LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 2019

LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 2019

LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 32 11.02.2019, 01:17

LCD "River Quarter", Gatchina: Seyahatsever Yorumları

Devletin kuzey başkenti St. Petersburg -Beş milyondan fazla nüfusa sahip bir şehir. Bu, en önemli ekonomik, kültürel, eğitim merkezi, en büyük ulaşım merkezi. Petersburg, Rusya'nın en büyük ikinci kenti, diğer bölgelerden insanlar kalıcı olarak yaşamak için buraya gelir. Hepsi, şehrin gerekçeleşme yerini seçmiyor. Birçok insan ekolojik açıdan daha rahat olan banliyöleri tercih eder. Gatchina'daki "Irmak Çeyrek", Leningrad bölgesinde bir mülk satın almak isteyenler için mükemmel bir çözüm sunuyor.

Gatchina'nın "Nehir" çeyreği

Gatchina hakkında biraz

Gatchina - 42 metrelik bir mesafede bulunan bir şehirPetersburg'un merkezinden güney batı yönünde kilometredir. Nüfusu yaklaşık 100 bin kişidir ve neredeyse sürekli büyüyor. Bu nedenle, Gatchina gayrimenkul geliştiricileri için umut vadeden bir yer olarak düşünülür. Bunun canlı bir örneği Gatchina'da bulunan "Rechnoy" çeyrektir.

Gatchina konut kompleksi

Konut kompleksinin yeri

Geliştirici ZAO'dan yeni ve çok katlı bir proje"Gatchina CCH" - yerleşim alanı "Nehir" - Gatchina Küçük Kolpanov alanında güney sınırında inşa edilmiştir. Burası, "Aerodrom" adlı mikro bölgedir. Biz ilçesinde yerleşim evlerin yanı sıra 4'e numaralar 1 tam Kompleksin konumundaki adresin, bu mahalle River, ev konuşursak 140 yerler için bir anaokulu var. Evinin numarası 5.

Ulaşım erişilebilirliği

Daha önce belirtildiği gibi Gatchina, merkezdenSt. Petersburg 42 kilometre uzaklıktadır. "Irmak Çeyrek" (Gatchina) 'ya gitmek için şehirden Pulkovskoe otoyoluna gidip Kiev'e geçmelisiniz. Sonra, Kiev şehir geçtikten sonra, cadde Staraya Doroga, Merkez geçerek gidin. Çeyrek neredeyse ulaşım arterinde yer alıyor, bu da ulaşımı çok kolaylaştırıyor. En yakın metro istasyonuna "Zvezdnaya" ya kendi arabasıyla yolculuk süresi yarım saatten fazla sürmez. Metropolis'e olan bu yakınlık, apartmanı "River Quarter" (Gatchina) caddesinde çok çekici kılıyor. Buna ek olarak, St. Petersburg ya da Gatchina'da ve geri iş yerinize ulaşabileceğiniz birçok toplu taşıma türü bulunmaktadır. Bunlar servis otobüsü, otobüs ve elektrikli yolcu trenleri.

"River" quarter Gatchina yorum

Konut kompleksinin tanımı

Binada iki konut birimibinalar, biri 194 daire, ikinci daire ise 101. kattan oluşuyor. Konutlar, monolitik tuğla teknolojisi üzerine kurulmuştur, bu sayede daireler neredeyse tüm hava koşullarında sıcak ve rahat kalacaktır. Bu konfor, daire kompleksinin tüm pencerelerinde bulunan çift camlı pencerelere de katkıda bulunacaktır.

Gatchina projesindeki "Irmak Çeyrek" indebir dizi yerleşim ve metrazhu'daki daireler en çok çeşitli: bir odadan üç odaya. Alanları 39 ila 90 metrekare arasında. Hemen hemen tüm dairelerde loggina ve soğuk camlı balkonlar vardır. Kiracıların güvenliği, video ekipmanı bağlama olasılığı bulunan interkomlar tarafından sağlanmaktadır. Yılın herhangi bir saatinde konfor ve sıcaklık, kendi kazan dairesi tarafından sağlanacaktır.

İç karmaşık altyapı

Gatchina'daki "Rechnoy" mahallesinin fotoğrafları bunu gösteriyoriç altyapısı konut sakinlerinin ve çocuklarının oyun alanları ve spor sahalarında oynamasına, sokaklarda gezintiye çıkmasına ve temiz havanın tadını çıkarmasına izin verir. Üç tarafta blok parklarla çevrilidir: Batı, Priory, Dvortsov. Bunun güneyinde yeterince büyük bir göl Kolpanskoe var.

Dış altyapı

Tüm sosyal altyapı nesneleri,Konforlu bir yaşam için gerekli olan konut kompleksinden neredeyse bir adım ötede. Mevcut anaokuluna ek olarak, ilçede anaokulları ve dört genel eğitim okulu bulunmaktadır. Ayrıca sakinlerin hizmetlerine birçok dükkan, eczane, bir poliklinik ve bir spor salonu bulunmaktadır.

Konut kompleksi hakkında yorumlar

Gatchina'daki "River Quarter" ın yorumları zaten mevcutİnternette yeterli miktarda. Bunlar arasında hem olumlu hem de olumsuzlar vardır. Olumlu görüş alıcıları, ilk aşamadaki evlerin tuğladan yapılmalarından dolayı daha sık söylerler. Bu bina malzemesi mükemmel ses yalıtımına sahiptir ve sezon dışı dairelerde rahat bir mikro iklim sağlar. Ayrıca, apartman alıcıları, geliştiricinin sunduğu konut gayrimenkulleri için nispeten küçük fiyatlar nedeniyle tercihlerinden memnun. Geleneksel olarak, en pahalı daireler bir metrekare fiyatı 66 bin ruble olduğu stüdyolardır. En ucuz - üç odalı. Bir metrekare için fiyatları 48 bin ruble.

"River" çeyrek Gatchina ikinci dönüş yorumlar

Komplekse yerleşmiş neredeyse tüm sakinlerProjenin yapımı için geliştirici tarafından seçilen yerden memnunlar. Bu alan, en elverişli ekolojik duruma sahip bir yerdir. Parklar ve bir gölle çevrili olan semt sakinlerine temiz hava keyfini çıkarma ve doğanın içinde şehrin dışındaki yaşamın cazibesini hissetme imkanı sunuyor.

Olumsuz geribildirim ile ilgili olarak,Bunların çoğu, St. Petersburg'un (Ring Road'a 42 kilometre uzaklıktaki) kompleksin uzaklığı ile ilgilidir. Kendi araçlarının sahipleri de yeraltı otoparkı ve otomobiller için çok sınırlı sayıda park alanından hoşlanmazlar. Herkes, iç bitirme olmayan apartman dairelerinde ev kiralamak için geliştirici fikrini sevmedi. Bu, onarım çalışmaları için harcadıkları paraları önemli ölçüde koruyabilir.

Gatchina fotoğraf "nehir" çeyrek

"River Quarter" daki ikinci turla ilgili yorumlarGatchina, bir bütün olarak kompleks için aynıdır. Yapı malzemelerinin kalitesi nedeniyle sadece daha fazla negatif eklenir. İkinci aşamada, bina evleri için bir çerçeve sistemi kullanıldı. Kalite özelliklerine göre, tuğladan çok daha düşüktür. Aksi takdirde, küresel şikayetler yoktur. Tüm olumsuz izlenim, geliştiricinin projesini çok başarılı bir şekilde bulduğu bu uygun ekolojik durumla dengelenmiştir.

LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 2019

LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 2019

Related news

 • Düğün gününe dermatokozmetik hazırlık
 • Cilt kızarıkları için doğal maske tarifi
 • Kalçunet Tarifi
 • Meksika tarzında tavuk
 • Çok İzlenen Videolar
 • Resimlerle Adım Adım El Örgüsü Kare Motif Yapımı

 • LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 50

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları


  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 17

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 7

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 82

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 10

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 4

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 25

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 74

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 11

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 66

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 23

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 19

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 46

  LCD River Quarter, Gatchina: Seyahatsever Yorumları 45