18 yaşın altındaki hastaların lazer liposuction yapmasına izin verilmez. Ek olarak, bu prosedür sırasında, sadece 500 ml'ye kadar adipoz doku çıkarılabilir. 500 - 1000 ml veya daha fazla kaldırmak gerekirse, geleneksel yönteme başvurunuz. Bununla birlikte, bazı durumlarda, lazer liposuction için birkaç prosedürden geçmek daha kolay ve kolaydır: böyle bir çözümün plastik cerrah ile tartışılması gerekir. Ayrıca anlaşılmalıdır: obezite lazer liposuction, maliyeti kaldırılan yağ dokusu hacmine bağlıdır, tedavi etmez - sadece şekil ve yüz şekli en sorunlu yerlerde düzeltmek için izin verir.

Prosedürden sonra, fiziksel önlemek için gereklidirEn az iki hafta boyunca aşırı ısınma ve hipotermi gibi yükler. Hasta genellikle ponksiyon bölgesinde inflamasyonu önlemek için antibiyotik reçete edilir. Tekrarlanan liposuction, iki veya üç aydan daha önce mümkün değildir.Related news

 • Kızarmış Dondurma Tarifi Videosu
 • Tomurcuklu Yaprak Örgü Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Roger Federer grubunu namağlup tamamladı
 • Güler Duman Şu Yalan Dünyaya Geldim Giderim
 • Mahlepli Poğaça

 • Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 92

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar


  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 83

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 6

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 91

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 43

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 63

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 9

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 70

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 92

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 34

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 58

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 26

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 91

  Lazer liposuction: incelemeler prosedürün yüksek verimliliğini onaylar 94