Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 2019

Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 2019


Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 92 03.02.2019, 23:13

Modern bir gardıropta sıcak elbiseler

Herhangi bir modern modacı farkında olmalıdır,bir elbiseden daha kadınsı kıyafet yok. Bu sadece kadınlara ait olan gardırop. Bu nedenle, dolabınızda mutlaka hayatın her vesilesi için kadınsı kıyafetler modelleri bulunmalıdır. Ancak kışın güzellik, genellikle konfor ve sıcaklık için yol verir. Ancak gerçek fashionista her zaman sıcak, soğuk ama güzel elbiseler bulacaktır.

Kış modeli

Sıcak elbiselerSoğuk mevsimde, sezonun vuruşu tabii ki,sıcak örme elbiseler vardır. Boy seçimine özel dikkat gösterin. Elbise biraz fazla küçük olmamalıdır. Unutmayın ki yıkarken biraz oturabilirsiniz. Yarım boyutta daha iyi seçin. Ancak "ne örme elbiseler giyileceğiyle" sorusu kesin bir cevap mevcut değil. Her şey modelin stiline bağlı. Genellikle sıcak kıyafetler, sıkı külotlu çoraplar ve topuklu ayakkabılar ile en iyi kombinasyon halindedir. Böyle bir set evrensel olarak kabul edilebilir, ofiste giyinebilir ve bir kafede arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Sıcak elbise tunikleri, tozluk ve dar kotlarla iyi birleştirilir. Bu Casual tarzında modern bir takım. Sıcak bir kıyafeti saklayan bir diğer artı geniş bir dış giyim çeşididir. Bu kıyafet için hem bir aşağı ceket, hem de bir ceket giyebilirsiniz. Elbise ve yelek kombinasyonu faydalı olacaktır. Hafifçe agresif ve aktif bir görüntü elde etmek için bir deri yelek seçin. Ya da modelin daha yumuşak ve rahat olmasını sağlamak için kürk yelek koyun. Kısa kollu elbise, doğal kumaşlardan yapılmış beyaz veya renkli bir bluzla giyilebilir.

Şekilden nasıl bir model seçilir?

Örme sıcak giysilerMuhteşem şekillerin sahibiyseniz, o zamanbirkaç kural hatırlıyorum. Genel olarak, bayanlar örme elbiselerden kaçınmalıdır. Yoğun kumaşlardan uzun kollu modeller seçin. Muhteşem bir bayan çok güzel görünüyor elbiseler. Ancak halen gardırobunuzda örme bir elbise almayı hayal ediyorsanız, örme yoğunluğuna dikkat edin. Modeli "şeker toplamak" için, çok sıkı, hatta sıkı bir bağlamayı tercih etmek daha iyidir. Başka bir nüans örgü kalınlığıdır. Koyu viskoz üç boyutlu elbiseler seçmemeye çalışın çünkü görsel olarak sizi daha da görkemli hale getireceklerdir. Başarılı bir stil bir giyim-tunik olacak. Uzun ve güzel bacaklara sahip olanlar için uzun bir kazak şeklindeki şekil tercih edilir. Fakat elbise sakızı sadece ideal bir figüre sahip kızlar için önerilir, çünkü tüm avantaj ve dezavantajları gösterecektir.

Sıcak elbiseler için aksesuarlar

Sıcak Triko ElbiseleriKiti daha fazla hale getirmeniz gerekiyorsaŞenlikli, aktif ve dikkate değer aksesuarlar eklemeye değer. Örneğin, 2013'te çok şık, dekoratif yakalar. Ancak unutmayın ki böyle bir süsleme, ancak elbisenin yaka çizgisi izin verirse (kapının olmaması durumunda) takılabilir. Örme sıcak elbiseler kendilerini kemer asistanı olarak alıyor. Koyu renkli renginde bir kıyafet, parlak zıt bir kemerle bakmak açısından faydalı olacaktır. Kitinizi süsleyecek bir başka aksesuar bileziktir. Bu sezon popülerlik zirvesinde büyük bilezikler. Ayakkabıları unutma. Sıcak elbiseleriniz mütevazi ve koyu renklerse, o zaman ayakkabı renklendirilmiş bir renk seçmek için en iyisidir.

Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 2019

Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 2019

Related news

 • Merkez Haberleri: Ağrıda stadyumun açılış maçında olay çıktı
 • Avlu 27.Bölüm izle
 • Şal modelleri
 • Gut hastalığında neler yenmez ile Etiketlenen Konular

 • Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 86

  Modern bir gardıropta sıcak elbiseler


  Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 71

  Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 45

  Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 97

  Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 91

  Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 81

  Modern bir gardıropta sıcak elbiseler 76