Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 2019

Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 2019

Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 6 02.03.2019, 09:38
Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin

Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin

Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin, İçinizi Ona Açın, Sürprizler Yapın, Haftada Bir Gün Dışarıda Yemek Yiyin, Monotonlaşan Evlilikler İçin Öneriler.

Monotonlaşan evlilikler hiç şüphesiz günümüz evliliklerinin kaçınılmaz sonu. İlişkinizi evlilikle taçlandırdınız. Her şey olması gerektiği gibi gitti. Fakat bu döngü içerisinde ters giden bir şeyler seziyorsunuz. Evliliğiniz tam bir rutin halini aldı. İşten gelen eşiniz kendini koltuğa attıktan sonra sizin elinizi tutmak yerine kumandayı tutmayı tercih eder hale geldi. Eh tabi ki siz de bu arada boş durmadınız. Ondan önce yemekleri hazırlayıp yeterince yorulduktan sonra yemek sonrası bulaşık, çamaşır ve ütü derken eşinize sarılarak geçireceğiniz tüm vaktinizi ev işleri ile uğraşarak geçirdiniz. Sonuç mu? Salonun 2 ayrı köşesinde birbirine dahi bakmadan geçen saatler, geceler ve günler…

Monotonlaşan Evlilikler ve Kurtulma Yolları

Eminiz ki hayal ettiğiniz evlilik böyle bir şey değildi. O halde monoton giden evliliği tazeleme yolları ile siz de hak ettiğiniz evliliğe sahip olabilirsiniz. Evlenmiş olmanız aşkınızın heyecanının sönmesi anlamına gelmiyor. Aksine bu heyecanı çok daha fazla ateşli bir hale getirmeniz mümkün olacaktır.

Monotonlaşan Evlilikler İçin Öneriler

Haftada Bir Gün Dışarıda Yemek Yiyin

Eğer işin ekonomik boyutunu düşünüyorsanız her hafta lüks bir yere gitmek gibi bir zorunluluğunuz elbette yok. Burada önemli olan tek şey birlikte evin stresinden ve işlerinden uzakta, konuşabileceğiniz zamanlar yaratmak olmalı. Önemli olan tek şey paylaşımlarınızın ve birlikte geçirilen kaliteli zamanların artması. Aslında sadece yemek yemek olarak da düşünülmemeli bu. Belki sahilde bir yürüyüş ya da birlikte dışarıda içilen bir kahve dahi sizi tekrar flört ettiğiniz zamanlara döndürmek için yeterli olabilir.

Sürprizler Yapın

Evliliği monotonluktan çıkartmanın bir diğer yolu ise sürprizlere ağırlık vermek olacaktır. Baş başa bir masaj ya da 2 kişilik bir sinema salonu tercih ederek rutin giden hayatınızı hareketlendirebilirsiniz. Muhteşem bir masaj günü ayarlayarak hem haftanın stresinden kurtulmak hem de birlikteromantiksaatler geçirmek evliliğinize ve size çok iyi gelebilir. Belki eşinizi iş çıkışında almaya gidebilir ve ona tamamen sürpriz yaparak kendinize muhteşem bir deneyim sunabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ :Nasıl Bir Çiftsiniz

İçinizi Ona Açın

Burada bahsettiğimiz şey elbette oturup dertleşmeniz değil. Evliliklerin çoğunun rutinleşmesinin sebeplerinden biri de cinsel hayatta meydana gelen tekdüzeliktir. Eğer ilişkinizin canlanmasını istiyorsanız belki de cinsel hayatınız için gerekli materyalleri toplamanızın ve eşinize sunmanın zamanı çoktan gelmiştir. Başından beri devam eden rutinleri unutarak ona hiç bilmediği ve daha önce hiç görmediği bir kadınla tanıştırmanın zamanı sizce de gelmedi mi?

Monotonlaşan Evlilikler ve Kurtulma Yolları

Elinizin altında bulunan ve sürekli giydiğiniz o tüm çamaşırları kaldırın ve hemen şimdi alışverişe başlayın. Muhteşem bir gecelik, seksi bir jartiyer ile hem kendinizi hem de eşinizi şımartmanın bizce tam sırası. Unutmamalısınız ki küçük ayrıntılar büyük farklar yaratır.

Özellikle bu alışverişinizde en önemli husus eşinizin sevdiği renkleri tercih etmeniz ve o eve gelmeden ona aldıklarınızın fotoğrafını çekip yollamanız olabilir. Böylelikle sandığınızdan çok daha büyük bir hızla ve aşkla evin yolunu tutacaktır.

Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 2019

Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 2019

Related news

 • 20 yıl içinde pasaport değişimi
 • Perseid Meteor Yağmuru
 • Aslı Enver, İstanbullu Gelin için Kıyamam şarkısını seslendirdi
 • ÇANAKKALE BURGULU ÖRNEĞİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU
 • Zencefille Göbek Eritme
 • Kolay Çizgili Kare Lif Modeli Yapılışı Videolu

 • Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 87

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin


  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 49

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 79

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 85

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 17

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 77

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 59

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 97

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 49

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 60

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 43

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 91

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 37

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 47

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 37

  Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin 55