Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikürMinkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür


Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür 97 30.01.2019, 02:22

Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür

MNX'in (manikür) ne olduğunu anlamak için, her taraftan incelemek, yani nasıl yapıldığını anlamak ve yaratılış tarihinde biraz ilerlemek gerekiyor.

Minx manikür nedir?

Minkler - en yeni manikürdeözel bir filmin tirnak plakalarina tutkallama gerektiren teknoloji. Yapışması, Minx özel bir lambanın etkisiyle, ancak diğerlerinden daha önemlisi, parlak olmadığından kaynaklanmaktadır.

Teknolojinin kendine özgü özelliği,hiçbir benzerliği yoktur. Tırnak filmi öyle parlak ki, başka yollarla elde etmek imkansızdır. Bu manikür 4-8 gün sürer, evde çıkarabilir, sıcak suyla çivi tutabilir, filmin kenarını kaldırıp yırtabilir ya da salondaki efendi yapabilirsiniz.

minx manikürMinx nasıl yapılır?

Bağımsız olarak bir minx (manikür) yapmak neredeyseimkansızdır. Bunu yapmak için, belirli becerilere ve bilgiye sahip olmanız ve ayrıca evinizde özel bir lamba olması gerekir. Bununla birlikte, ilgilenen insanlar için, böyle bir kaplamanın oluşturulması teknolojisi hakkında konuşmalısınız.

Her şeyden önce çivileri hazırlamak, doğal olanları düzeltmek veya yapımı yapmak gerekiyor, bu seçeneklerden herhangi biri yapacak. Sonraki çivimanikür minx fotoğraflarıPlaka, normal verniğin bulunduğu özel bir madde veya sıvı ile yağdan arındırılmalıdır.

Şimdi dönüş filme geliyor. Lambanın altında ısınır, ancak sadece ona biraz daha yaklaşır. Direkt ışınlar, bozulma gösterebileceğinden kaplamayı etkilememelidir. Isıtılmış film çiviye uygulanır, tam ve simetrik olarak uzanmalıdır. Kapak daha sonra düzgün şekildedakika manikür fiyatıbir tırnak tabağı. Manikür makası yardımıyla fazla filmi keserek, çok dikkatli bir şekilde yapın, böylece kaplama hareket ettirilmez ve hasar görmez.

Filmi kalıcı olarak yapıştırmak için tırnaklar lambanın altına yerleştirilir. Son aşamada bir cam tırnak dosyası ile işlemek için gereklidir. Minikler (manikür) hazırdır.

Bir minicole mankasının görünüşü tarihi

Minx MinxIcat manikür mynks (fotoğraf makalede verilir)2006 yılında iki Amerikalı kadındı. Başlangıçta folyoya benzeyen ısıya dayanıklı ve plastik bir film olarak tasarlandı. Kızılötesi lamba altında erir ve tırnak plakalarına kolayca yapışır. Zaten örtünün ilk kopyaları, hem doğal hem de doğal tırnaklarda uzun sürdü. Daha sonra film geliştirildi ve sonuç olarak, minik manikür ortaya çıktı; bu, Hollywood yıldızlarından ev kadınlarına, farklı yaş gruplarından ve sosyal gruplardan çok popüler.

Ve biraz daha fazlamanikür minx

Minks - manikür, fiyatı yeterlidirMaster'a başvururken bile kabul edilebilir (yaklaşık 1500 ruble). Yarım saatliğine yaratılmıştır. Bundan birkaç gün sonra tırnakların durumu hakkında endişe edemezsiniz, ancak sadece onlarla gurur duyun ve başkalarının hayranlıklarını yakalayın. Evet, tırnaklarda böyle bir kaplama fark edilmemeyi imkansız kılıyor. Herkese hitap edecek: erkeklere, kadınlara ve hatta çocuklara. İnanılmaz parlaklık, pürüzsüz ve güzel kaplama - bu yüzden manikür Mynks'ı tanımlayabilirsiniz.

Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikürMinkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür

Related news

 • KOZA ÖRGÜ TIĞ İŞİ ŞAL MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU
 • Vücut Geliştirmenin Altın Kuralları
 • Geleneksel tarife göre portakal kabuğundan şekerlenmiş meyve
 • Ağlayan Gelin Çiçeği Nerelerde Yetişir

 • Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür 46

  Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür


  Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür 39

  Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür 5

  Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür 43

  Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür 82

  Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür 8

  Minkler - Hollywood yıldızlarıyla popüler manikür 42