Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 2019

Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 2019

Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 84 11.02.2019, 10:18

Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu

Genç gelişmekte olan bir tüccar topluluğundaRusya sürekli olarak yeni yıldızlar yakıyor. Martynov Timofei, kendi tecrübesiyle, bir politeknik eğitimi olan bir kişinin başarıya ulaştığını teyit eder. Dahil döviz de.

Yaşamın Kilometre Taşları

Timofey'nin biyografisi olaylarla doludur. Üç nokta üzerinde duralım.

Martynov Timofei 2007'de portal "Smart Lab" ı kurdu. Site büyüdü, on yılda büyüdü, kâr getiriyor.

Martynov Timofey RBC TV'de "Markets" programını yönetti. Hayatının altı yılını RBC için çalışmak üzere görevlendirdi. TV kanalı, Timofei Martynov'la 2013'te maalesef ayrıldı.

Tüccar, sanatsal olarak dünya ticareti konusundaki deneyimini yeniden tasarladı ve bunun sonucunda 2015 yılında "Ticaretin Mekanizması" adlı kitabı yayınladı. Döviz üzerinde bir iş nasıl inşa edilir. "

Propagandanın Ustası

Timothy düzenli ticaret göre ruble düşmeye başladığında, favori RTS Endeksi vadeli altına talip ve sadece Kuzey Amerika arkadaşlarının pazar olması oldu, 2014 yılında sona erdi.

Timothy portföyünde en sevdiği araçları terk ettimesleki becerilerin ruhunu ve eğitimini sağlamak. Martynov, sitenin müşteri tabanının geliştirilmesi, konferansların ve forumların organizasyonu, Cayman Adaları'ndan bir hedge fonu ile bir ortaklık olan Radio Mediametrix'e yayınlar aldı.

Martynov timothyAkıllı laboratuvarın popülerliği, yazdıkları yerde arttı.sürekli blog yazarları. Reklamverenler, portalın kitlesi günde otuz üç bin kişi olduğu için yararlı öneriler gönderiyorlar. Timothy, Finam Investment Holding'i popülaritesini aşmayı umuyor.

Özel yatırımcılarla yapılan düzenli görüşmelerforumlar ve konferanslar da müşteri tabanının genişlemesine katkıda bulunuyor. Kutsal kanat, borsa ticareti canavarı Alexander Gerchik'in yenilikçileri tarafından gölgede bırakıldı.

Rus bir ziyaretçinin genç gurusu,kurucusu sitenin İngilizce sürümünü hazırladı. Şimdi Londra Şehri ve Wall Street ormanı, Basil Oleinik ve Larisa Morozova'nın analitik incelemelerine dayanan ticaret planını kabul ediyor.

Birikmiş döviz ticareti tecrübesi bir çıkış talep etti ve deneyim “Ticaretin Mekanizması” ders kitabına dönüştü. Timofey Martynov dürüst ve açık bir şekilde kendi zaferleri ve borsadaki yenilgileri hakkında konuştu.

Değişim hakkında bir iş kurmak nasıl

Kitabın yazarı uyardı: borsada işlem cehennem emeği. Timofey, bu gerçeğe piyasalarda on yıl çalışarak ulaştı.

Bir kitap okumak için yeni gelen için yararlıdırana kavramları ustalaştırmak, işin algoritmasını hatırlamak, seçilen yönde sürekli bir çalışma yapmak. Yeni başlayanlar borsa ne tür bir ejderha olduğunu çok az fikrim var. Genç tüccar hem boğaların hem de ayıların üstesinden gelmek ve tam bir kar elde etmek için kararlı ve emin. Hayaller planlarla birlikte gider ve ticaret yapma arzusu güçlenirse, “Ticaret Mekanizması” kitabını tekrar tekrar okumanızı öneririz.

timothy martins ticaret mekanizmasıTecrübeli alışveriş köpekbalığı tavsiyeders kitabının içeriğini oku. Tecrübeli bir tüccarın piyasadaki sorunları, nüansları, yöntemleri ve araçları hakkındaki görüşleri, her zamanki şeylere yeni bir değer katacak, karmaşık ticaret davalarını ortaya çıkaracaktır.

Dört yüz sayfa metin ve grafik, yazarın gurunun pazardaki hediyelerinin borsa işlemlerine yönelttiği kişilere karşı ciddi bir tutum sergilediğini göstermektedir. Çarpıcı sebat ve yazarın sıkı çalışması

Martynov Timofey: ilk kitaptan düşünceler

Kitapta alıntılar kalacaktır. Burada okunan sayfaların yorumu verilecektir.

 • Insani değerler. Korku ve açgözlülük kaybeden pozisyonları kapatma ve tam bir kâr elde etmeyi durdur.
 • İstatistikler. Müreffeh insanların büyüklüğü bilinmemektedir. Oyuncuların yüzde beşi veya onunda - önemli değil. Asıl mesele, beyin işini bu yetersiz yüzdelere giriş için yönlendirmektir.

рбк телеканал

 • Dava tekniğiyle. Menkul kıymetlerle mutlaka meydana gelen olayları hatırlayın ve varlıkların fiyatını etkileyin. Seçilen enstrüman üzerinde işlem yapmanın ilerlemesini incelemek için zaman ayırın. Olayları günlük, haftalık ve aylık zaman aralıklarının grafiklerinde işaretleyin. Gözlemin sonuçları meyve verecektir.

Kitapları oku - başka birinin deneyiminin yoğunluğu ve hataları tekrarlama. Okuyucular, Martynov Timofei'nin yeni destanını bekliyor.

Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 2019

Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 2019

Related news

 • Bisküvili Pasta Tarifi Videosu
 • Sevimli Tırtıl Yapımı
 • Kız İstemede Söze Nasıl Başlanır

 • Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 49

  Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu


  Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 67

  Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 4

  Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 63

  Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 77

  Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 19

  Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 22

  Martynov Timofey - döviz ticaretinin gurusu 7