Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 2019

Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 2019

Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 93 03.03.2019, 19:26

Mesed Bagaudinov: "VIA Gra" grubunun eski solistinin biyografisi

Biri olamaz, ancak Ukraynalı popüler kabul edersinizmüzikal trio "VIA Gra" ünlüler dünyasına birçok kız için yıldız hediye etti. Şüphesiz, şüphesiz, fotoğrafları parlak dergilerin sayfalarında yanıp sönen Meseda Abdullarisovna Bagaudinova vardır. Anna Sedokova meslektaşı Svetlana Loboda, Vera Brejnev - bu siyah saçlı kız süre çağdaş pop seksi grubunun birinin bir parçası olarak bir sahnesini onurlandırdı.

mesheda baudiynova biyografisi

Çocukluk ve sahne rüyaları

30 Ekim 1983'de Mesed Bagaudinov doğdu. Küçük prensesin biyografisi şu anda Çeçen Cumhuriyeti'nin başkenti Grozni şehrinin topraklarında başlıyor.

Ailesi kolayca çağrılabiliruluslararası. Meseda'nın annesi Ukrayna-Beyaz Rusya kökenlidir. Papa gerçek bir Avar'tır (çoğunluğu modern Dağıstan'da yaşayan nüfus). Aile kahramanına ek olarak dört tane daha çocuk sahibi: Vika, Salima, Oleg ve Rustam. 1992'de bütün aile Kislovodsk'a taşındı.

Çok küçük bir çocuk olduğu halde, Mesed şarkıcı olmaya karar verir. Sözlerini ciddiye almayan akrabalar ve arkadaşlar kıza bir muhasebeci ya da bir hemşire için okula gitmesini önerdi.

meseda baaudiene uyruğu

Başarının ilk adımı

Mezun olduktan sonraSahne hayalini gerçekleştirmek için Rostov-on-Don. Sanat okulunun, Mesed Bagaudinov tarafından gerçekleştirilecek olan üne kavuşma yolunda attığı ilk adım oldu. Çalışmalarının yıllarında kızın biyografisi, parlak ve unutulmaz bir olayla büyütülmüş: "Rüyalar" grubuna katılım için seçilmiştir. Verilen kolektif, SSCB gibi, kamp ülkesinde çeşitli ülkelerin temsilcilerini topladı. kimin Milliyet Papa avarka olarak tanımlanan Meseda Bagaudinova, parlak Maya Abesadze Gürcü ve Türk güzellik Marina Abdullayev - grubundaki Rus, ne yazık ki değildi dahil olmak üzere yalnızca en yetenekli kızlar okullar, idi. Parlak kolektif sadece şehirde değil, sınırlarının çok ötesinde çok popülerdi.

Her türlü gösteri, güney turlarıRusya ve hatta sınırlarının ötesinde-Mesed Bagaudinov önümüzdeki birkaç yıl boyunca böyle geçirdi. Mezuniyet sonrası kızın biyografisi, önemli bir olgu ile tamamlanmaktadır: geleceğe yönelik bir toplantı "Miss Russia" Tatiana Kotova. Kahramanın Moskova'ya seyahat etmesine ilham kaynağı o idi.

Meseda Abdullarisovna baoudinova fotoğrafı

"VIA Gra" grubu

Rusya'nın başkenti olan Mesed, RATI-GITIK'a şu adreste girer:çeşitli sanat fakültesi. Okumaya ek olarak, kız şov dünyasını fethetmeyi deniyor ve "Halkın Sanatçısı" projesinin dökümüne geçiyor. Jüri, Meseda'nın ses verilerini değerlendirmiyor ve şaka yaparak ona "VIA Gra" grubuna geçmesini öneriyor. Ne yaptığını. Ve kesinlikle başarılı bir şekilde. Ve 2007'de popüler kolektif üçlüsüne şaşırtıcı bir şekilde Mesiç Bagaudinov olduğu ortaya atılan yeni bir solisti kabul eder. Şarkıcının biyografisi, kızın kısa sürede yaptığı kariyer merdiveninde ihtişamlı bir sıçrama yaşandığını gösteriyor. Bir takımda Onun en iyi eseri ekranlarının gününde sıkıca çeşitli grafikler üst konumlarda yerleşmiş olan bir video "Kisses" dir. Mesed, bir süre "VIA Gra" grubunda başarıyla oynadı, başarıya ulaştı ve her türde ödül aldı. Bununla birlikte, 2009 yılında Nadezhda Granovskaya kolektife geri döndü ve kahramanın terk etmek zorunda kaldı.

Sessizce ve kimseyle kavga etmemekle birlikte, şarkıcı yalnız bir kariyer içerisindedir. Konstantin Meladze ile mükemmel bir ilişki sürdürdü ve yardımına her zaman güvenebilir.

Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 2019

Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 2019

Related news

 • Sıfır Yaka Lastik İşlemeli Örgü Erkek kazağı
 • Balköpüğü Pastası Videosu
 • Teknoloji ile hayat dengesini kurmanın 5 yolu
 • Kusursuz bir cilt için ne yapılır
 • Metropoliste çalışmalar tamamlandı

 • Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 89

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi


  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 90

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 29

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 7

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 8

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 21

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 69

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 3

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 48

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 13

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 20

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 81

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 28

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 54

  Mesed Bagaudinov: VIA Gra grubunun eski solistinin biyografisi 30