Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 2019

Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 2019

Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 2 10.02.2019, 06:01

Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu

Halen neredeyse her kadınÇivi tasarımını kullanıyor. Bu, daha adil seks için daha çekici ve çekici görünmenizi sağlar. Bu yazıda mor manikür nasıl yapılacağı anlatılacaktır. Yeni sezonun bu ölçeğinin çok şık olduğunu belirtmek gerekir. Mor bir vernikle manikür giymek, genç ve abartılı insanlara ve katı stil sahibi kadınlara karşı gelebilir. Evde böyle bir tasarımın nasıl oluşturulabileceğini birkaç yol düşünün.

manikür morı

Monokromatik kaplama

Eğer sıkı bir stile sadık kalırsanmanikür moru bir monofonik yapmak gerekir. Bunu yapmak için ekstra kütikül ve podpilite marigold kaldırın. Bundan sonra plakayı tamamen yağdan çıkarın ve bir kat ince vernik uygulayın.

Manikürün daha dayanıklı ve parlak olduğunu,marigoldun ikinci kez örtülmesi gerekiyor. Renk tamamen kuruyana kadar bekleyip bir düzeltici uygulayın. Oluşturulan manikürü süslemek isterseniz, gövdeden daha hafif tonlarca mor renk tonunu kullanabilirsiniz. Ceket türüne çivinin alt kısmını göstermek gerekir. Benzer şekilde, plakanın üst kısmıyla deliği seçerek yapabilirsiniz.

manikür morı

Mor soyutlama

Çok etkileyici görünüyor sarı-menekşe manikür. Bir "soyutlama" tasarımı yaratmak için, birkaç kürdan veya dikiş için bir iğne gerekir.

Çiviyi mor vernikle örtün. Bundan sonra, renk tamamen kurumuşa kadar bekleyin ve daha ileri işleme devam edin. Plakanın ortasına bir damla sarı lake verin. Mor tonun üst kısmından daha küçük bir bölümünü yerleştirin. Sonra, bir kürdan alın ve farklı bir çizgi çizin. Bu, spiral bir tasarım, dikey veya yatay şeritler olabilir. Bir tırnak tasarımı bittiğinde, bir sonraki parmağın tasarımına gidin. Sonunda, onu düzeltmek için açık bir kat uygulayın.

evde mor manikür nasıl yapılır

Yaramaz noktalar

Menekşe manikürünün olması gerekmezkaranlık ve kasvetli. Neşeli bir kapak oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için, uygun bir ton vernik alıp birkaç zıt renk seçin. Mor, mavi, yeşil, sarı, gümüş ve diğer tonlarla mükemmel uyum sağlar.

Plaka mor bir ölçekle örtün. Bundan sonra noktaları alıp zıt bir renge daldırın. Oluşturulan kapağın üzerine birkaç büyük nokta koyun. Bundan sonra nokta iş için küçük bir tarafa çevirin. Cihazı mor bir tonda daldırın ve işaretli noktalara küçük daireler yerleştirin. İsterseniz, bu tasarımın birkaç katmanını gerçekleştirebilirsiniz. Çalışmanın sonunda bir düzeltici uygulamayı unutmayın.

sarı mor manikür

Paraları ovmak

Teknede yapılmış mor manikürsürtünme, çok ciddi görünüyor. Bunun için berrak bir cila ve mor pullara ihtiyacınız olacaktır. Gevşek malzemelerin gölgesi tek renkli veya holografik olabilir.

Tırnağa net bir vernik uygulayın ve bekleyin.Birkaç saniye. Bundan sonra, plakayı parıltıyla serpiştirin ve parmak parmakla kaplamaya sürün. Tırnakları tamamen kaplayabilir veya dekorasyon için belirli alanları seçebilirsiniz. Son olarak, ince bir cila vernik uygulayın.

eğim

Arasında güzel bir geçiş yapmak istiyorsanızrenkleri seçin ve degrade tekniğini kullanın. Bunu yapmak için iki gölge moru gerekir. Karanlık ve hafif bir ton al. Bu, çizimi daha canlı ve kontrast haline getirir. Ayrıca bir temel veya toz uygulamak için bir sünger hazırlayın. Plaka renklendirmek için ihtiyacınız olacak.

Çiviyi iki renkle örtün, aralarında oluşturundikey veya yatay sınır. Bundan sonra, aynı tonları palet üzerine koyun ve kenarlarını karıştırın. Hazırlanan süngeri kitleye uygulayın ve plakaya hızlı bir şekilde damlatın. Cildin aşırı rengini alın ve kalan marigoldlarla işleme tekrar edin.

manikür ile mor vernik

Sonuç

Artık nasıl manikür mor yapacağınızı bilirsiniz. İlk seferinde başarısız olursanız endişelenme. Zamanla tırnaklarınızda şaheseri nasıl hazırlayacağınızı öğreneceksiniz. Manikür ve renk paletiyle deneme yapın, parlak veya pastel renkler seçin.

Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 2019

Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 2019

Related news

 • Kendini savunma için katlanır bıçak: nasıl seçilir
 • Enfes falafel tarifi
 • Diyet Lazanya Tarifi
 • Çin-ABD ticaret savaşı Trump, tehditlerine devam etse de
 • Crocuses: büyüyen ve çiçekler için bakım
 • Çeşitli Yemek Pişirme Yöntemleri

 • Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 44

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu


  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 3

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 77

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 8

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 83

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 92

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 77

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 100

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 55

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 67

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 37

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 48

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 4

  Manikür menekşesi: yaratmanın ve fikirlerin bir yolu 4