Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 2019

Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 2019
17.09.2019

Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 18

"Lenovo A859": yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar

Kabul edilebilir bir giriş seviyesi akıllı telefonperformans ve aşırı derecede büyük ekran diyagonal - hepsi "Lenovo A859". İncelemeler, özellikler ve bu cihazla ilgili diğer önemli bilgiler bu incelemenin bir parçası olarak sağlanacaktır.

lenovo a859 yorum

işlemci

Bu aygıtın işlemcisi hareket ettikçeMT6589, gemide ARM Cortex A7 mimarisinin dört çekirdeğini barındırıyor. Yakın zamana kadar bu CPU orta segmentte idi. Fakat şimdi ARM Cortex A53 mimarisine dayanan bütün bir grup cips ortaya çıktı ve bu işlemci otomatik olarak ilk aygıtların bölümüne indi. Ancak yine de bilgisayarla çalışma olanakları günlük görevler için oldukça yeterli. MT6589, film izlemek, müzik dinlemek, başlangıç ​​ve orta düzey oyun oynamak, arazide gezinmek, web sayfalarını gezmek gibi - bunlarla MT6589 hiçbir sorun yaşamadan başa çıkacak. Problem yaşayabileceği tek şey son neslin oyuncakları. Ancak bu kusur ekranın etkileyici diyagonal ve Lenovo A859'un demokratik değeri ile telafi edildi. İncelemeler daha önce bahsedilen sadece onaylamak.

Grafik alt sistemi. yorumlar

Bunun için yeterince güçlü bir grafik alt sistemiakıllı telefon. Bilgi işlem gücü, grafik hızlandırıcısı "Mali 400MP2" tarafından sağlanmaktadır. Yetenekleri çoğu sorunu çözmek için yeterlidir. Ekranın çapraz çizgisi 5 inçtir. Bu ana avantaj, analog akıllı telefon "Lenovo A859" ile olumlu şekilde karşılaştırıyor. Bu gadget'ın memnun sahiplerinin çoğu bilgi kaynağına geri bildirimi bu teyit için gereksizdir. Kullanılan matris tipi IPS'dir. Ekran çözünürlüğü, genişliği 1280 pikseldir ve yüksekliği 720 pikseldir (yani görüntü HD kalitesinde görüntülenir) ve yaklaşık 16 milyon renk tonunu görüntüler. Bu modeldeki dokunmatik ekran, bir seferde en fazla 5 dokunuş gerçekleştirebilir.

smartphone lenovo a859 yorumlar

Kameralar hakkında unutulmaz

Lenovo A859'da video ve fotoğraf kaydetme durumu kötü değil. Ana kameranın özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Matrix 8 megapiksel.
 • Dijital zoom desteklenir.
 • Geliştirilmiş bir görüntü kalitesi için otomatik dengeleme sistemi mevcut.
 • Karanlıkta fotoğraf çekmek için LED ışıkları vardır.

Yukarıda listelenenlerin hepsi size,kaliteli resimler ve kusursuz videolar. Ayrıca 1,6 megapiksel ön kamera var. Temel görevi 3. nesil şebekelerde veya Skype yoluyla özel yazılım yardımı ile İnternet üzerinden görüntülü görüşme yapmaktır. Bu görevler ile kamera admirably, ancak başa çıkmak bir şey daha sadece yeterli olmayacaktır.

lenovo a859 yorum

hafıza

Etkileyici hafıza övünemezBu telefon modeli, ancak aygıtın normal çalışması için yeterlidir. RAM 1 GB'dır. Dahili sürücünün boyutu 8 GB, ancak kullanıcı yalnızca bu belleğin bir bölümünü kullanabilir. Bugüne kadar yeterli değil. Bu nedenle, harici bir sürücü olmadan yapamazsınız. Desteklenen bellek kartları "TransFlesh" formatında maksimum 32 GB kapasiteye sahiptir. İlk yapılandırmada kart yok. Sonuç olarak, böyle bir sürücüyü ayrı ayrı satın almak gereklidir.

telefon lenovo a859 yorumlar

iletişim

Oldukça geniş bir iletişim seti bir telefon "Lenovo A859" övünebilir. yorumlarBu cihazın sahipleri de bunu gösteriyor. Mevcut veri iletimi standartları arasında şunlar bulunmaktadır:

 • 2G ve 3G ağları. İlk durumda, GPRS ve EDGE standartları desteklenmektedir. Bu moddaki maksimum hız birkaç yüz kilobayttır. iddiasız siteleri ve sosyal hizmetler için yeterli, ama burada görmek zor olacak daha ciddi bir şey olacağını. Üçüncü nesil mobil ağlarla çok daha iyi bir durum. bilgi transferi türüne bağlı olarak, kaplama hızı 5.76 Mbit / s (HSUPA standart), 21.1 Mbit / s (HSDPA standardı) olabilir. Her durumda, videoları çevrimiçi izlemek, büyük dosyaları indirmek ve video görüşmeleri yapmak için bu yeterlidir.
 • Diğer önemli bir verici Wi-Fi. Bu tür kablosuz ağlar kısa bir aralığa (çap olarak on metreye kadar) sahiptir ve bunların içindeki veri aktarım hızı 150 Mbps'ye kadar çıkabilir. Bu tür ağlarda, bir akıllı telefonun potansiyelini tamamen açabilirsiniz. En büyük dosyalar bile birkaç dakika içinde indirilir.
 • Bluetooth da desteklenmektedir. Bu standardın iletim hızı nispeten düşüktür ve en iyi eylem aralığı on metre olacaktır. Küçük dosyaları benzer cihazlara aktarmak için çok uygundur. Diğer durumlarda, onu kullanmak pratik değildir.
 • Mikro USB evrensel bir kablolu arayüzdür. Genellikle bataryayı şarj etmek için kullanılır. Ancak gerekirse onun yardımı ile bu cihazı kişisel bir bilgisayara bağlayabilirsiniz.
 • "Lenovo A859" üzerindeki son konektör 3,5 mm'lik bir ses jakıdır. Harici bir hoparlör bağlı.

talimat lenovo a859

Konut ve ergonomi

Performansta, Lenovo A859 akıllı telefonDokunma girişi bilgisi olan kategori monobloklar. Cihazın genel boyutları 142 mm x 72 mm'dir. Aynı zamanda kalınlığı sadece 9,5 mm'dir. Gövde malzemesi - plastik. Ön panel de bundan yapılmıştır. Bu nedenle, hemen bir koruyucu film ve yüksek kaliteli bir kapak satın almanız gerekir. Yönetim sistemi, bu cihazda Çinli mühendisler tarafından iyi düşünülmüş durumda. Tüm mekanik düğmeler sağ üst köşede gruplandırılmıştır. Üst kaburga üzerinde bir açma / kapama düğmesi vardır ve sağ tarafta ses kontrolünün bir salınımı vardır. Dokunmatik düğmeler, ekranın altındaki ön panelde bulunur. Bu durumda üç tane vardır: "Menü", "Geri" ve "Ana Sayfa". Ekran kapasitif teknoloji ile üretilmiştir ve yanıtla ilgili sorunlar ortaya çıkmaz.

telefon lenova a859

Paket İçeriği

Bu sınıf cihazlar için olduğu gibi standart, bu akıllı telefonun paketi. Belgeleri içerir: bir garanti kartı ve talimatlar. "Lenovo A859" aşağıdaki aksesuarlar ile tamamlandı:

 • Pil saatte 2250 miliampır.
 • Stereo kulaklık
 • Şarj.
 • Kordon Mikro USB / USB.

Pil ve özerklik

"Lenovo A859" 2250 için bir batarya ile donatılmıştırmiliamp / saat. Bir şarjı iki veya üç günlük pil ömrü için yeterlidir. Ancak burada kilit rol, pil kapasitesiyle değil, büyük ihtimalle, aygıtın güç tüketimini en üst düzeye çıkaran Çinli programcıların kaliteli çalışmasıyla oynanıyor. Buradan ve iki ya da üç günlük pil ömrünü tek bir şarjla ortaya çıkıyor. Diyagonal 5 inçlik bir cihaz için mükemmel bir gösterge.

yumuşak

Akıllı telefonda "Lenovo A859" yüklüBugüne kadar "Android" in en popüler modifikasyonu - 4.2. Ama aynı zamanda zaten biraz modası geçmiş ve güncellemeler öngörülemez. "Android" "Lenovo laucher" eklenmiştir. Onun yardımıyla, işletim sistemi arayüzü kendi ihtiyaçlarınız için herhangi bir sorun olmadan yapılandırılabilir. Diğer şeylerin yanı sıra, yabancı sosyal hizmetleri (Instagram, Twitter ve tabii ki Facebook), Google'ın uygulamalarını (posta, sosyal ağ Google, Youtube, vb.) Tanımlamak mümkündür. Takvim, hesap makinesi gibi standart araçlar vardır. Yazılımın geri kalanı kurulacak. Bu, örneğin, sosyal ağların iç analogları ("VKontakte", "Sınıf arkadaşları" ve "Dünyam").

lenovo a859 özellikleri

sonuçlar

Bu kısa inceleme çerçevesinde,Geniş ekran diyagonal olan giriş seviyesi bir akıllı telefon düşünün - Lenovo A859. Yorumlar, teknik özellikler ve diğer önemli bilgiler bunun mükemmel bir cihaz olduğunu gösteriyor. Başlıca avantajları, etkileyici boyutlar, iyi düzeyde verimlilik ve demokratik fiyat politikasıdır. Oyunların, metinlerin, medya dosyalarının, sörf sitelerinin ve arazide gezinmenin çoğaltılması gibi görevlerle mükemmel bir şekilde başa çıkacaktır. "Dişlerin ötesinde" olan tek şey, son kuşağın en zorlu oyunudur. Oyuncularla kendinizi tedavi etmezseniz ve iyi bir akıllı telefona ihtiyacınız varsa, bir telefon "Lenovo A859" satın alabilirsiniz.

Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 2019

Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 2019

Related news

 • Putinden Sisiye Ortadoğu teşekkürü
 • Maddelerin ortak özellikleri nelerdir
 • Mariupol Hotels: adresler, telefonlar, çalışma saatleri
 • Bronzlaşma merakı bu hale getirdi
 • İnsülin nedir İnsülin direnci diyeti nasıl yapılır

 • Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 76

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar


  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 60

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 59

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 96

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 66

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 13

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 30

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 57

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 48

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 10

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 62

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 10

  Lenovo A859: yorumlar, fotoğraflar, fiyatlar ve açıklamalar 89