Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 2019

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 2019
27.06.2019

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 50

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf

Bu yıl profesyonel tenisçi Leonardo MeyerArjantin ekibini Davis Kupası finaline götürdü. Onüç yıl boyunca sporcu kariyer merdiveni boyunca hareket ediyor ve iyi sonuçlar elde ediyor.

biyografi

Leonardo Mayer 15 Mayıs 1987'de doğduCorrientes şehrinde. O bir Arjantin vatandaşı. Sporcu sıradan bir büyük ailende büyüdü. Babası Orlando bir bankada çalışıyor ve Estela'nın annesi okulda bir öğretmendir. Tenis oyuncusunun tam adı Leonardo Martin Mayer'dir. İki kardeşi Walter ve Gabriel ve bir kızkardeşi Veronica var.

Leonardo Meyer

Atletin yüksekliği 1 m 88 cm, ağırlık - daha fazladır80 kg. Güçlü bir adam oldukça agresif bir oyun tarzına yön verir. Onun çalışma eli haklı. Tek elle kullanılan bir backhand ve forehand'ı mükemmel şekilde tutar. Arjantinli tenisçi, güçlü bir zekaya ve dayanıklılığa sahiptir. Leo mükemmel bir saldırıya ve arkadan gelen güçlü yumruklarla karakterize edilen fileye karşı bir oyundur. Sporcu antrenörü Francisco Yunis'tir. Boş zamanlarında, kahramanımız futboldan zevkle kendini ayırıyor.

Spor kariyerinin başlangıcı

Mayer Leonardo, tenis için oldu1996'dan beri hayatının ayrılmaz bir parçası, profesyonel seviyeye girmeden önce yedi yıl sert eğitim. Gençler kategorisinde performansa başladı ve turnuvaları ikiye katladı. On sekiz yaşındayken Fransız Açık Tenis Şampiyonasında yer aldı. Bu müsabakalarda Leonardo Mayer, erkek gençler arasında iki katına çıktığı ilk önemli zaferini kazandı. Ayrıca 2005 yılında Florida'daki ABD'deki Dunlop Orange Uluslararası Tenis Şampiyonasında oynanır. Ve yine ben çifte kazandım.

Mayer Leonardo Tenis

Mayer Leonardo, ITF yarışmalarına katıldı. Challenger kategorisinde turnuvalarda teklerde dört kez final oldu, ancak bir kez kazandı. Bu 2008'de yaşandı. Sporcu Sergio Roitman'ı kazandı.

En büyük turnuvalarda katılım

Leo, 2008'de yarışmaya ilk kez girdi.Grand Slam. Tenisçi üç turnuvaya katılmıştır. Her birinde ikinci turda yok edildi. Vazgeçmeye alışkın olmayan sporcu, 2011 yılında yine Grand Slam'a katılır. Ve yine yenilir. Bir yıl sonra, Leonardo Meyer turnuva zaferini kazanmak için üçüncü denemeyi yapıyor ve üçüncü tura giriyor ve hala bu turnuvadan ayrılıyor. Grand Slam serisinde Roland Garros'a katıldıktan sonra, sıralama sıralamasında 51. sırada yer aldı. 2009'da Arjantinli tenisçi LA Tenis Açık ve Pilot Pen Tenis yarışmalarında ABD'de iyi bir oyun gösterdi. Sırasıyla yarı finale ve çeyrek finale geçmeyi başardı.

Mayer Leonardo

21 yaşında, Leonardo Mayer'in derecesionun ATP turnuvasına girmesine izin verdi. Kitzbühel'de, ana ızgarada ikinci raund eline geçti ve Jurgen Melzer yarışmasının finalistine kaybetti. 2009 yılının Şubat ayında, tenisçi Acapulco'daki çeyrek finallere girdi.

Bir yıl sonra, profesyonelliğinde ilk kezKariyeri, San Jose'deki ATP finallerine erkekler arasında iki katına çıkmaktadır. Leonardo Mayer, ortak Benyamin Becker ile birlikte iki Amerikalıya - Mardi Fish ve Sam Quarry'ye - kaybetti. Bu layık bir yenilgi oldu. 2014 yılında Arjantinli tenisçi, sadece Hamburg'da bir ATP turnuvası kazandı.

Meyer'in başarıları

Tüm tenisçi kariyeri için en yüksek Leo derecesi2015 yılında 21 oldu. 2016 itibariyle, oranı önemli ölçüde düştü. Şimdi 132. pozisyonunu işgal ediyor. 2015'te Meyer'in Davis Cup'da Arjantin milli takımında oynadığı bilinmektedir. Takım, Belçikalılarla olan kavgada kaybettikleri yarı finallere ulaştı. Bir yıl sonra Corrientes adlı bir yerli Arjantinli milli takımı finale yükseltti. İngiliz tenisçi Daniel Evans ile bekarların arasındaki kararlı savaşı kazandı.

Leonardo Meyer

Leonardo Meyer, Kasım 2016'da Zagreb'de düzenlenecek olan Davis Cup finalinde Arjantin milli takımına kesinlikle girecek. Takım Hırvatistan ile mücadele edecek.

Leonardo Mayer'ın iki yaşında olduğunu belirtmek gerekir.üst üste prestijli Olimpia Ödülü sahibi oldu. 2014 ve 2015 yıllarında, mevsimlere göre, Arjantin'deki en iyi tenis oyuncusu unvanını aldı. Ayrıca, Leonardo Martin Mayer sadece bir atlet olarak değil, aynı zamanda bir aile adamı olarak da düzenlenmiştir. Evli ve ilk çocuğun görünümünü bekliyor.

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 2019

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 2019

Related news

 • Patlıcan sarımsak ile evrensel meze
 • Roise’nin Dünyası
 • Renkli Ponponlar ile Paspas ve Duvar Süsleri
 • İstanbul Haberleri: Sultanbeylide özel halk otobüsü kazası
 • Hıçkırık nasıl kesilir

 • Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 50

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf


  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 56

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 67

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 51

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 71

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 5

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 57

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 76

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 15

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 56

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 79

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarılar, fotoğraf 27