Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlarMinecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar


Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 86 17.02.2019, 19:55

Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar

Oyun Minecraft - şimdi oldukça uzun bir süredirher yaştan insanlar arasında popüler "kum havuzu." pratik gösterdiği gibi Ancak, sadece inşa etmek ve bir alanda savaşmak - oldukça sıkıcı. Bu nedenle, geliştiriciler Minecraft'ın ilgisini çekecek bir çok modifikasyon ve eklemeyi, en az bir oyuncu olarak en az bir seviyede kalmıştır. Yepyeni kaynaklara eşsiz ve hoş çetelerin yaşadığı yeni toprakları vardır. Bu yazıda Minecraft'ta cennete nasıl bir portal yapılacağını detaylı olarak anlatacağız. alan zaten tanıdık Yeraltı veya kenarlarından biraz farklıdır. Başlangıç ​​olarak, cennete kapıyı bir sıçramadan yapmanın mümkün olmadığını hesaba katmak gerekir. Minecraft mod "Portal to Paradise" - indirmek ve yüklemek için gerekli. Sipariş edilecek melekler dünyasına bu eklenti girişi olmadan.

Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır

Portal oluşturmak için gerekli malzemeler

su

Bulması oldukça kolay bir madde. Bununla birlikte, elde etmek biraz zor olabilir. Suyu sadece bir kovada veya bir şişede toplayın. Öyleyse size bu öğeleri nasıl yapacağınızı söyleyelim. Şişe, cam ve kum ve kömür ateşi ile elde edilebilen cam yardımıyla yaratılır. Birinci hücrenin ilk hücresinin ikinci hücrede, ikincisi ise üçüncü hücrede ikinci sırada, üçüncü sırada ise üçüncü sırada düzenlenmesi gerekir. Çıktıda üç şişe alacaksınız. Bazen bir cadıyı öldürerek hazır bir ürün elde edilebilir. Kova, bir şişe oluşturma durumunda olduğu gibi bulunan üç demir külçesinden elde edilir. Minecraft'taki cenneti portalı yapmadan önce unutma, envanterinizdeki suyun mevcudiyetine dikkat edin.

Minecraft cennete bir portal nasıl yapılır

Svetokamen

İlk bileşen elde edilmezsezorluk yok, sonra parlayan bir taş ile bazı zorluklar var. Öncelikle, bilmeniz gereken şey, gloestone'un tozunun, ulaşılması zor yerlerde, yani tavanda münhasıran alt dünyada yer aldığını bilmelisiniz. Daha da zor bir görev, hayaletlerin (düşmanca kalabalıkların) - ışığın kümelerinde sıkça görülen bir durumudur. Ancak ateş topları, ulaşılamaz materyalleri çıkarmak için kullanılabilir. Nadir durumlarda, parlayan taş zeminden biraz fazladır, bu durumda bir sütun oluşturmak ve malzemeyi toplamak gerekir. Bir toz bloğu yapmak oldukça kolaydır. Bunu yapmak için, crafting penceresinde, bu şekilde dört ışıklı taş düzenlemek gerekir: ikinci ve üçüncü hücrelerdeki birinci ve ikinci sıralarda.

Silahlarla dolup taşıyoruz!

Minecraft'ta cennet için bir portal yapmadan önce,Kılıcını ve yayı ve okları topla. Cennetin kötü ve rahatsız edici sakinleriyle görüşürken size ihtiyaçları olacak. Örneğin, sırt çantanızda gerekli silahlara sahip değilse, uçan marshmallow büyük bir sorun olabilir. Bir kılıç yapmak oldukça basittir, ancak bunun için en iyi malzemenin demir veya elmas olacağını unutmayın. Ama herkes ok ve yayı çizemez. Bu silahı yaratmak için 3 sopa ve 3 dişe ihtiyacınız olacak. İlk malzemeyle ilgili herhangi bir zorluk yoksa, iplik sadece örümcekleri öldürerek veya ağı bir kılıçla (makasla) keserek elde edilebilir. Bazen bu bileşen sandıklarda, hazinelerde ve tapınaklarda bulunabilir. Ok almanın en kolay yolu iskeletleri öldürmektir. Bununla birlikte, çakmak (çakıl yıkımı ile bulabilirsiniz), bir tüy (öldürülmüş tavuklardan düşüyor) ve bir çubuk kullanarak yaratabilirsiniz. Çıkış dört ok.

cennete minecraft moda portalı

Cennete geçişte gerekli öğeler

Kum hariç herhangi bir materyalin yığılması (hücrenin üstüne kadar doldurulur)

Bulutlar ve adacıklar arasındaki yolları oluşturmak için bu öğeye ihtiyacınız olacak.

tezgâh

Önce bu şeyi yaratmayı unutmaMinecraft cenneti için bir portal yapmak. Onun yardımı ile yakın dostu çeteleri tanımak için alabilirsiniz. Örneğin, bir çalışma tezgahının varlığında, bir eyer çekebilir ve muhteşem hayvanlara binebilirsiniz.

Kirk ve balta

Madencilik yaparken bu öğeler sizin için gerekli olacakCennette çok zengin olan eşsiz malzemeler. Bir elmas yapmak en iyisidir, çünkü güçleri diğerlerinden daha yüksektir. En kötüsü demir aletlere uyacaktır.

Minecraft: cennete nasıl portal yapılır

Göksel boyuta açılan kapı benzer şekilde inşa edilmiştir.gerisi. Işık taşını beş blok yüksekliğinde ve dört genişliğinde elde edin. Parlayan bir taşın alt sırasına bir kova su dökün. Bu şekilde alınan portal yeni bir yolcu almaya hazır!

minecraft cennete bir portal oluşturmak

Cennette davranış kuralları

Bu tuhaf yerde hayatta kalmak içinBelli bir takım kurallara uymak zorunda kalacak. İlk olarak, dikkatinizi kaybetmeyin! Portaldan ayrıldıktan sonra etrafa bakın. Kendinizi hem küçük bir bulutta hem de büyük bir adada bulabilirsiniz. Bulutlar oldukça kuvvetli bir şekilde yaylanır, bu yüzden onlara atlamak tavsiye edilmez, çünkü cennetlerden gelen suçlu yeryüzündeki göklerin uçuşu hiç zevk vermemiştir. Bu nedenle Minecraft'ta cennete bir portal yaratın - hepsi bu kadar değil! Önceden hazırlamak gereklidir. Biraz daha yüksek, belirli miktarda malzemeyi stoklamanızı tavsiye ettik. Onların yardımıyla yollar kurabilir ve büyük bir adaya yürüyebilir - yeni eviniz.

Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlarMinecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar

Related news

 • Heimlich yöntemi: resepsiyonun tanımı
 • Yeni bir proje için bir iş planı nasıl yazılır
 • GÜLLÜ KENARLI ÇEYİZ LİFİ TARİFİ
 • Fi Çiye Sürpriz Bir İsim Daha Transfer Oluyor
 • Tiroid bezinin delinmesi neden ve şeklidir
 • Kırmızı balık, peynir ve jambon yanı sıra peynir ve dil ile Kanape

 • Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 50

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar


  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 53

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 85

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 68

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 1

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 15

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 23

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 7

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 40

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 94

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 19

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 67

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 90

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 61

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 63

  Minecraft cenneti bir portal nasıl yapılır: detaylı talimatlar 39