Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 2019

Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 2019
19.09.2019

Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 33

Melodram "Kristal Ayakkabı Parçası": aktörler ve roller

Cinderella, her zaman popüler olan bir kahramandır. Görüntü yönetmenleri filme çekmiş ve kibar gençlerle ilgili filmler çekmeye devam etmişlerdir. kader, prens hakkında. Kural olarak, bu tür kahramanların hayalleri gerçekleşir. Bu türün yasasıdır. Ancak melodramda Kristal ayakkabının parçaları.aktörlerve bu makalede rolleri sunulan bir konuşmaolduğuZaten bir başka Cinderella hakkında. O naif değil ve çaresiz değil. 2015'te ekranlarda yayınlanan Rus filminin kahramanı, hedeflerine ulaşmak için her şeye hazır.

kristal ayakkabının aktörleri

Arsa

Julia yakın zamanda başkentine taşındı. Kızın memleketinde çok çekici bir görünümü var birçok hayranı vardı. Julia metropolde erkeklerden mahrum edilmeyeceğini umuyordikkat.

Moskova'da ilkalıntılarbarınaksız. Uzak akrabasına gider ve çok kötü bir öfke olan yaşlı bir kadın için bir hemşire işi bulur.

Hiçbir şekilde Julia'nın koğuşunun akrabaları,Yaşlı cadı ve kaprisli bir doğaya sahip sıradan bir kadın çok şaşırır. İldeki bir kız, ünlü Sovyet ve Rus aktrisin oynadığı Alla Nikolayevna'nın yerini almak için birkaç gün içinde başardı. Son zamanlarda, kadın felç geçirdi ve bu nedenle zaten kötü karakter haline geldi daha iğrenç. Genç ve tatlı Julia yaşlı kadın üzerinde yararlı bir etkiye sahipti. Kadın bastırıldı, daha sabırlı ve yumuşak görünüyordu.

Pavel - Alla Nikolaevna'nın oğlu - melodramın ana karakterlerinden biri Kristal ayakkabının parçaları.aktörEugenetanınmış masal kahramanın aksine zaten evli olan bir prensin rolünü oynadı. Bir kadının oğlu çok yakında sempati ile kızı aşıladı, onun tarafından vurulduhafifletmekve naivete. Karısı Lena aileden sadece Yulia'yı cennetten armağan olarak algılamıyor. ogörürKıza hoş olmayan bir şey ve bir gün iyi bir Samaritan kadının açacağından emin gerçek yüz.

kristal ayakkabı parçaları

"Kristal Ayakkabı Parçası": aktörler

Ana rolü Alina Lanina oynadı. Bir tür, ama kaprisli yaşlı bayan ünlü aktris Svetlana oynadıIzleyiciye bilinen Nemoliaevaolağanüstü rolleri ve her şeyden önce komedi Ryazanov Ofis romantizm.

AktörlerKristal Ayakkabı Kırıkları oldukça tanınmış oynadı. Paul'un Karısı - AnnaTaratorkina,ünlü kızıaktörtiyatro ve sinema. Eugene ana erkek rolü oynadı. Filmde ayrıca Evgeny Sakharov, Olga Khokhlova, Vitaly Kornienko,StanislasKurachPavel Lyubimtsev,Maria. Filmde Kristal ayakkabının parçalarıaktörAlexander Loyer araştırmacı rolünü oynadı.

Alina Lanina

Alina 3 Mart 1989'da Yekaterinburg'da doğdu. Bu soyadı -Kiziyarova. Ortodoks bir ailede büyüdü. Karar verilmiş bir aktris ol okulda. 2006 yılında Ekaterinburg Tiyatro Enstitüsü'ne girdi. SırasındaçalışmaTiyatro İşçileri Sendikası'ndan bir burs aldı ve Yakovlev Yarışmasında üçüncü sırayı aldı.

Alina Lanina 2008 yılında sinemaya giriş yaptı ve "The Wedding Ring" dizisindeki kahramanlardan birini canlandırdı. 2019 yılında filmde rol aldı VarvaraBununla birlikte, hiçbir zaman tamamlanmadı. Popüler TV dizisinde küçük bir rol gerçekleştirdi mutfakAyrıca, o gibi filmlerde oynadı Kaderden daha güçlü. uygulama. Geç çiçekler. Yüzüne rüzgar.

kristal ayakkabının aktörleri ve rolleri parçaları

Eugene Waltz

DoğduKasım ayında Duşanbe'de1981. Okuldan sonra Filoloji Fakültesi'ne girdim sonra VGIK'e. Tamamen bitirdikten sonra tiyatroya "Modern" olarak yerleştim. 2007'deçarpıStanislavsky Tiyatrosu'na. Şu anda birleştirirçekimMoskova Müzikal Tiyatrosu'nda dizileri ve filmleri ile.

ÜzerindefaturaEugene Walz sinemada otuzdan fazla rol aldı. O filmlerde oynadı Forester, Moskova. Üç tren istasyonları. Korkunç Ivan. RabGolovlevs. Tutku esaret. Daha iyisi için. Generalin Büyük kızı.

Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 2019

Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 2019

Related news

 • Mezim hazırlama: kullanım talimatları
 • Erdoğanın S-400 açıklamasını değerlendiren Rus askeri uzman: Türkiye, güvenlik alanında bağımsızlığını savunmaya hazır
 • Tiande: Tüketici görüşleri
 • Volkan Bayar kimdir Osmangazi Üniversitesi saldırganı Volkan Bayar ile ilgili detaylar
 • Lahana Yemeği Karadeniz Yemeği Videosu

 • Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 16

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller


  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 92

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 50

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 13

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 97

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 43

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 59

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 81

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 75

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 47

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 8

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 43

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 35

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 68

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 3

  Melodram Kristal Ayakkabı Parçası: aktörler ve roller 75