Lipetsk havaalanı hakkında her şey 2019

Lipetsk havaalanı hakkında her şey 2019
26.06.2019

Lipetsk havaalanı hakkında her şey 77

Lipetsk havaalanı hakkında her şey

Lipetsk havaalanı, merkeze 15 km mesafede yer almaktadır.şehir ve sadece federal önemi değil, aynı zamanda uluslararası. Son durum nispeten yakın zamanda, sadece 2008'de alındı, ancak yolcular sadece 7 yıl sonra ilk defa bu avantajdan yararlanamadı.

Lipetsk Havalimanı'nın Tarihi

Zamanın ne zaman başlayacağıhavaalanının tarihi. Binanın montajı veya yapının işleyişinin başlangıcı ile mi? Lipetsk havalimanı ile ilgili olarak, bina inşa edilmeden çok önce, uçuş ekibinin yaratılışının yıllarca yapılmaması ve silinmesi imkansızdır. Bu nedenle, onun hikayesi bundan tam olarak yazmaya başlamalıdır.

Geçen yüzyılın 50'leri sadece önemli değil.Lipetsk havaalanı için, ama aynı zamanda şehir için. 1954'te, isimsiz bölgenin başkenti oldu ve bir yıl sonra havalimanı bir hava filosu aldı. Ve başlangıçta pist şehrin tam sağındaydı. Aynı zamanda, bugün mevcut olan uçuş okulu çalışmaya başladı.

Lipetsk havaalanı

Havalimanının yapıldığı yerdeLipetsk, filo sadece 1961 baharında taşındı. Bundan sonra, havacılık kuruluşu kapasitesini arttırıyordu. Bu nedenle 1966 yılında yolculara rahatlık sağlamak için tam teşekküllü bir bina inşa edildi. Bir seferde 100'den fazla misafirin konaklama için sağladı.

1971'de Pist yeniden inşa edildi, dünyevi olarak durduruldu ve yapay bir örtü aldı. SSCB'nin en büyük şehirlerine yapılan uçuşlar nedeniyle yolcu trafiği önemli ölçüde artmıştır.

Bütün ülke 90'lardan etkilendi. Amaçlanan amaç ve havalimanı için çalışmayı bıraktım. İş yerinde olmayan kalan ekipman olduğu gibi, binalar güvensizdi. Pist sadece ekonomik ulaşım için kullanılmıştır. Sadece 10 yıl sonra durum normale döndü.

Lipetsk havaalanı Domodedovo güzergah

Hemen hemen her zaman, mümkün olduğundaiyileştirmeler ve yeniden yapılanma çalışmaları. Havalimanı, hava trafiğinin daha fazla güvenliğini ve kötü görüş şartlarında bile çalışma sürekliliğini sağlamaya olanak tanıyan yeni modern ekipman aldı. Pist uluslararası standartlara uygun olarak tamamen yenilenmiştir. Ayrıca, tüm hizmetler yeniden düzenlendi.

Uçuş yolları

Şirket "Rusline", "Saratov Havayolları" ve"S7" düzenli olarak Lipetsk - Domodedovo havaalanına gidiyor. Buna ek olarak, "Rusline" yolcuları St. Petersburg, Ekaterinburg ve Sochi ve "Saratov Havayolları" - Simferopol'e ulaştırıyor.

havaalanı lipetsk resimleri

Ancak havalimanı uluslararası statü aldı ancak şu ana kadar teyit edilmedi. Uçuş Lipetsk - Milano, Mayıs 2015'te idam edildi ve tek kişi olarak kaldı.

Havaalanı, her türlü helikopterin yanı sıra, maksimum 60 ton maksimum kalkış ağırlığı olan hemen her gemiyi kabul edebiliyor.

Lipetsk Havaalanı: Fotoğraflar, altyapı ve konum

Lipetsk Havaalanı oldukça konforludurYolcular uçuşlarını bekliyorlar. Bekleme odası geniş, yemek noktaları, dükkanlar, eczane, nakit masaları. ATM'leri ve ödeme terminallerini kullanmak mümkündür.

Uçuşlarını beklemek zorunda kalan yolcular,rahat beklemek veya yolda bile çalışmak için gerekli her şeyin bulunduğu otel veya iş salonunu kullanabilirsiniz. Bagaj, depolama odalarına teslim edilebilir ve zaman kaybetmeden, üç yüz yıllık bir geçmişi olan Lipetsk'i denetlemeye gider. VIP yolcuları için bireysel hizmetler de yapılmaktadır. Çocuklu anneler onlar için özel olarak düzenlenmiş odalarda dinlenebilir. Acil durumlar için, ilk yardım sağlayabilecekleri bir tıp merkezi vardır. Havalimanında güvenlik sistemi iyi çalışıyor.

Lipetsk havalimanı telefonu

Havalimanında resmi bir İnternet kaynağı var.gelenler, kalkışlar ve sağlanan hizmetler hakkında veri elde etmek mümkündür. Aynı bilgi Lipetsk havaalanını arayarak elde edilebilir. Site aracılığıyla yolcuların rahatlığı için, bir ön online kayıt yapmak için bilet satın alabilir ve bazı uçuşlar ile ilgili olarak.

Havaalanına nasıl gidilir?

Lipetsk havaalanına ulaşmak için özel araba ile yapabilirsiniz. Uygun bir erişim ve otopark bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz.

Lipetsk havaalanı

Havalimanına transfer olmadan yolcu taşıyan en az iki otobüs uçuşu vardır. Bunlar 119. ve 148. yollardır. Yaklaşık 20 dakika içinde girebilirsin.

Lipetsk havaalanı hakkında her şey 2019

Lipetsk havaalanı hakkında her şey 2019

Related news

 • Adriano: Böyle maçlarla lig kazanılıyor
 • İnadına Aşk son bölüm izle
 • Köpeğinizde Kırık ve Çıkıklar Nasıl Tedavi Edilir
 • 66 yaşındaki Emine teyze dondurmacı oldu
 • Kakaolu Kek (Browni)

 • Lipetsk havaalanı hakkında her şey 10

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey


  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 5

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 6

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 56

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 88

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 31

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 27

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 18

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 46

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 3

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 13

  Lipetsk havaalanı hakkında her şey 97