Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayatModa blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat

27.05.2019

Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 79

Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat

Nisan 2015'te etkili bir derginin kapağıŞık insanların seçimine alışılmadık yaklaşımı ile ünlü Vogue tanınmış bir blog yazarının beğenisine sunuldu; abone sayısı 4 milyonu aştı. Modern modanın "ağızlık" olarak adlandırılan ünlü moda gözlemcisi, uzun süredir favori bir işi kârlı bir iş haline getirdi.

Başarılı iş projesi

Oldukça güzel bir İtalyan kızı tanımaya değer,dünyanın her yerinden kadın hayranlarının taklit edilmesinin bir nesnesi olan moda ve ayakkabı tasarımcısı hakkındaki ünlü blogun yazarı. Ünlü sarışın Chiara Ferragni 2009'da şöhret kazanarak blogunu başlattı - The Blonde Salad. O zamandan bu yana, bir düzineden fazla insanın üzerinde çalıştığı ciddi bir iş projesine dönüştü ve 28 yaşındaki bir kız, zengin Forbes 30'un altındaki 30'una kolayca girdi ve yılda 8 milyon dolar kazanıyor.chiara ferragi biyografisi

Chiara hakkında sıradan işini kaldırdığını söylüyorblog yazarını yepyeni bir seviyeye çıkardı ve hayranlarının çoğu modaya hayran kaldı ki, bu muhteşem bir başarıdan sonra kendilerine inandılar. Kız moda endüstrisinde en etkili kişidir ve portalı şık ve zevkli pansuman yapmak isteyen milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilir.

Büyük kazançlar

"Hayatım büyülü bir şekilde değişti. Ben yatak odasında yatan led küçük blog, ile başladı ve şimdi tüm dünyada sinek ve benim görüntüleri "küresel ağ içinde tartışma nedeni haline gelebilir - Chiara Ferrand sahiptir.

Hukuk diploması alan bir kızModa endüstrisinde eğitimine devam edip etmeyeceği konusundaki basın sorusu olumsuz tepki veriyor. "Moda iş için daha çok bir hobidir. Düşündüğüm tek şey tarihini anlatan özel kitaplar satın alıyordu "diye itiraf ediyor Chiara.chiara ferrai

Ancak unutulmamalıdır ki, güzel bir hobiİyi temettü getiriyor. 2011'de blogcu sokak modası dünyasında açılış olarak kabul ediliyor, "Podyum" projesinde uzman olarak davet ediliyor ve başlıklı markalar bir model olarak iş sunuyor. 2019'dan bu yana, tutkuyla ayakkabıları seven Chiara Ferragni, tasarımcısı oldu ve 250 Avrupa butisinde satılan kendi markasının şık koleksiyonlarını üretti. Şirin sarışın için bu iş en karlı, yılda 5 milyon dolar getiriyor.

Zengin ebeveynler

Artık onun için ne zaman olduğunu hatırlaması gülünç bir şey.annesinden pahalı poşetler ödünç aldı ve bugün ünlü markaların hepsi, onlardan bir söz söylemek uğruna bloglarında İtalyan şeyler göndermekle görevli. Ve bunu özgürce yapmıyorlar, fakat belirli bir ücret karşılığında - Chiara'nın zavallı yokluğunu önemli ölçüde geliştiren 4 bin euro.chiara büyümesi

Doğru, başarılı bir proje dedikodusunun kıskanıldığızengin bir aile olmadan kız blogunu tanıtmazdı. Olumlu Chiara Ferrandi, adresindeki olumsuzluğa tepki göstermez, fakat anne ve babasının önünde kendisine açık olan fırsatlar için teşekkür eder.

Ünlü blogcunun muhalifleri

Büyüleyici sarışın da pek çok muhallebi var,kızın stil sahibi olmadığına inanan ve moda hakkında yazan diğer blog yazarlarından çok şey ödünç alır. Ona "yay" özel bir özelliği, farklı bir bireysellik olmayan pahalı markalı şeylerdir. Birçoğu "stil ikonları" nı görmez ve tadı özel saymazlar.

Evet, pahalı ve güzel giyinmiş, ancak uyumluluk içinBlogcu çok dikkatsiz şeyler. Biyografisi popüler sitesi olarak bilinmeyen Chiara Ferragni'nin sıradan bir kız gibi giyinip Avrupa parlaklığını amaçladığı görüşünde.

Modanın gelişimine katkıda bulunmak

Bununla birlikte, enerjik bir İtalyan'ın tüm suçlamalarıylastil duygusunun olmaması, blog yazarının verdiği sayısız ödüllerden ve en önemlisi moda trendlerinin geliştirilmesine katkısının tanınmasından dolayı başarısız olamaz.ağırlık olarak chiara frenin büyümesi

Bu noting ve işkadını'nın erkek arkadaşı rolü ona değeryönetmen ve yarı zamanlı fotoğrafçı. O yüksek büyüme Chiara Ferrand ve kırılganlığının görünümünden dolayı sevilen ve güzel oyunların tüm erdemlerini bilir. Ne yazık ki, geçenlerde birkaç yıldır birlikte yaşayan çiftin ayrıldığı biliniyordu.

Başarılı model

Genellikle bir model olarak çalışan bir kız tapıyorHayranları, ideal oranlarından kıskanıyorlar. Kırılgan Chiara Ferrand büyüme, (177 cm, 55 kg) Herhangi kıyafetleri zarif görünmek için izin hangi ağırlığı şimdi inanılmaz bir rakam değil, aynı zamanda lüks saç sadece gösteren marka Pantene tanıtımı olacaktır. Farklı stil araçlarını kullanarak saç stillerini günde birkaç kez değiştirdiğini itiraf ediyor. Kız bakımlı saçın tarzın bir parçası olduğunu düşünüyor, bu yüzden onlara bakmayı unutamazsın.

Moda blogcunun kıskançlığı ne olursa olsun,Hobilerini kârlı bir işletmeye dönüştürmek herkesin gücü değildir. Kamu Chiara tanınması ve tüm popüler markalarla çalışmak arzusu o, bu arada, çünkü onların iş yükü dikkat etmez hangi, ona karşı bazı yerici sözler çok daha fazla söylerler.

Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayatModa blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat

Related news

 • Bayramiç Haberleri: Bayramiçte, 600 yıllık zeytin ağacı tescillenmeyi bekliyor
 • Etiket: boğazlı kazak
 • Bir çiçeği tüm kurallara göre nasıl nakledilir
 • Ebru şallı kol zayıflatma ile Etiketlenen Konular
 • Havalı Saçlara Sahip Olun

 • Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 59

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat


  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 90

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 16

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 47

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 56

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 93

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 10

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 45

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 37

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 7

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 94

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 44

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 72

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 40

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 17

  Moda blogcu Chiara Ferragni: biyografi, kariyer, kişisel hayat 73