Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 2019

Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 2019
26.08.2019

Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 88

"Megafon" ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. "Megafon" da nasıl para biriktirilir

Telekomünikasyon operatörünün birçok abonesi"Megafon", bilgi olmadan ve çeşitli postalar için isteksiz olarak imzalandıklarından şikayet ediyor. Ancak abonelerin sadece gelen mesajlardan sıkıldığı durumlar vardır. Bütün bu durumlarda, Megafon'da 5051 aboneliğinin nasıl devre dışı bırakılacağını bilmeleri önemlidir.

Sevk çeşitleri

Operatörler abonelerini çeşitli teklif ediyorhizmetler. Birkaç yıl önce insanlar bir SMS mesajı arayabileceğiniz ya da gönderebileceğinden mutlu olduysa, artık çok daha fazla fırsat var. Örneğin, "Megafon" üzerindeki 5051 aboneliği, ekonominin haberlerini, dünyadaki ve Rusya'daki olayları öğrenmenizi, döviz kuru ve hava durumu hakkında bilgi almanızı sağlar. Bu tam bir olasılık listesi değildir. "Megafon", farklı kategorilerde gerekli abonelikleri seçmenizi sağlar:

- en önemlisi;

- haberler;

- spor;

- eğlence;

- iletişim;

- Yetişkinler ve diğerleri için.

Bir megafonda 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılırAyrıca aboneler dikkatlerini çekebilirlerpaketlenmiş postalar sunan "Kaydet" kategorisi. Örneğin, "En İyi" paketi, Rusya haberleri, hava durumu hakkında bilgi, operatörün "Megafon" dan aldığı bilgiler, bir burç ve en iyi espriler gönderileceğini varsayar. "İş" kategorisini seçerek, Rusya'da, ekonomi ve iş hakkında, döviz kuru ve burç hakkında haberler hakkında bilgi alacaksınız. Aboneliklerin yardımıyla "İngilizce Dersleri" paketini seçerek yabancı dil bilginizi geliştirebilirsiniz.

Gönderilerin maliyeti

Birçok abone SMS almayı kabul ederilginç bilgi, eğer bunun için belirli miktarlarda çekilmediyse. Bu nedenle, gönderilen tüm paketler, operatörden ayrı bir ücretli hizmettir. Bunun nedeni çoğu abonenin aboneliğin 5051 nasıl kaldırılacağıyla ilgiliydi, çünkü tüm bilgiler bu sayıdan geliyor.

megafonda 5051 aboneliğini devre dışı bırak Böylece, postaların maliyeti 1 ila 50 arasında değişirSeçilen seçeneklere bağlı olarak günlük ruble. Ancak çoğu paket için, operatör 2-5 ruble içinde bir fiyat belirledi. Tabii ki, maliyet düşük, ancak bir kişi telefon fonlarının dengesini izlerse, bir ay için 60-300 ruble kapalı yazma onun için fark edilecektir.

Ancak Megafon, ücretsiz haber bültenleri de sunuyor - bu, telekom operatöründen tatiller ve haberler takvimi.

Bilgi almak için nasıl abone olunur?

Postalama masrafından korkmazsanızKendinizden istediğinizi kendiniz sipariş edebilirsiniz. Sadece birkaç rublede haberlerin farkında olacaksınız, şehrinizdeki burcunuzu ve hava durumunu öğreneceksiniz. Bunu yapmak zor değil. Podpiski.megafon.ru adresindeki "Mobil Abonelikler" İnternet portalına gidebilir ve size uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Bundan sonra, sadece "Enter" düğmesine basarak bir sipariş vermeniz gerekir. Özel bir alanda telefon numaranızı ve resimdeki kodu girmeniz gerekecektir.

Bundan sonra, kod ile bir metin mesajı alacaksınız. Özel bir alana girmek için gerekli olacaktır. Tüm manipülasyonlardan sonra, abonelik resmileştirilecek. Koşullarına bağlı olarak, günde bir veya birkaç kez bilgi mesajları alacaksınız. Sıkılırsanız, aboneliği 5051 numaradan istediğiniz zaman kesebilirsiniz.

5051 numaradan aboneliği kesAma bu tek yol değil. 5051 numarasına bir SMS mesajı göndererek bültene abone olabilirsiniz. Ancak bunun için seçtiğiniz veri paketinin kodunu bilmeniz gerekir. Yukarıda belirtilen Megafon web sitesinde bulabilirsiniz.

Diğer bir seçenek, USSD-komutunun XX * kimlik numarası olan * 505 * XX # sayısına gönderilmesidir. "Megafon" operatörünün aynı web sitesinde bulabilirsiniz.

Bültenlerden nasıl çıkarım?

5051 abonelik nasıl kaldırılır Bir süre sonra, gereksiz hale gelir5051 numaralı abonelik. "Bu haber bülteni Megafon'da nasıl devre dışı bırakılır?" - Bu abone için ana sorun. Kolaylık sağlamak için, operatör telefonla periyodik bilgi almayı reddetmek için çeşitli seçenekler sunmuştur. Yani, yapılabilir:

- "Mobil abonelikler" bölümündeki sitede;

- 5051 numarasına, hatayla ilgili komut ile bir mesaj göndermek;

- USSD komutu oluşturarak.

Bununla birlikte, son iki varyantta, posta listenizin kodunu bilmeniz gerekir.

Ayrıca özel bir Sim menüsüne de gidebilirsiniz.Orada MegaFonPro seçin. Önerilen listesinde "megafon-abonelik" bulun. Seçilen tüm bölümünün numaranız dağılımına bağlı görebilirsiniz. Aynı olarak ayrı ayrı ya da hep birlikte bunların her biri devre dışı bırakma seçeneği sunulacaktır.

Ayrıca, abone sadece, kalifiye elemanların ortaya çıkan problemleri çözmek için yardımcı olacak ve fonların ne için yazıldığını söyleyeceği operatörün herhangi bir ofisiyle temasa geçebilir.

Web Portalı'nı Kullanma

Telefon numaranızı iptal etmek içinGelen sms mesajları "Megafon", kişisel dolabınıza girmek için podpiski.megafon.ru sitesinde gereklidir. Ancak buna katılmak için yalnızca yetkili kullanıcılar olabilir. Daha önce kişisel ofisinizi kullanmadıysanız, basit bir kayıt prosedürünü geçmeniz gerekecektir. Sadece sayfanızda bundan sonra, abone olduğunuz tüm bültenlerin bir listesini görebilirsiniz. Her birinin yanında bir "Aboneliği İptal Et" düğmesi olacak.

5051 abone ol Kişisel hesabımı almak ve bağlantıyı kesmek için5051 ila Megafon aboneliği aşağıdaki gibidir. Özel bir formda, telefon numaranızı girmeniz gerekir, ardından görünen alanda mesaja gelecek kodu çevirmeniz gerekir.

SMS ile devre dışı bırakma

Yardımı ile postaların dışında kalmak içinmesajlar, abone olduğunuz tüm paketlerin kodlarını bilmek gereklidir. Bu bilgi sizin için biliniyorsa, 5051 aboneliği Megafon'da nasıl devre dışı bırakacağınız konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bunu yapmak için, sadece bültenin bu sınava girdiği numaraya bir metin mesajı göndermek gerekir: "XX Durdur", burada XX abonelik paketinin benzersiz numarasıdır. Ancak bir hata yaparsanız, başka bir kelime yollayın ve doğru posta kimliğini belirtin, sonra durdurulur. "Durdur" kelimesinin yerine aşağıdaki komutlar verilebilir: Hayır, Hayır, Abonelikten çık, Otp, Dur. Asıl konu, aboneliğinizin sayısını doğru bir şekilde belirtmektir.

Benzersiz tanımlayıcıyı bilmiyorsanız5051'in "Megaphone" daki aboneliğini nasıl devre dışı bırakacağınızı öğrenmeden önce size gönderilen bilgi paketini bilmeniz gerekir. Bir mesajın yardımıyla sadece bir posta listesinden çıkabilirsiniz.

USSD komutlarını kullanarak askıya alma

5051 abonelik bir megafonda nasıl devre dışı bırakılırBilgi almayı reddetmesadece SMS göndererek. Herhangi bir abone bir USSD komutu oluşturabilir ve postaların herhangi birinden tanımlanabilir. 5051 aboneliğinden sıkılırsanız, sadece mesaj gönderirken olduğu gibi özel bir tanımlayıcı bulabilirseniz bunu devre dışı bırakabilirsiniz. Ancak, SMS ve USSD komutları için bu kodların aynı veya biraz farklı olabileceğini unutmayın. Bu nedenle, göndermeyi reddetmek için SMS mesajları gönderme kodunu öğrendiyseniz, USSD-komutunu aynı kodla birlikte göndermeye değmez.

İstenen tanımlayıcıyı biliyorsanız, o zamanAşağıdaki şekilde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz: Telefonun dijital ekranında aşağıdakileri yazmanız gerekir: * 505 * 0 * XX #. Aynı zamanda XX, reddetmek istediğiniz postaların sayısıdır. Birden fazla paketten çıkmak isterseniz, prosedürün her biri için tekrarlanması gerekecektir.

Benzersiz kod nasıl bulunur?

Hangi numaraya göndermek istediğinizi bulun.mesaj veya USSD-komutu, podpiski.megafon.ru adresindeki operatörün "Megafon" sitesinde kolayca yapabilirsiniz. Postaların her biri için şifreleri bulabilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak için, aboneliğinizin hangi kategoriye ait olduğunu hatırlamanız önerilir. Bu yüzden onu bulmak çok daha kolay olacak. Web sitesi birkaç yüz farklı abonelik ve bunların birleştirildiği paketler hakkında bilgi sağlar.

Bir mesaj veya USSD komutu göndermek anlamlıSadece operatör tarafından atanan tam sayıyı öğrendikten sonra. Aboneliğin 5051 numaradan tamamlanması için bu bir önkoşuldur. Seçili postalamaların Megafon'da nasıl devre dışı bırakılacağı, bu verileri biliyorsanız, bunu öğrenmek kolaydır.

Bu sitede aynı şeyi bulabileceğinizi unutmayın.Gelen mesajların ne kadar tutacağı ve aboneliği ya da tersine abonelikten çıkmak için telefonla aranması gereken şey. Her posta için kod 4-5 haneden oluşur.

Bulamazsan endişelenmegerekli tanımlayıcı. Operatör, seçilen e-posta listesinden çıkmak için her hafta bilgi gönderir. Elde edilen bilgileri kullanarak, "Megafon" üzerindeki 5051 aboneliğini kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

Hesapta para tasarrufu

Bir megafon üzerinde 5051 abonelik Için para miktarını istemiyorsanızbakiyeniz azaldı, sonra tüm postalardan olmalıdır. Bir abonenin çeşitli abonelikler hakkında bilgi almayı sevdiği durumlar vardır, ancak günlük yazılan miktarlar bu türden bir zevkten vazgeçmenizi gerektirmektedir. Bu durumda, operatör sadece 5051 aboneliğini Megafon'da nasıl devre dışı bırakacağını öğrenmek ve birkaç paketle değiştirmeyi teklif eder.

Birleşik bültenleri birleştirerek,Çok para biriktirebilirsin. Sonuçta, her biri birkaç abonelik içerir. Aynı zamanda, paketin ortalama maliyeti yaklaşık 5 ruble. Ve gelen tüm postaların maliyetini hesaplarsanız, o zaman miktar 1,5-2 kat daha yüksek olacaktır.

Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 2019

Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 2019

Related news

 • Kral kim Terim Tanımı. Eski ve modern krallar
 • Kapaklı Haberleri: Kayıp kişinin cesedi dere kenarında bulundu
 • ÇANAKKALE BURGULU ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Narlı Türk Lokumu Videosu
 • Güllü Tül Çocuk Etek Modeli

 • Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 95

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir


  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 8

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 74

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 72

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 85

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 5

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 24

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 32

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 85

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 16

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 79

  Megafon ile 5051 aboneliği nasıl devre dışı bırakılır. Herhangi bir abonelik nasıl devre dışı bırakılır. Megafon da nasıl para biriktirilir 13