Malavit: kullanım talimatları 2019

Malavit: kullanım talimatları 2019

Malavit: kullanım talimatları 46 02.03.2019, 20:48

"Malavit": kullanım talimatları

Herkes, özellikle de hastalık anlarında,zarar görmeyen, ancak iyileşen bir ilaç hayalleri. İlaç doğaldı ve etkileri mümkün olduğu kadar çabuk geldi. Bir kişi her derde deva arıyor, ancak değil. Çok çeşitli eylemler yüzünden böyle adlandırılan ilaçlar olmasına rağmen. Bu ilaçlardan biri Malavit. Kullanım talimatları dikkatli bir çalışmayı gerektirir. İlaç güçlü bir hijyenik üründür ve aynı endişe ile aşağıdaki formlarda üretilir:

 1. çözelti;
 2. şampuan ve balm;
 3. diş macunu
 4. yorgun bacaklar için krem;
 5. Eklemler için bir krem;
 6. yüz ve vücut için kozmetik;
 7. samimi ve çocuk hijyeni serisi;
 8. "Malavit" krem ​​jeli.

Talimat, salım şekli ne olursa olsun, mutlaka ilaca bağlıdır.

Bu ilacı bu kadar popüler yapan nedir?insanlar? İlk olarak, kompozisyonu. gümüş ve bakır, dişeti, Larch, kök ekstraktlarının ve kabuğu (kavak, meşe) ve otlar (nane ve papatya, adaçayı ve civanperçemi, kadife çiçeği ve kekik, kırlangıçotu ve muz, ekinezya ve İnula, biberiye ve adaçayı) biyoaktif kompleksi yanında reçineleri (sedir ve köknar) kaynak suyu ve özel olarak yapılandırılmış ve özel Malavit teknolojisi ile iyonize çiy oluşur hariç. Formülasyonda boyalar, koruyucular, alkol yok. Bu bası yaraları ve morluklar, yanık ve donma varlığında, yaraların tedavisi için kullanmanızı önerir nedenle "Malavi» kılavuzuna bir araçtır. iltihabik, solunum yollarında işlemler, cilt problemleri ve kas-iskelet sistemi tedavisinde yardımcı olarak çok etkili bir ilaçtır.

Kullanım için "Malavit" talimatlarını hazırlayınböcek ısırıkları kullanmanızı önerir, çünkü güçlü bir antipruritik etki vardır, bir lokmadan sonra iltihabı ve şişmeyi rahatlatacaktır. Ayrıca, kremayı, miyozitte lumbago olarak adlandırılan yerlere de uygulayabilirsiniz. Kremanın üstünde, bir parça polietilen film uygulayın, sıkıştırmayı ve ısıyı sabitleyin. Ağrı, 20-30 dakika sonra önemli ölçüde zayıflayacaktır.

"Malavit" çözüm yönerge kılavuzuseyreltilmiş halde daha sık kullanmanızı önerir. Soğuk başladığında boğaz, "Malavita" seyreltilmiş bir solüsyonla iyice durulanır: yüz gram saf suya, 5-10 damla ilaç ilave edin. Beş yaşına kadar olan çocuklar her yaş için bir damla ilaç eklerler. Sinüzit, sinüzit, rinit ile burun bir solüsyonla günde birkaç kez yıkanır: 100 gram suya 10 damla "Malavita". Akut otit için, pamuk turunda ilaçtan beş damla bir solüsyon ile nemlendirilir, bir çay kaşığı ılık suda seyreltilir ve kulağa enjekte edilir. Uygulama "Dikkatli bir çalışma" gerektiren "Malavit" hazırlığı, genç aknelerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için temiz bir yüzü günde üç kez bu çareyi kullanarak silmek yeterlidir. İltihaplı sivilce ile, bir ilaç çözeltisi ile aplike iyi çalışır.

İlaç "Malavit" uzun bir süre için koku giderici etkisigeleneksel tıp destekçileri. Terleme ile ilgili problemler varsa, aksiller bölge sadece bir çözelti ile silinebilir ve avuç veya ayakların terlemesiyle, 5 litre su başına 10 ml tıbbi ürün ilavesiyle banyolar mükemmeldir. Bu ilacın iyi bilinen ve antifungal etkisi vardır. Ayak mantarı 10 dakikadan fazla maruz kalmaz. 10 dakika sonra yanma ve kaşıntı ortadan kalkacak ve sorunlu alanları ovuşturarak interdigital uzayda ilaç ile uygulama yapmak, yatmadan önce birkaç gün daha devam edebilir. İlaç "Malavit" bu sorunu çözecek.

Ve son öneri: kullanmadan önce "Malavita" çözümünün şişesini sallamayı unutmayın.

Malavit: kullanım talimatları 2019

Malavit: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Merkezi simetri nedir
 • Be Dior Çanta Modelleri Yeni Sezon Koleksiyonu
 • Ve Asgari Ücret Görüşmeleri Başladı
 • Öğrenciler ve Öğretmenler için MEB’de Öğren Uygulaması
 • Taşyünü mineral yünü: teknik özellikler, amaç, referanslar. Taşyünü Isıtıcı
 • HALK SAĞLIĞI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI AFYONKARAHİSAR’DA BAŞLADI

 • Malavit: kullanım talimatları 58

  Malavit: kullanım talimatları


  Malavit: kullanım talimatları 86

  Malavit: kullanım talimatları 98

  Malavit: kullanım talimatları 36

  Malavit: kullanım talimatları 81

  Malavit: kullanım talimatları 27

  Malavit: kullanım talimatları 74

  Malavit: kullanım talimatları 95

  Malavit: kullanım talimatları 59

  Malavit: kullanım talimatları 40

  Malavit: kullanım talimatları 74

  Malavit: kullanım talimatları 70

  Malavit: kullanım talimatları 76

  Malavit: kullanım talimatları 20