Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 2019

Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 2019

Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 10 14.02.2019, 23:59

"Mirage" grubunun eski solisti Natalia Vetlitskaya'nın biyografisi

Bu makale kısaca biyografiyi açıklayacakNatalia Vetlitskaya, bir zamanlar çok popüler Rus şarkıcı, efsanevi grup "Mirage" nin solisti. Aktris kendini yetenekli bir şarkıcı olarak değil aynı zamanda bir aktris olarak da gösterdi. Natalia Vetlitskaya, hayatında neye benziyor? Biyografisi bize birçok sorunun cevabını verebilir. Onu da içeren neden sahneyi terk etti.biyografi natalya vonolitskoy

Natalia Vetlitskaya'nın biyografisi: çocukluk

17 Ağustos 1964'te nükleer fizikçinin ailesindeIgor Arsenyevich ve profesyonel piyano öğretmeni Yevgenia Ivanovna, kızı Natalia, adı verildi doğdu. On yıl sonra kız bir dans kulübüne götürüldü ve bir süre sonra Natasha piyano çalan bir müzik okulunda çalışmaya gitti. 1979'da sınıf dışı müzik eğitimi hakkında bir diploma aldı. 1974'ten 1984'e kadar olan dönemde Natasha Vetlitskaya tüm olası dans ve müzik yarışlarına katıldı.

Natalia Vetlitskaya'nın biyografisi: zafer yolundanatalya biyografisi

Gelecekteki sanatçının ilk ciddi çalışması;görevleri ve organizatörün eşzamanlı performansı ve öğretmeni balo salonu dans okulunda geçirdi ve 17 yaşındaki başarıyla baş etti. Daha sonra Rezital'de koreograf olarak çalıştı, koreograf Rondo. Grubun bir parçası olan Vetlitskaya, arkasında vokalist ve dansçı olarak yer aldı ve ayrıca "Rondo-86" adlı albümü için birçok solo şarkı kaydetti. Kollektiflerde "Sınıf", "Fikir düzeltme" Natalia da aynı dönemde çalışmayı başardı ve aynı dönemde. 1983'te "Mary Poppins, Goodbye" adlı film için şarkılar kaydettiler ve Vetlitskaya'nın sesini de duyabildiniz. Ülkenin ilk kez 1985 yılında "Morning post" programında genç bir oyuncu görmesi ve 1988'de "Yeni Yıl Bayramı" ndaki popüler oyunculardan oluşan ilk kez "Çember Kapanışı" şarkısını söyledi.

Natalia Vetlitskaya'nın biyografisi: "Mirage" de ve sonrasında hayatnatalia vetlickaya biyografi çocukları

Gerçek ihtişam, unutulmaz "Mirage" ismiyle grubun solisti olduğunda oyuncuya geldi. Takım çalışması sırasında Vetlitskaya, eski SSCB'nin hemen hemen tüm şehirlerinde performans sergiledi.

Natalia ayrıldıktan sonra gruba yalnız başladıkkariyer. Yaptığı işin tüm döneminde 8 albüm çıkardı ve Alexander Shaganov, Sergei Mazaev, Vadim Azarkh, Dmitry Malikov, Pavel Smeyan ve Maxim Pokrovsky gibi ünlü kişilerle birlikte çalıştı.

Vetlitskaya'nın başarıyla oluşturduğu gerçeğine ek olarakşarkı söyleme kariyeri, hala filmde oynadı. Katılımı ile filmler arasında şöyle vurgulanmalıdır: "Kar Kraliçesi", "Gökkuşağının Üstü", "En Yeni Pinokyo Maceraları", "Suç Tango".

Natalia Vetlitskaya: biyografi (çocuklar ve kişisel yaşam)

Çocuklar - şarkıcının ayrılışına sebep olan şey budur.Konserler ve turlar dünyası. Aktrisin 2004 yılında kızı Ulyana'yı doğurmasından sonra neredeyse hiç sahneye çıkmadığı bilinmektedir. Çünkü hepsi Natalia için çocuk - bu hayattaki en önemli şey, sanatçı her zaman çocuklarını sahney için feda eder, tam tersini yaptı. Natalia şiir yazmak, Hindistan'daki stüdyolardan birinde yoga yapmakla uğraşıyor. Ayrıca, Moskova bölgesindeki çocuk hastanelerinden birine düzenli olarak maddi yardımda bulunan hayır işlerini de yapıyor. Birkaç kez evlendi, şimdi kocası onun yoga antrenörü Alexei.

Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 2019

Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 2019

Related news

 • Avakado Salatası
 • İsli Peynirli Füme Etli Crostini
 • Örgü Patik Yapılışı
 • Taştekin: Trump, Suriyeye saldırarak IŞİD ve El Kaidenin dokunulmazlık kazanmasını savunamaz

 • Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 82

  Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi


  Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 90

  Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 52

  Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 33

  Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 25

  Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 87

  Mirage grubunun eski solisti Natalia Vetlitskayanın biyografisi 80